Přehled Vánočních bohoslužeb v plzeňské diecézi

Publikováno
20. 12. 2010

Přehled je tříděn abecedně podle názvu farností.

Liturgie Vánočních bohoslužeb:

24.12.2010 Vigilie Narození Páně
25.12.2010 Slavnost Narození Páně
26.12.2010 Svátek svaté rodiny
31.12.2010 Zakončení občanského roku
1.1.2011 Slavnost Matky Boží P. Marie
2.1.2011 2. neděle po Narození Páně
6.1.2011 Slavnost Zjevení Páně

 

Farnost: Aš

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 16:00 mše svatá pro rodiny s dětmi Hazlov
  20:00   Hranice
  22:00  
25.12.2010 9:00  
  11:00   Hranice
  14:30   Hazlov
26.12.2010 9:00 mše svatá s obnovou manželského slibu
  11:00 mše svatá s obnovou manželského slibu Hranice
  14:30 mše svatá s obnovou manželského slibu Hazlov
31.12.2010 17:00  
1.1.2011 9:00  
  11:00   Hranice
  14:30   Hazlov
2.1.2011 9:00  
  11:00   Hranice
  14:30   Hazlov
6.1.2011 18:00  

 

Farnost: Bečov nad Teplou

Datum Hodina Poznámka Kostel
24.12.2010 16:00 Vigilie, od 15:00 vystoupení dětí ze ZŠ Bečov
  21:00 mše svatá s koledami Otročín
25.12.2010 9:00   Bečov
  10:30   Otročín
26.12.2010 9:00 mše svatá s obnovou manželského slibu Bečov
  10:30 mše svatá s obnovou manželského slibu Otročín
31.12.2010      
1.1.2011 9:00   Bečov
  10:30   Otročín
2.1.2011 9:00   Bečov
  10:30   Otročín
6.1.2011 16:00   Bečov

 

Farnost: Blovice

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 20:00   Letiny
  20:00 bohoslužba slova Neurazy
  22:00   Blovice
  0:00   Žinkovy
25.12.2010 8:15   Seč
  10:00   Blovice
  11:45   Zdemyslice
  15:00   Řenče
26.12.2010 8:15   Blovice
  10:00   Letiny
  11:45   Žinkovy
  14:30   Neurazy
  16:00 zpívání u jesliček Blovice
31.12.2010 18:00   Blovice
1.1.2011 10:00   Blovice
  10:00 bohoslužba slova Letiny
  16:00   Neurazy
2.1.2011 8:15   Blovice
  10:00   Letiny
  11:45   Žinkovy
  15:00   Řenče
6.1.2011 17:00   Blovice

 

Farnost: Bochov

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 0:00   Bochov
25.12.2010 8:30   Bochov
26.12.2010 8:30   Bochov
31.12.2010 18:00   Bochov
1.1.2011 8:30   Bochov
2.1.2011 8:30   Bochov
6.1.2011   mše svatá v neděli v 8:30 Bochov

 

Farnost: Bor u Tachova

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 15:00   Přimda, kostel sv. Jiří
  21:00 doprovází Strážský chrámový sbor Stráž, kostel sv. Václava
  0:00   Bor, chrám sv. Mikuláše
25.12.2010 9:00   Bor, chrám sv. Mikuláše
  11:00   Stráž, kostel sv. Václava
26.12.2010 9:00 zpívají děti z MŠ a LŠU Bor Bor, chrám sv. Mikuláše
  11:00   Stráž, kostel sv. Václava
  15:00   Přimda, kostel sv. Jiří
31.12.2010 15:00   Stráž, kostel sv. Václava
  17:00   Bor, chrám sv. Mikuláše
  23:00   Skviřín, kostel sv. Petra a Pavla
1.1.2011 9:00   Bor, chrám sv. Mikuláše
  11:00   Stráž, kostel sv. Václava
2.1.2011 9:00 Česká mše vánoční J. J. Ryby, Resonance Plzeň Bor, chrám sv. Mikuláše
  11:00   Stráž, kostel sv. Václava
  15:00   Přimda, kostel sv. Jiří
6.1.2011 8:00   Bor, chrám sv. Mikuláše

 

Farnost: Dobřany

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 22:00 bohoslužba slova Chotěšov
  0:00 bohoslužba slova, zpívá PUDU Dobřany
25.12.2010 9:00 mše svatá Dobřany
  10:45 mše svatá Chotěšov
26.12.2010 9:00 mše svatá Dobřany
  10:45 mše svatá Chotěšov
31.12.2010 0:00 mše svatá Dobřany
1.1.2011 9:00 mše svatá Dobřany
  10:45 mše svatá Chotěšov
2.1.2011 9:00 mše svatá Dobřany
  10:45 mše svatá Chotěšov
6.1.2011 8:00 mše svatá Dobřany, zimní kaple

 

Farnost: Dolní Bělá

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 15:00   Pernarec
  16:00   Úněšov
  21:00   Všeruby
  22:00   Dolní Bělá
25.12.2010 8:00   Dolní Bělá
  11:30   Líšťany
26.12.2010 8:00   Krašovice
  11:30   Všeruby
31.12.2010 17:00   Dolní Bělá
1.1.2011 8:00   Dolní Bělá
2.1.2011 8:00   Dolní Bělá
  11:30   Krašovice

 

Farnost: Domažlice

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 16:30 mše svatá pro rodiny s dětmi Domažlice, farní kostel
  0:00 mše sv. s Rybovou mší - Čerchovan Domažlice, farní kostel
25.12.2010 8:00   Domažlice, farní kostel
  9:30   Domažlice, farní kostel
  14:30   Třebnice
  18:00   Domažlice, klášterní kostel
26.12.2010 8:00   Domažlice, farní kostel
  9:30 s obnovou manželského slibu Domažlice, farní kostel
  18:00   Domažlice, klášterní kostel
31.12.2010 15:00 na poděkování, výstav a adorace Domažlice, farní kostel
1.1.2011 8:00   Domažlice, farní kostel
  9:30   Domažlice, farní kostel
  17:00   Domažlice, klášterní kostel
2.1.2011 8:00   Domažlice, farní kostel
  9:30   Domažlice, farní kostel
  18:00   Domažlice, klášterní kostel
6.1.2011 8:00   Domažlice, farní kostel
  17:15   Domažlice, klášterní kostel

 

Farnost: Dýšina

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 14:00   Třemošná
  20:30   Planá nade Mží
  22:00   Kostelec
  22:00   Druztová, kaple
  0:00   Dýšina
25.12.2010 9:15   Druztová, kaple
  11:30   Dýšina
  15:00   Třemošná
26.12.2010 9:15   Druztová, kaple
  11:30   Dýšina
  15:00   Třemošná
  18:00 Vánoční hra Dýšina
31.12.2010 23:15   Dýšina
1.1.2011 9:15   Druztová, kaple
  11:30   Dýšina
  15:00   Třemošná
2.1.2011 9:15   Druztová, kaple
  11:30   Dýšina
  15:00   Třemošná
6.1.2011 17:30   Dýšina

 

Farnost: Františkovy Lázně

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 16:00   Libá, kostel sv. Kateřiny
  22:00   Františkovy Lázně
25.12.2010 9:00   Františkovy Lázně
  11:30   Lomany, kostel sv. Jakuba
26.12.2010 9:00   Františkovy Lázně
  11:30   Lomany, kostel sv. Jakuba
31.12.2010 16:15   Františkovy Lázně
1.1.2011 9:00   Františkovy Lázně
  11:30   Lomany, kostel sv. Jakuba
2.1.2011 9:00 přesunutá Slavnost Zjevení Páně Františkovy Lázně
  11:30 přesunutá Slavnost Zjevení Páně Lomany, kostel sv. Jakuba

 

Farnost: Horšovský Týn

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 14:00 mše svatá pro rodiny s dětmi Horšov
  21:00 bohoslužba slova s hudebním doprovodem Hostouň, kostel sv. Jakuba
  23:00   Horšovský Týn
25.12.2010 7:30   Srby, kaple na faře
  9:00   Bělá nad Radbuzou
  10:30   Horšovský Týn
  14:00   Semněvice
  16:00   Hostouň, kostel sv. Jakuba
  17:30   Miřkov
26.12.2010 7:30   Srby, kaple na faře
  9:00   Bělá nad Radbuzou
  10:30 při mši svaté modlitba za rodiny Horšovský Týn
  14:00 sláteční slovo a koncert žen. chrám. sboru Stráž u Tachova Hostouň, kostel sv. Jakuba
31.12.2010 16:00   Hostouň, kostel sv. Jakuba
1.1.2011 7:30   Srby, kaple na faře
  9:00   Bělá nad Radbuzou
  10:30   Horšovský Týn
  16:00   Hostouň, kostel sv. Jakuba
  17:30   Miřkov
2.1.2011 7:30   Srby, kaple na faře
  9:00   Bělá nad Radbuzou
  10:30   Horšovský Týn
  17:00 novoroční koncert J. S. Bacha Horšovský Týn
6.1.2011 16:00 bohoslužba slova Hostouň, kostel sv. Jakuba

 

Farnost: Cheb

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 16:00 mše svatá pro rodiny s dětmi Cheb, kostel sv. Václava
  21:00   Dolní Žandov, kostel sv. Michaela
  23:00 Ekumenická "půlnoční" Cheb, kostel sv. Mikuláše
25.12.2010 7:45   Dolní Žandov, kostel sv. Michaela
  9:30   Cheb, kostel sv. Václava
26.12.2010 18:00   Cheb, farní sál
31.12.2010 16:00   Cheb, farní sál
1.1.2011 9:30   Cheb, kostel sv. Václava
2.1.2011 7:45   Dolní Žandov, kostel sv. Michaela
  9:30   Cheb, kostel sv. Václava
  11:00   Cheb, farní kaple
  18:00   Cheb, farní kaple
6.1.2011 16:00 požehnání tříkrálových koledníků Cheb, farní sál
  17:00 mše svatá se svěcením vody, kadidla a křídy Cheb, farní sál

 

Farnost: Chlum sv. Maří

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 17:00   Kynšperk nad Ohří
  22:00   Chlum svaté Maří
25.12.2010 10:15   Habartov
  10:30   Kynšperk nad Ohří
  11:45   Chlum svaté Maří
26.12.2010 10:15   Habartov
  10:45   Kynšperk nad Ohří
  11:45   Chlum svaté Maří
31.12.2010 15:00   Kynšperk nad Ohří
1.1.2011 10:15   Habartov
  10:30   Kynšperk nad Ohří
  11:45   Chlum svaté Maří
2.1.2011 10:15   Habartov
  10:30   Kynšperk nad Ohří
  11:45   Chlum svaté Maří

 

Farnost: Chodov

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 15:00   Chodov
  20:00   Nové Sedlo
  22:00   Chodov
25.12.2010 8:30   Chodov
  15:00   Nové Sedlo
26.12.2010 8:30   Chodov
  14:00   Tatrovice
  16:00   Nové Sedlo
31.12.2010 16:30   Chodov
1.1.2011 8:30   Chodov
  15:00   Nové Sedlo
2.1.2011 8:30   Chodov

 

Farnost: Jáchymov

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 21:00   Jáchymov
25.12.2010 10:00   Jáchymov
26.12.2010 10:00   Jáchymov
  15:30   Krásný Les
31.12.2010      
1.1.2011 10:00   Jáchymov
2.1.2011 10:00   Jáchymov
5.1.2011 16:00 Vigilie Slavnosti Zjevení Páně Jáchymov

 

Farnost: Karlovy Vary - Rybáře

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 15:45 vystoupení dětí Karlovy Vary Rybáře
  16:00 mše svatá Karlovy Vary Rybáře
25.12.2010 10:00   Karlovy Vary Rybáře
26.12.2010 10:00   Karlovy Vary Rybáře
31.12.2010 17:00   Karlovy Vary Rybáře
1.1.2011 10:00   Karlovy Vary Rybáře
2.1.2011 10:00   Karlovy Vary Rybáře

 

Farnost: Karlovy Vary - Stará Role

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 14:00 mše svatá Karlovy Vary, Penzion
  14:30 koncert Paleta Karlovy Vary Dalovice
  21:30 bohoslužba slova Karlovy Vary Sedlec
  22:00 mše svatá Karlovy Vary Nová Role
  0:00 mše svatá Karlovy Vary Stará Role
25.12.2010 8:30   Karlovy Vary Dalovice
  8:30   Karlovy Vary Stará Role
  10:30   Karlovy Vary Nová Role
26.12.2010 8:30   Karlovy Vary Dalovice
  8:30   Karlovy Vary Stará Role
  10:30   Karlovy Vary Nová Role
31.12.2010      
1.1.2011 8:30   Karlovy Vary Stará Role
  10:30   Karlovy Vary Nová Role
2.1.2011 8:30   Karlovy Vary Dalovice
  8:30   Karlovy Vary Stará Role
  10:30   Karlovy Vary Nová Role

 

Farnost: Karlovy Vary u sv. Maří Magdaleny

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 23:30   kostel sv. Maří Magdaleny
25.12.2010 10:00   kostel sv. Maří Magdaleny
  18:00   kostel sv. Maří Magdaleny
26.12.2010 8:30   kostel sv. Maří Magdaleny
  10:00   kostel sv. Maří Magdaleny
  18:00   kostel sv. Maří Magdaleny
31.12.2010 16:00   kostel sv. Maří Magdaleny
1.1.2011 10:00   kostel sv. Maří Magdaleny
  18:00   kostel sv. Maří Magdaleny
2.1.2011 8:30   kostel sv. Maří Magdaleny
  10:00   kostel sv. Maří Magdaleny
  18:00   kostel sv. Maří Magdaleny
6.1.2011 10:00   kostel sv. Maří Magdaleny
  18:00   kostel sv. Maří Magdaleny

 

Farnost: Kdyně

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 20:00   Kout
  22:00   Kdyně
  0:00   Loučim
25.12.2010 8:00   Kout
  9:15   Kdyně
  10:30   Pocinovice
26.12.2010 8:00   Kout
  9:15   Kdyně
  10:30   Loučim
31.12.2010 15:00   Kdyně
1.1.2011 8:00   Kout
  9:15   Kdyně
  10:30   Loučim
2.1.2011 8:00   Kout
  9:15   Kdyně
  10:30   Pocinovice
6.1.2011 16:00   Kout
  17:00   Kdyně

 

Farnost: Kladruby u Stříbra

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 23:00   kostel sv. Jakuba, Kladruby
26.12.2010 10:30   klášterní bazilika, Kladruby
31.12.2010     kostel sv. Jakuba, Kladruby
1.1.2011 10:30   kostel sv. Jakuba, Kladruby
2.1.2011 10:30   kostel sv. Jakuba, Kladruby

 

Farnost: Klatovy

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 16:00   Klatovy, děkanský kostel
  16:00   Dlažov
  21:00   Poleň
  21:00   Slavíkovice
  22:30   Běšiny
  0:00   Klatovy, jezuitský kostel
25.12.2010 8:30   Bezděkov
  10:00   Klatovy, jezuitský kostel
  10:00   Poleň
  11:30   Běšiny
  18:00   Klatovy, děkanský kostel
26.12.2010 8:30   Dlažov
  10:00   Klatovy, jezuitský kostel
  10:00   Slavíkovice
  11:30   Běšiny
  18:00   Klatovy, děkanský kostel
31.12.2010 17:00   Klatovy, děkanský kostel
  23:00   Klatovy, děkanský kostel
1.1.2011 8:30   Bezděkov
  9:30   Újezdec, Domov důchodců
  10:00   Klatovy, jezuitský kostel
  11:30   Běšiny
  14:30   Slavíkovice
  18:00   Klatovy, děkanský kostel
2.1.2011 8:30   Dlažov
  10:00   Klatovy, jezuitský kostel
  10:00   Poleň
  11:30   Běšiny
  18:00   Klatovy, děkanský kostel
6.1.2011 7:30   Klatovy, děkanský kostel

 

Farnost: Klenčí pod Čerchovem

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 21:00   Trhanov
  23:00   Klenčí
25.12.2010 9:00   Klenčí
  10:30   Trhanov
26.12.2010 9:00   Klenčí
  10:30   Trhanov
  14:00   Nemanice
1.1.2011 11:00   Klenčí
2.1.2011 9:00   Klenčí
  10:30   Trhanov
6.1.2011 17:00   Postřekov

 

Farnost: Koloveč

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 14:00 formulář vigilie Úboč
  22:00 formulář v noci Koloveč
25.12.2010 8:00 formulář za svítání Koloveč
  10:00 formulář ve dne Hradiště, mešní kaple
26.12.2010 8:00   Koloveč
  10:00   Hradiště, mešní kaple
  11:30   Lštění
31.12.2010 14:00   Úboč
1.1.2011 8:00   Koloveč
  10:00   Hradiště, mešní kaple
2.1.2011 8:00   Koloveč
  10:00   Hradiště, mešní kaple

 

Farnost: Konstantinovy Lázně

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 15:00   Bezdružice
  21:00   Okrouhlé Hradiště
25.12.2010 9:00   Konstantinovy Lázně
26.12.2010 9:00   Konstantinovy Lázně
  17:00   Bezdružice
31.12.2010 16:30   Konstantinovy Lázně
1.1.2011 9:00   Konstantinovy Lázně
  17:00   Bezdružice
2.1.2011 9:00   Konstantinovy Lázně

 

Farnost: Kraslice

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 16:00   Oloví
  20:00   Horní Nivy
  21:00   Jindřichovice
  22:30   Rotava
  0:00 s Rybovou mší vánoční Kraslice
25.12.2010 9:30   Bublava
  11:00   Stříbrná
  14:00   Krásná, kaple
  15:30   Krásná Lípa
  16:00 koncert Střípky Rotava
  17:00   Sněžná
  17:00   Krásná, kaple
26.12.2010 8:00   Rotava
  9:30   Kraslice
  11:00   Jindřichovice
  14:00   Mezihorská, kaple
  16:00   Oloví
31.12.2010 16:00   Rotava
  17:00   Kraslice, zimní kaple
1.1.2011 11:00   Stříbrná
  14:30   Oloví
  16:00   Rotava
  17:00   Kraslice
2.1.2011 8:00   Bublava
  9:30   Kraslice
  11:00   Jindřichovice
  16:00   Rotava

 

Farnost: Ledce u Plzně

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 20:30   Ledce
25.12.2010 10:00   Ledce
26.12.2010 10:00   Ledce
1.1.2011 10:00   Ledce
2.1.2011 10:00   Ledce

 

Farnost: Manětín

24.12.2010 16:00 mše svatá pro rodiče s dětmi Nečtiny
  16:00   Křečov
  22:00   Manětín
  22:30   Rabštejn nad Střelou
25.12.2010 8:00   Manětín
  9:30   Křečov
  14:00   Nečtiny
26.12.2010 8:00   Manětín
  9:30   Křečov
  14:00   Březín
31.12.2010 16:00   Manětín
1.1.2011 8:00   Manětín
  9:30   Křečov
2.1.2011 8:00   Manětín
  9:30   Křečov
  14:00   Nečtiny
6.1.2011 17:00   Manětín

 

Farnost: Mariánské Lázně

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 15:30   Trstěnice
  16:00   Lázně Kynžvart
  22:00 ekumenická boholužba slova Tři Sekery
  22:00   Mariánské Lázně
  0:00   Mariánské Lázně - Úšovice
  0:00   Velká Hleďsebe
25.12.2010 8:30   Mariánské Lázně - Úšovice
  8:30   Drmoul
  10:00   Mariánské Lázně
  10:00   Velká Hleďsebe
  13:30   Tři Sekery
  14:15   Lázně Kynžvart
  16:30   Mariánské Lázně
26.12.2010 8:30 s obnovou manželského slibu Mariánské Lázně - Úšovice
  10:00 s obnovou manželského slibu Mariánské Lázně
  10:00   Velká Hleďsebe
  14:15   Lázně Kynžvart
  16:30   Mariánské Lázně
31.12.2010 16:00   Velká Hleďsebe
  16:30   Mariánské Lázně
1.1.2011 8:30   Mariánské Lázně - Úšovice
  8:30   Drmoul
  10:00   Mariánské Lázně
  10:00   Velká Hleďsebe
  13:30   Tři Sekery
  14:15   Lázně Kynžvart
  16:30   Mariánské Lázně
2.1.2011 8:30   Mariánské Lázně - Úšovice
  10:00   Mariánské Lázně
  10:00   Velká Hleďsebe
  14:15   Lázně Kynžvart
  16:30   Mariánské Lázně
6.1.2011 10:00   Mariánské Lázně

 

Farnost: Město Touškov

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 0:00   Město Touškov
25.12.2010 9:30   Město Touškov
26.12.2010 8:15   Kozolupy
  9:30   Město Touškov
31.12.2010 16:00   Město Touškov
1.1.2011 9:30   Město Touškov
2.1.2011 8:15   Kozolupy
  9:30   Město Touškov
6.1.2011 18:00   Město Touškov

 

Farnost: Nejdek

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 22:00 zpívá chrámový sbor Nejdek
25.12.2010 10:00 zpívá chrámový sbor Nejdek
26.12.2010 9:00 zpívá chrámový sbor Nejdek
31.12.2010 10:00   Nejdek
1.1.2011 10:00 zpívá chrámový sbor Nejdek
2.1.2011 9:00   Nejdek
6.1.2011 18:00   Nejdek

 

Farnost: Nýrsko

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 14:30   Chlístov
  16:00   Janovice nad Úhlavou
  21:00   Strážov
25.12.2010 10:15   Strážov
  11:30   Týnec
26.12.2010 10:15   Strážov
  11:30   Křištín
1.1.2011 10:15   Strážov
  11:30   Janovice nad Úhlavou
2.1.2011 10:15   Strážov
  11:30   Týnec

 

Farnost: Nýřany

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 14:30   Zbůch
  15:30 bohoslužba slova Blatnice
  17:30   Nýřany
  21:00   Heřmanova Huť
  21:00   Jezná
  23:00   Kladruby
25.12.2010 9:00   Nýřany
26.12.2010 10:30 klášterní kostel Kladruby
31.12.2010 17:00   Nýřany
1.1.2011 9:00   Nýřany
  10:30   Kladruby
  13:30   Zbůch
2.1.2011 9:00   Nýřany
  11:00 svěcení vody, křídy a kadidla, zahájení Tříkrálové sbírky Jezná
  13:30   Heřmanova Huť
6.1.2011 17:00 svěcení vody, křídy a kadidla Nýřany

 

Farnost: Ostrov

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 21:00   Ostrov
  22:30   Hroznětín
  22:30   Horní Blatná
  0:00   Abertamy
  0:00   Stráž nad Ohří
25.12.2010 8:30   Ostrov
  11:00   Hroznětín
  15:00   Radošov
  15:30   Pernink
  17:00   Ostrov, kaple sv. Rodiny
26.12.2010 8:30   Ostrov
  11:00   Hroznětín
31.12.2010 16:00   Ostrov
  23:30 pobožnost s Novoročním požehnáním Ostrov
1.1.2011 23:30   Ostrov
2.1.2011 8:30   Ostrov
  11:30   Hroznětín
  15:00   Horní Blatná
6.1.2011 16:30   Hroznětín
  18:00   Ostrov

 

Farnost: Planá u Mariánských Lázní

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 15:30   Chodský Újezd
  21:00   Zadní Chodov
  22:30   Chodová Planá
  0:00 bohoslužba slova Planá
25.12.2010 9:00   Planá
  11:00   Broumov
  14:00   Svojšín
26.12.2010 9:00 svozy z dalších farností Planá
  11:00   Dolní Jadruž
  14:00   Otín
31.12.2010 15:00   Planá
1.1.2011 9:00   Planá
  11:00   Chodský Újezd
  14:00   Chodová Planá
  15:30   Zadní Chodov
2.1.2011 9:00 svozy z dalších farností Planá
6.1.2011 17:00   Planá

 

Farnost: Plánice

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 16:00   Plánice
  22:00   Němčice
25.12.2010 7:45   Habartice
  9:15   Plánice
  11:00   Kydliny
26.12.2010 9:15   Plánice
  11:00   Zdebořice
  14:00   Nicov
31.12.2010 16:00   Plánice
1.1.2011 9:15   Plánice
2.1.2011 9:15   Plánice
  11:30   Týnec
6.1.2011     Němčice

Farnost: Plasy

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 16:00   Žebnice
  22:00   Plasy
25.12.2010 11:00   Plasy
26.12.2010 11:00   Plasy, kaple na faře
  14:30   Obora
31.12.2010 16:00   Žebnice
  17:00   Plasy, kaple na faře
1.1.2011 11:00   Plasy
  14:30   Obora
2.1.2011 11:00   Plasy, kaple na faře
6.1.2011 9:00   Plasy, kaple na faře
  17:00 adorace Plasy, kaple na faře

 

Farnost: Plzeň - Litice

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 22:00 bohoslužba slova Plzeň Litice, kostel sv. Petra a Pavla
  0:00   Prusiny, kostel sv. Jakuba
25.12.2010 9:30   Plzeň Litice, kostel sv. Petra a Pavla
  9:45   Chlumčany, kaple Panny Marie Pomocnice
  11:30 zpívání koled a požehnání Lhota u Dolan, kaple sv. Anny
26.12.2010 9:30   Plzeň Litice, kostel sv. Petra a Pavla
1.1.2011 9:30   Plzeň Litice, kostel sv. Petra a Pavla

 

Farnost: Plzeň - Lobzy

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 16:00 mše svatá pro rodiny s dětmi kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
  22:00   kostel sv. Jiří, Doubravka
  0:00 mše svatá s rytmickým doprovodem kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
25.12.2010 7:30   kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
  9:00   kostel sv. Jiří, Doubravka
  10:00   kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
26.12.2010 7:30   kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
  9:00   kostel sv. Jiří, Doubravka
  10:00   kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
31.12.2010 17:00   kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
1.1.2011 7:30   kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
  9:00   kostel sv. Jiří, Doubravka
  10:00   kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
2.1.2011 7:30   kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
  9:00   kostel sv. Jiří, Doubravka
  10:00   kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
6.1.2011 18:00   kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy

 

Farnost: Plzeň - Severní Předměstí

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 10:00   Domov důchodců, Kotíkovská
  15:00 mše svatá pro rodiny s dětmi kostel Všech svatých, Roudná
  22:00   Chotíkov
  0:00   kostel Všech svatých, Roudná
25.12.2010 10:00   lochotínský pavilonek
26.12.2010 10:00   kostel Všech svatých, Roudná
  10:00   Chotíkov
31.12.2010      
1.1.2011 10:00   kostel Všech svatých, Roudná
  16:00   Chotíkov
2.1.2011 9:00 mše svatá pro rodiny s dětmi lochotínský pavilonek
  11:00   lochotínský pavilonek
6.1.2011 17:30   Domeček, Komenského 17

 

Farnost: Plzeň - Slovany

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 16:30 mše svatá pro rodiny s dětmi kostel Panny Marie Růžencové, Jiráskovo nám.
  0:00   kostel Panny Marie Růžencové, Jiráskovo nám.
25.12.2010 7:30   kostel Panny Marie Růžencové, Jiráskovo nám.
  9:00   kostel Panny Marie Růžencové, Jiráskovo nám.
  18:00   kostel Panny Marie Růžencové, Jiráskovo nám.
26.12.2010 7:30   kostel Panny Marie Růžencové, Jiráskovo nám.
  9:00   kostel Panny Marie Růžencové, Jiráskovo nám.
  18:00   kostel Panny Marie Růžencové, Jiráskovo nám.
31.12.2010 0:00   kostel Panny Marie Růžencové, Jiráskovo nám.
1.1.2011 9:00   kostel Panny Marie Růžencové, Jiráskovo nám.
  18:00   kostel Panny Marie Růžencové, Jiráskovo nám.

 

Farnost: Plzeň - U katedrály sv. Bartoloměje

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 22:00   kostel Nanebevzetí Panny Marie
  0:00 bohoslužba slova katedrála sv. Bartoloměje
25.12.2010 7:00   katedrála sv. Bartoloměje
  8:00   kostel Nanebevzetí Panny Marie
  10:30   katedrála sv. Bartoloměje
  20:00   kostel Nanebevzetí Panny Marie
26.12.2010 7:00   katedrála sv. Bartoloměje
  8:00   kostel Nanebevzetí Panny Marie
  10:30   katedrála sv. Bartoloměje
  16:00   Meditační zahrada
  20:00   kostel Nanebevzetí Panny Marie
31.12.2010 8:00   katedrála sv. Bartoloměje
  16:00   katedrála sv. Bartoloměje
  0:00   kostel Nanebevzetí Panny Marie
1.1.2011 7:00   katedrála sv. Bartoloměje
  8:00   kostel Nanebevzetí Panny Marie
  10:30   katedrála sv. Bartoloměje
  20:00   kostel Nanebevzetí Panny Marie
2.1.2011 7:00   katedrála sv. Bartoloměje
  8:00   kostel Nanebevzetí Panny Marie
  10:30   katedrála sv. Bartoloměje
  20:00   kostel Nanebevzetí Panny Marie
6.1.2011 8:00   katedrála sv. Bartoloměje
  12:00   kostel Nanebevzetí Panny Marie
  16:30   katedrála sv. Bartoloměje

 

Farnost: Plzeň - Západ

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 20:00   Vejprnice
  21:30   Malesice
  23:00   Plzeň, Křimická 73, krypta
25.12.2010 8:30   Vejprnice
  10:00   Plzeň, Křimická 73, krypta
26.12.2010 8:30   Vejprnice
  10:00   Plzeň, Křimická 73, krypta
  15:15   Malesice
31.12.2010 16:00   Plzeň, Křimická 73, krypta
1.1.2011 8:30   Vejprnice
  10:00   Plzeň, Křimická 73, krypta
2.1.2011 8:30   Vejprnice
  10:00   Plzeň, Křimická 73, krypta
6.1.2010 19:00   Plzeň, Křimická 73, krypta

 

Farnost: Přeštice

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 22:00 s částmi z Rybovy mše vánoční Přeštice
25.12.2010 8:30 s koledami Přeštice
  10:00 s koledami Horšice
  11:15 s koledami Kbel
26.12.2010 8:30 s koledami Přeštice
  10:00 s koledami Horšice
  11:15 s koledami Kbel
31.12.2010 17:30   Přeštice
1.1.2011 8:30 s koledami Přeštice
  10:00 s koledami Horšice
  11:15 s koledami Kbel
2.1.2011 8:30 s koledami Přeštice
  10:00 s koledami Horšice
  11:15 s koledami Kbel
6.1.2011 17:30   Přeštice, zimní kaple na faře

 

Farnost: Rokycany

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 16:00   Ejpovice
  16:00   Dobřív
  22:00   Osek
  22:00   Mirošov
  22:00 bohoslužba slova Mýto
  0:00   Strašice
  0:00   Rokycany
25.12.2010 9:00   Rokycany
  9:00   Mirošov
  11:00   Osek
  11:00 bohoslužba slova Strašice
  11:00   Mýto
26.12.2010 9:00   Rokycany
  9:00   Mirošov
  9:00   Kařez
  11:00   Chylice
  11:00 bohoslužba slova Strašice
  11:00   Osek
  16:00   Ejpovice
31.12.2010 16:00   Rokycany
1.1.2011 9:00   Rokycany
  9:00   Mirošov
  11:00   Osek
  11:00   Strašice
  16:00   Chylice
  16:00 bohoslužba slova Mýto
  16:00   Ejpovice
2.1.2011 9:00   Rokycany
  9:00   Mirošov
  11:00   Strašice
  11:00   Osek
  16:00 bohoslužba slova Ejpovice
  16:00   Volduchy
  16:00   Kařez
6.1.2011 10:00   Rokycany
  18:00   Rokycany

 

Farnost: Skalná

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 20:00   Plesná
  22:00   Luby
  0:00   Skalná
25.12.2010 8:30   Plesná
  10:00   Skalná
  12:00   Luby
  13:30   Kopanina
26.12.2010 8:30   Plesná
  10:00   Skalná
  12:00   Luby
31.12.2010 17:00   Skalná
1.1.2011 8:30   Plesná
  10:00   Skalná
  12:00   Luby
2.1.2011 8:30   Plesná
  10:00   Skalná
  12:00   Luby
  13:30   Kopanina
6.1.2011 17:00   Skalná

Farnost: Sokolov

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 16:00 mše z vigilie Sokolov
  20:00 bohoslužba slova Krajková
  22:00 bohoslužba slova Lomnice
  0:00 bohoslužba slova Sokolov
25.12.2010 8:30 mše svatá Sokolov
  10:15 mše svatá Habartov
  11:45 mše svatá Krajková
  17:00 mše svatá Sokolov
26.12.2010 8:30 s obnovou manželského slibu Sokolov
  10:15 mše svatá Habartov
  11:45 mše svatá Krajková
  17:00 mše svatá Sokolov
31.12.2010 16:00 mše svatá Sokolov
1.1.2011 8:30 mše svatá Sokolov
  10:15 mše svatá Habartov
  11:45 mše svatá Krajková
  17:00 mše svatá Sokolov
2.1.2011 8:30 mše svatá Sokolov
  10:15 mše svatá Habartov
  11:45 mše svatá Krajková
  17:00 mše svatá Sokolov
6.1.2011 17:00 mše svatá Sokolov

Farnost: Spálené Poříčí

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 16:00   Nové Mitrovice
  22:00   Spálené Poříčí
25.12.2010 16:00   Číčov
  18:00   Čížkov
26.12.2010 8:30   Spálené Poříčí
  10:30   Nové Mitrovice
31.12.2010 16:00   Nové Mitrovice
  18:00   Spálené Poříčí
1.1.2011 16:00   Číčov
  18:00   Spálené Poříčí
2.1.2011 8:30   Spálené Poříčí
  10:30   Nové Mitrovice
6.1.2011 17:00   Spálené Poříčí

Farnost: Staňkov

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 20:00   Osvračín
  0:00 mše svatá s Rybovou mší Staňkov
25.12.2010 9:00   Osvračín
  10:30 mše svatá s koledami Staňkov
26.12.2010 9:00   Osvračín
  10:30 mše svatá s obnovou manželského slibu Staňkov
31.12.2010 17:00   Staňkov
1.1.2011 9:00   Osvračín
  10:30   Staňkov
2.1.2011 9:00   Osvračín
  10:30   Staňkov
6.1.2011 8:00   Staňkov
  15:00   Osvračín

Farnost: Stanovice

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 16:00 mše svatá pro rodiny s dětmi Březová
  21:00   Dražov, kaple
  22:00 bohoslužba slova Stanovice
  0:00   Březová
25.12.2010 10:00   Březová
  13:00   Pila, kaple
  15:00   Dražov, kaple
  17:00   Stanovice
26.12.2010 10:00   Březová
  17:00   Stanovice
31.12.2010      
1.1.2011 10:00   Březová
  13:00   Pila, kaple
  15:00   Dražov, kaple
  17:00   Stanovice
2.1.2011 10:00   Březová
  17:00   Stanovice

 

Farnost: Starý Plzenec

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 22:00   Starý Plzenec
25.12.2010 9:30   Starý Plzenec
26.12.2010 9:30 s obnovou monželského slibu Starý Plzenec
31.12.2010 16:00   Starý Plzenec
1.1.2011 9:30   Starý Plzenec
2.1.2011 9:30   Starý Plzenec
6.1.2011 18:00   Starý Plzenec

 

Farnost: Stod

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 22:00   Stod
25.12.2010 10:00   Stod
26.12.2010 10:00   Stod
1.1.2011 10:00   Stod
2.1.2011 10:00   Stod

 

Farnost: Švihov

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 16:00   Měčín
  18:00   Vřeskovice
  20:00   Dolany
  22:00   Chudenice
  0:00   Švihov
25.12.2010 8:30 mše svatá s obnovou manželského slibu Dolany
  10:30   Švihov
  14:00   Měčín
26.12.2010 9:00 mše svatá s obnovou manželského slibu Švihov
  11:00 mše svatá s obnovou manželského slibu Vřeskovice
  14:00 mše svatá s obnovou manželského slibu Chudenice
31.12.2010 16:00   Švihov
1.1.2011 9:00   Švihov
  10:30   Dolany
  12:15   Vřeskovice
  14:00   Měčín
2.1.2011 8:30   Švihov
  10:30   Chudenice
  12:15   Vřeskovice
  14:00   Dolany
6.1.2011 16:30   Měčín

 

Farnost: Tachov

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 16:00   Staré Sedliště
  21:00   Hošťka
  22:00   Pernolec
  0:00   Tachov
25.12.2010 8:00   Staré Sedliště
  10:00   Tachov
  11:00   Hošťka
  14:00   Tisová
  15:00   Svatá Kateřina
26.12.2010 11:00   Hošťka
  14:30   Ctiboř
31.12.2010 18:00   Tachov
1.1.2011 8:00   Staré Sedliště
  11:00   Hošťka
  14:30   Ctiboř
2.1.2011 8:00   Staré Sedliště
  10:00   Tachov
  11:00   Hošťka
  14:00   Tisová
  14:30   Halže
6.1.2011 18:00 žehnání vody, kadidla a křídy Tachov

 

Farnost: Teplá (město)

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 17:00   Teplá - město
25.12.2010 11:00   Teplá - město
  14:00   Mnichov u Mar. Lázní
  16:00 farní místnost v budově Obec. úřadu Ovesné Kladruby
26.12.2010 11:00   Teplá - město
31.12.2010 13:30   Teplá - město
1.1.2011 11:00   Teplá - město
  14:00   Mnichov u Mar. Lázní
2.1.2011 11:00   Teplá - město
  14:00 farní místnost v budově Obec. úřadu Ovesné Kladruby

 

Farnost: Teplá - klášter

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 16:00 Vigilie Úterý, radnice
  22:00   klášter Teplá
25.12.2010 10:00   klášter Teplá
26.12.2010 10:00 mše svatá s obnovou manželských slibů klášter Teplá
31.12.2010 17:00 bohoslužba na poděkování klášter Teplá, kostel nebo konventní kaple
1.1.2011 10:00   klášter Teplá
  15:00   Úterý, radnice
2.1.2011 10:00   klášter Teplá
6.1.2011 18:00   klášter Teplá

 

Farnost: Toužim

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 22:00   Toužim
25.12.2010 10:30   Krásné Údolí
  12:00   Toužim
26.12.2010 10:30   Krásné Údolí
  12:00   Toužim
31.12.2010 15:30   Toužim
1.1.2011 10:30   Krásné Údolí
  12:00   Toužim
2.1.2011 10:30   Krásné Údolí
  12:00   Toužim
7.1.2011 15:30   Toužim

Farnost: Zbiroh

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 18:00   Drahoňův Újezd
  20:00   Stupno
  22:00   Radnice
  0:00   Zbiroh
25.12.2010 9:00   Zbiroh
  10:45   Radnice
  14:00   Zvíkovec
26.12.2010 9:00   Zbiroh
  10:45   Radnice
  14:00   Stupno
  16:00   Drahoňův Újezd
31.12.2010 16:00   Radnice
  17:30   Zbiroh
1.1.2011 12:00   Újezd u Svatého Kříže
  14:00   Zvíkovec
  15:30   Drahoňův Újezd
2.1.2011 9:00   Zbiroh
  10:45   Radnice
  14:00   Stupno
6.1.2011 16:00   Radnice
  17:30   Zbiroh

Farnost: Žlutice

Datum Hodina Poznámka Místo
24.12.2010 17:00   Močidlec
  21:00   Chyše
  0:00 s Rybovou Českou mší vánoční Žlutice
25.12.2010 10:30 s doprovodem chrámového sboru Žlutice
  15:00   Valeč
  16:30   Luka
26.12.2010 9:00   Močidlec
  11:00   Žlutice
  15:00   Chyše
1.1.2011 9:30   Žlutice
  11:00   Chyše
  15:00   Močidlec
2.1.2011 9:00   Vrbice, kaple
  11:00   Žlutice
  15:00 s Rybovou Českou mší vánoční Luka

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

 Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás