Přejít na obsah stránky*

*

*

*

*

*

*

*

*

Naše projekty podporují:


*

*

*

*

*

*

*

*

katolické bohoslužby

Biskupové vyzývají k modlitbě za aktuální dění v naší zemi, přidávají se i ženské řehole

Přinášíme stanovisko českých a moravských biskupů (České biskupské konference) k současnému politickému dění v České republice. Ženské řády zvou ke společným modlitbám v pátek 19. května.

Bratři a sestry, milí spoluobčané,

dobře chápeme rozhořčení společnosti nad současnou závažnou politickou situací v naší zemi. Aktuální dění v České republice doprovázíme modlitbou a žehnáme všem, kterým leží na srdci blaho naší země. Věřící vyzýváme k modlitbě za vyřešení současné vládní krize a chceme všechny ujistit, že podporujeme myšlenky demokracie, založené na pravdě, spravedlnosti, vzájemné úctě a zodpovědnosti při vědomí, že vládnout znamená sloužit. 

Čeští a moravští biskupové

 

Řeholnice bojují za pravdu a lásku

Situace na domácí politické scéně v minulém týdnu nás zmobilizovala k duchovnímu boji pro dobro našeho národa. V pátek 19. května se spojí všechna společenství řeholních sester působících v naší vlasti, aby ve svých modlitbách vyprošovala spravedlnost a moudrost při vedení našeho státu. Zveme věřící, aby se k našemu úmyslu v modlitbě připojili, kéž pravda a láska zvítězí nad sobectvím a nenávistí!

Sr. Vojtěcha Zikešová
předsedkyně Konference vyšších představených ženských řeholí

 
Duben  2018
Po Út St Čt So Ne
  
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
WPEC is proudly sponsored by
True Media Concepts
Náhodné fotografie
Zpravodaj plzeňské diecéze