Přejít na obsah stránky*

*

*

*

*

*

*

*

*

Naše projekty podporují:


*

*

*

*

*

katolické bohoslužby

Stalo se

Plzeňské Církevní gymnázium slaví čtvrtstoletí

Hra na skleněnou harfu sestavenou z různě naplněných skleniček, melodie vybubnované na různě dlouhé trubky, ale i zpěv padesátičlenného sboru primánů a ocenění úspěšných studentů a věrných profesorů, to vše zaznělo 9. listopadu při… více »

Pokračování diskuze nad předvolebními články v RC Monitoru

Vyjádření plzeňského biskupa Tomáše Holuba, navazující na osobní setkání s paní šéfredaktorkou časopisu RC Monitor paní Zdeňkou Rybovou a jeho teologickým poradcem P. Pavlem Mayerem OP, které proběhlo v Plzni dne 9. listopadu 2017,… více »

Kdo nenabízel ráj na zemi, neměl šanci ve volbách uspět, říká biskup Holub

Na otázky týkajících se článků v RC Monitoru, výsledků voleb, názorů na Evropskou unii či zkušeností ze západu Čech odpovídal pro Hospodářské noviny plzeňský biskup Tomáš Holub. Celý rozhovor naleznete ZDE.  … více »

Biskup Tomáš: Být misionářem je povolání každého křesťana

V neděli 22. října 2017 slaví církev po celém světě tzv. Misijní neděli. V čem vidí důležitost a přínos Světového dne misií plzeňský biskup Tomáš Holub?  „Být misionářem je povolání každého křesťana bez… více »

Reakce biskupa Tomáše k předvolebním článkům v RC Monitor

    Dodatek k vyjádření: Ve svém vyjadření jsem omylem zaměnil židovskou národnost za víru, za toto se omlouvám. Na podstatě sdělení to však nic nemění. — Tomáš Holub (@TomasHolubPB) October 14, 2017více »

P. Filip Zdeněk Lobkowicz OPraem opět zvolen tepelským opatem

Volební kapitula Tepelské kanonie premonstrátů zvolila dne 9. října 2017 na dobu 9 let opatem premonstrátského kláštera v Teplé u Toužimi opět P. Filipa Zdeňka Lobkowicze OPraem. Foto: Soňa Pikrtová… více »
Listopad  2017
Po Út St Čt So Ne
  
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  
WPEC is proudly sponsored by
True Media Concepts
Náhodné fotografie
Zpravodaj plzeňské diecéze