Přejít na obsah stránky*

*

*

*

*

*

*

*

*

Naše projekty podporují:


*

*

*

*

*

*

*

*

katolické bohoslužby

Křesťanská vyšší odborná škola JABOK zve na Den otevřených dveří do Prahy

Na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 26. dubna od 10.15, zve JABOK – Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická, zaměřená na vzdělávání sociální pracovníků, pedagogů, vychovatelů a pastoračních asistentů na křesťanském základě.

V sídle školy (Salmovská 8, Praha 2) jsou očekáváni zájemci o získání kvalifikace pro práci v sociální oblasti (sociální práce, speciální pedagogika) nebo v církevní pastoraci se sociálním zaměřením. JABOK je řádným členem Asociace vzdělavatelů v sociální práci.

Specifika školy: Otevřenost a dialog z křesťanských pozic, reflektující vlastní postoje i upevňující toleranci a úctu k jiným názorům a hodnotám. Formace osobnosti a výchova ke službě v přátelské atmosféře, důvěře, neformální komunikaci, přátelství a solidaritě i ve službě studentů školnímu společenství.

Duchovní dimenze: možnost účasti na bohoslužbách ve školní kapli, duchovní doprovázení několika kněží, nabídka neformálních rozhovorů.

Mimoškolní aktivity: klub, čajovna, kaple, sport, putování po horách.

Mezinárodní spolupráce: se školními a sociálními institucemi, zahraniční praxe. (více než 30 % celkového studia)

Přijímací řízení: pohovor (motivace, všeobecný rozhled, názorové zakotvení). Podmínkou k přijetí je ukončené středoškolské vzdělání (maturita). Příslušnost k nějaké církvi není podmínkou. Termín pro odevzdání přihlášky: do 22.5.2017.

Bližší informace: www.jabok.cz/cs/den-otevrenych-dveri a na přiložených plakátech.

 
Duben  2018
Po Út St Čt So Ne
  
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  
WPEC is proudly sponsored by
True Media Concepts
Náhodné fotografie
Zpravodaj plzeňské diecéze