MISSA CHRISMATIS V PLZEŇSKÉ KATEDRÁLE

Publikováno
20. 2. 2013

Sekretář biskupa Ján Grajcár srdečně zve jménem otce biskupa Františka všechny ministranty do katedrály sv. Bartoloměje ve čtvrtek 28. března k tzv. Missa chrismatis (Mše svaté se svěcením olejů). Sraz ministrantů bude nejpozději v 8:30 hod. v průjezdu biskupství. Je to jedinečná příležitost setkat se se svým biskupem, zažít obnovu kněžských slibů a připojit se k modlitbě za své kněze.

Vzhledem ke slavnostní povaze prosím, aby ministranti přišli do služby ve vhodném oblečení a přinesli si s sebou ministrantský oblek. Budu rád, pokud přijdete, a též uvítám, když se mi předem ozvete na e-mail: grajcar@bip.cz, kde vám mohu zodpovědět i případné dotazy.

Nácvik asistence pro tuto příležitost bude 22. března v 17:00 hod. v katedrále sv. Bartoloměje v Plzni. V 18:00 hod. bude následovat křížová cesta centrem Plzně, kterou začne tradiční setkání mládeže s biskupem Františkem před Květnou nedělí.

Pokud nejste využiti ve své vlastní farnosti, je možné prožít celé Velikonoční třídenní ministrantskou službou otci biskupovi přímo v katedrále.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás