Prosíme, staňte se spoluautory chystané knihy!

Publikováno
24. 9. 2012

Biskupství plzeňské se rozhodlo vydat k 20. výročí založení plzeňské diecéze knihu, která by zachytila dvacet let života v diecézi z nejrůznějších úhlů a pohledů. I Vy se můžete stát jejími spoluautory!

Jménem biskupa Mons. Františka Radkovského a generálního vikáře Mons. Josefa Žáka se na Vás obracíme s prosbou, abyste i Vy přispěli do této publikace. Uvítáme jakékoliv Vaše příspěvky, které mají souvislost s děním a křesťanským životem v plzeňské diecézi za uplynulých dvacet let, případně i v dobách před jejím vznikem. Ve svých příspěvcích můžete zpracovat:

-        vlastní vzpomínky a zážitky, veselé i vážné, z doby minulé i současné, ať už z farnosti, ze společenství, z rodiny, ze zaměstnání či odjinud, Vaše svědectví Božího oslovení,

-        vzpomínky a zážitky Vašich přátel, rodinných příslušníků a známých, kteří je nemohou či nechtějí zachytit sami,

-        vzpomínky na nejrůznější osobnosti křesťanského života, které Vás nějakým způsobem oslovily a na něž by se nemělo zapomenout,

-        nejrůznější akce a aktivity v diecézi,

-        a mnoho a mnoho dalšího, oč byste se chtěli podělit s ostatními a co chcete, aby neupadlo v zapomnění.

Rozsah Vašich příspěvků může být různý, od několika řádek až po několik stránek, nezapomeňte uvést své jméno, případně kontakt. Velice uvítáme, když k Vašim příspěvkům přiložíte i fotografie, pokud je pošlete poštou a uvedete zpáteční adresu, zaručujeme Vám jejich navrácení. Redakce si vyhrazuje právo příspěvky v případě potřeby krátit či mírně upravit.

Autoři třiceti nejlepších příspěvků, které vybere nezávislá redakční rada, budou osobně přijati biskupem Františkem a obdrží od něj malé poděkování. Všechny publikovatelné příspěvky budou pak otištěny v publikaci.

Prosíme, neváhejte a pište. Své příspěvky pak posílejte do konce listopadu 2012 na adresu tiskové mluvčí biskupství plzeňského Aleny Ouředníkové:

buď e-mailem: ourednikova@bip.cz

nebo poštou na adresu:

Alena Ouředníková

Biskupství plzeňské

nám. Republiky 35

301 00 Plzeň

S případnými dotazy se můžete obracet na telefon +420 731 619 701.

Těšíme se na Vaše příspěvky a předem děkujeme!

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás