27. světový den mládeže v plzeňské diecézi 30.-31.3.2012

Publikováno
27. 3. 2012

Pod mottem "Radujte se stále v Pánu, opakuji: Radujte se!" (Flp 4,4) proběhne v naší diecézi oslava Světového dne mládeže, spojená už tradičně se setkáním mladých lidí s biskupem Mons. Františkem Radkovským, který se zúčastní celého programu.

Jako každoročně v pátek před Květnou nedělí projdou účastníci společně s biskupem křížovou cestu historickým centrem Plzně, která bude zahájena v 18.00 v katedrále sv. Bartoloměje a tamtéž také zakončena. Na přípravě jednotlivých zastavení se bude podílet mládež z různých farností diecéze.

V sobotu bude program probíhat Salesiánském středisku mládeže v Plzni - Lobzích od 9.30. Zahájen bude modlitbou, následují svědectví, setkání ve skupinkách, promluvu přednese sestra Lucia Paola Tartara, představená kláštera trapistek Naší Paní nad Vltavou.

Ve 14.00 začne mše svatá radostným průvodem s ratolestmi, celebrovaná biskupem Mons. Františkem Radkovským, v jejímž závěru otec biskup každému požehná a předá dárek.

Po skončení programu jsou účastníci zváni od 17.00 do kostela sv. Jana Nepomuckého na Chodském náměstí na "Velký příběh lásky, která přemohla svět" - muzikál Jiřího Zmožka.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás