Lidové misie ve farnosti Plzeň – Bory

začátek akce
9. 11. 2019
konec akce
17. 11. 2019
Vikariát Plzeň-město
Několikadenní duchovní obnova vedená řeholníky ve farnosti Plzeň – Bory proběhne 9.–17. listopadu 2019. Lidové misie povede redemptorista P. Michal Zamkovský se svým týmem.

Lidové misie jsou několikadenní duchovní obnovou ve farnosti, vedou je nejčastěji řeholníci a pořádají se jednou za deset let. Jejich cílem je prohloubení víry, urovnání narušených vztahů jak s Bohem, tak s lidmi, zkrátka obnova celého křesťanského života.

V České republice nejsou lidové misie tak známé, protože během komunistické doby byly jakékoli náboženské aktivity potlačeny, nyní se však i u nás církev vrací k dávno zavedené praxi. Ve farnosti Plzeň – Bory byly první lidové misie v roce 2008, na podzim tohoto roku proběhnou další. Zveme vás, abyste si udělali čas právě v době od 9. do 17. listopadu 2019 na tuto mimořádnou dobu milosti.

Misie povede redemptorista P. Michal Zamkovský spolu se svým týmem. V Podolivci, kde nyní žije, založil misijní společenství Rieka života, které působí nejen na Slovensku, ale i v zahraničí. 

 

Soubory ke stažení

velikost: 91 KB

Související položky

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás