On-line Konference 7 vrchů

začátek akce
6. 2. 2021
konec akce
6. 2. 2021 20:00
Nadační fond Credo zve tuto sobotu 6. února 2021 na celodenní on-line Konferenci 7 vrchů. Jde o snahu nalézat Boží požehnání v každé sféře naší společnosti.

7 vrchů představuje sedm základních oblastí vlivu, které ovlivňují způsob a kvalitu života člověka: rodina, politika, církev, podnikání, umění, vzdělání a média. Na konferenci vystoupí mnoho zajímavých řečníků. Ve vrchu rodiny např. Maria Fridrichová z Centra pro rodinu a sociální péči v Ostravě, Jana Jochová z Aliance pro rodinu, předseda Rodinného svazu a organizátor Manželských setkání Jan Zajíček nebo koordinátoři projektu Manželské večery Jakub a Dagmar Güttnerovi a další.

Konference je zdarma, je však nutné se přihlásit předem.
Více na internetových stránkách www.7vrchu.cz.

Cílem konference je nalézat Boží požehnání v každé sféře naší společnosti a motivovat účastníky programu k tomu, aby aplikovali Boží principy do všech oblastí života. „Zveme k zapojení všechny, které zajímá některá z uvedených oblastí. V Božích očích je každá část důležitá, ale to, jak v těchto sedmi klíčových oblastech žijeme, zásadně ovlivňuje způsob a kvalitu našeho života,“ uvádí Libor Kučera z pořádajícího nadačního fondu Credo.

Na konferenci je možné se přihlásit přes internetové stránky www.7vrchu.cz. Účast je zdarma, zvána je odborná i laická veřejnost.

Dopolední část programu bude probíhat přes Youtube vysílání, odpoledne je možné zúčastnit se workshopu dle svého výběru, který povedou odborníci z daných oblastí. Workshopy budou probíhat přes aplikaci ZOOM, během nich bude možné klást pozvaným hostům otázky formou chatu. 

(zdroj: nadační fond Credo)

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás