Koncert kapely Hrozen

začátek akce
24. 8. 2019 18:00
konec akce
24. 8. 2019 20:00
Vikariát Plzeň-město
Kapela Hrozen vás zve na koncert, který proběhne v soboru 24. srpna od 18.00 hodin v kostele sv. Jana Nepomuckého na Chodském náměstí v Plzni.

Kapela Hrozen se pohybuje v oblasti hravé alternativy – rádi propojujeme nespojitelné a popisujeme nepostižitelné. Hrajeme (si) hrozně (dobře)!

Kapela Hrozen se původně urodila v nevinařském kraji na okraji Slezska v roce 1995. Během jedenácti let do roku 2005 odehrála 270 koncertů na roztodivných místech od malých klubů po veliké festivaly (dvakrát hrála třeba na Colours of Ostrava nebo na festivalu Campfest na Slovensku) a vydala dvě demoalba a dvě oficiální alba. V letech 2006–2010 si dala kapela pauzu.

V roce 2011 se kapela Hrozen znovu probudila k životu a začala hrát ve značně pozměněné sestavě a v pozměněném stylu. Z původně akustické kapely s důrazem na propracované netradiční vokály se stává kapela na hranici hravé či lehce zadumané alternativy, stále čerpající z úzkého propojení inspirovaného textu a naléhavé muziky.

V letech 2012–2017 si kapela zahrála na několika větších festivalech (Na Buskig stage Colours of Ostrava, Festival v ulicích Ostrava, United - Vsetín, Campfest - SK, Verím Pane - SK, CSM - Ždár nad Sázavou, Slezská Lilie - Ostrava, Sweetsenfest Frýdek-Místek, Festival pod věží – Zlín, festival Meziprostor na Skalákově mlýně) i na menších akcích a v klubech.

Složení skupiny:
Veronika Dvorská – zpěv, flétna, xylofon, iPad
Miroslav Přikryl – zpěv, baskytara
Vladimír Ochman – kytara
Tomáš Kothera - bicí


Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás