Letní tábor s domažlickou farností – přihlašování

začátek akce
15. 1. 2019
konec akce
28. 2. 2019 23:59
Vikariát domažlický
Pod záštitou Římskokatolické farnosti Domažlice bude probíhat prázdninový tábor pro děti od 1. třídy do 12 let, a to 11. až 16. srpna v Caparticích. Zájemci se mohou přihlásit do 28. února.

O letních prázdninách bude pod záštitou ŘKF Domažlice probíhat tábor pro děti, v termínu 11. – 16. srpna. 2019 ve zděné budově v Caparticích (cca 15 km od Domažlic a cca 4 km od Čerchova).

Součástí budovy je kuchyně, WC, koupelny, společenská místnost a pokoje s kapacitou 6 až 11 lidí.
Cena 1500Kč, kapacita 20 účastníků.

Celý týden bude propojovat jedno téma. Během tábora se budeme snažit přiblížit dětem některé příběhy z Bible a zprostředkovat zážitek společenství jejich vrstevníků. Okolí umožňuje dětem dostatek pohybu a pobytu v přírodě (blízkost lesa i louky).
Ráno začínáme den společnou modlitbou venku a rozcvičkou. Program máme rozdělený na dopolední a odpolední část. Společné hraní her, vyrábění nebo řešení úkolů zaměřujeme na rozvíjení dovedností dětí (např. pohybových, rozumových, komunikačních). Ve volných chvílích mimo program si mohou děti zahrát fotbal nebo vybíjenou na hřišti před chatou. Po obědě mají děti možnost odpočinku na pokoji. Večer zakončíme společnou modlitbou. Poté mohou děti hrát ještě stolní a společenské hry. Během tábora také plánujeme jeden celodenní výlet, noční hru a opékání buřtů.
Oblíbenou činností jsou u dětí tzv. potůčky. Před budovou je studánka, ze které vytéká malý potůček a pokračuje dále do lesa. Na potůčku děti staví různé hráze, přehrady, vesničky a pouštějí vyrobené lodičky.

Zájemci se mohou přihlásit do 28. 2. 2019. 
Případně je možné se spojit a podílet se na přípravě s jinou farností.
Více informací a přihlášení se na romovaeliska@seznam.cz.

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás