Charita

Využijte možnosti letního ubytování na faře Stříbrná v Krušných horách

Publikováno
16. 7. 2019
Charita
Další informace, včetně fotografií a ceníku, najdete na stránce Fary Stříbrná na webu Městské charity Plzeň. Kontakt: Ing. Tomáš Dolejš (tomas.dolejs@mchp.charita.cz).

Hledáme zájemce o rekreační ubytování v objektu fary Stříbrná nedaleko Kraslic, severozápadně od Karlových Varů v Krušných horách. V okolí můžete využít turistické stezky a cyklostezky, navštívit dva přírodní parky (Přebuz a Leopoldovy Hamry), přírodní památku Tisovec, která je útočištěm vřesovišť a vzácných druhů lišejníků, vykoupat se v některém z rybníků u nedaleké Bublavy, vystoupat na rozhlednu Bleiberg na Olověném vrchu nebo se vypravit do 3 km vzdáleného Německa. Pro zaměstnance charit z celé ČR a jejich příbuzné je vyhrazena speciální cena 100 Kč za osobu/den, za děti pak 50 Kč/den. Možnost ubytování je však otevřena široké veřejnosti.

Dvoupatrová historická budova s kapacitou 21 osob slouží jako rekreační středisko Městské charity Plzeň. V přízemí se nachází jeden třílůžkový pokoj (lůžko a patrová postel), společenská místnost, plně vybavená kuchyně a jeden třílůžkový pokoj (lůžko a patrová postel). V patře jsou pak tři šestilůžkovové pokoje (disponující vždy dvěma dvojlůžky a jednou patrovou postelí). V budově se nacházejí dvě koupelny o celkem třech sprchových koutech a dvě WC.

Další informace, včetně fotografií a ceníku, naleznete na stránce Fary Stříbrná na webu Městské charity Plzeň.

Objednávky vyřizuje Ing. Tomáš Dolejš, tomas.dolejs@mchp.charita.cz, tel. č. 377 448 993, případně 731 433 114 – nejlépe sms.

Těšíme se na Vaši návštěvu. 
Diecézní charita Plzeň

Související položky

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás