Diecézní centrum mládeže

Prázdninové exercicie pro mládež se Štěpánem Smolenem

začátek akce
29. 6. 2018 18:00
konec akce
4. 7. 2018 15:00
Diecézní centrum mládeže zve všechny mladé ve věku 14-29 let na duchovní cvičení s P. Štěpánem Smolenem, které se uskuteční 29. 6. - 4. 7. v Klášteře Teplá.

Přijeďte zažít společenství! Silentium, promluvy, příležitost ke svátosti smíření a duchovnímu rozhovoru, denně mše svatá, prostor pro osobní modlitbu, pobyt v přírodě, odpočinek...

Začátek v pátek v 18.00 hod (večeře, ubytování, první promluva). Strava zajištěna - případnou potřebu diety uveďte v přihlášce. Ubytování na jedno- až dvoulůžkových pokojích v budově konventu a prelatury kláštera. Kapacita max.15 osob! Cena: dobrovolný příspěvek, doporučená výše: 1.500,- Kč. Přihlášky na DCM do 24. 6. 2018, 23.59 hod. na email: dcm@bip.cz nebo tel. 737 546 649 - sms.

Exercitátor P. Štěpán je katolický kněz, překladatel a autor knihy Buď, kde jsi či dílka Do boje s růžencem. Spoluzaložil nakladatelství Hesperion, kde působí jako redaktor.

    P. Štěpán Smolen pochází z Českého Krumlova. Ve školce se naučil zavazovat si tkaničky jako poslední. Přijímačky na základní školu udělal napodruhé. Řidičák napočtvrté. Absolvoval Ústav filozofie a religionistiky na FF UK v Praze. Aby pak s touto kvalifikací nezahynul hlady, živil se jako ošetřovatel v nemocnici Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze pod Petřínem. Vstoupil do semináře, vystudoval Katolickou teologickou fakultu UK a stal se knězem litoměřické diecéze. Působí v Mladé Boleslavi.
Z obálky knihy Štěpána Smolena Buď tam kde jsi

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás