Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

začátek akce
24. 10. 2022 18:00
konec akce
29. 10. 2022 21:00
Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!

„Žijeme náročné časy a určitě každý z nás má i své zápasy a boje. Přeji nám všem, abychom nevzdali zápas o jednotu a vztahy, zápas o Boží království. Je vidět, jak se nepřítel snaží rozbít nás, rozbít vztahy a spolupráce, rozbít nasazení a ukrást vášeň a sny o probuzení. Nepřestávejme prosím snít!“, říká o tématu tour ředitel projektu Julius Slovák.

Kde a kdy se bude konat Godzone tour?

Godzone tour se bude konat již od 24. do 29. října ve čtyřech slovenských a ve dvou českých městech. Celá série koncertů začne v Praze, bude pokračovat v Ostravě, Žilině, Prešově, Banské Bystrici a poslední proběhne v Bratislavě. V každém městě se koncert bude odehrávat v čase od 18:00 do 21:00 hodin. I letos je vstup na akci bezplatný.

Bližší informace jsou postupně zveřejňovány na stránce tour.godzone.sk

Jak to celé vzniklo?

První turné se uskutečnilo v roce 2009 a inspirovalo k realizaci další série evangelizačních akcí pod hlavičkou projektu Godzone. Cílem Godzone tour je přinášet evangelium novým, kreativním a moderním způsobem, čímž chce přilákat a zaujmout hlavně mladé lidi.

Účastníci večerních koncertů mají možnost vidět bohatý program s hudebně- tanečnými vstupy, chválové modlitby, také jedinečné příběhy a svědectví lidí z celého Slovenska a kvalitně propracovanou videoprodukci.
Poslední rok byl komplikovaný a Godzone tour 2021 s tématem Bůh není mrtvý se konalo fyzicky jen v Prešově a v Ostravě. Avšak díky vysílání TV Noe a TV Lux sledovalo Godzone tour více než sto tisíc diváků.

Plán turné pro rok 2022:

Česká republika

  • Praha, 24.října: Malá sportovní hala, Výstaviště Ostrava
  • 25.října: RT Torax Aréna, Ostrava - Poruba

Slovenská republika

  • Žilina, 25.října: Niké Aréna
  • Prešov,26.října: Tatran Handball Aréna
  • Banská Bystrica, 27.října: Tipsport Aréna
  • Bratislava, 29.října: Incheba Expo Aréna
Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás