Přehled velikonočních bohoslužeb v Diecézi plzeňské 24.3. - 1.4.2013

Publikováno
23. 3. 2013

Seznam je řazen abecedně podle názvu farností. Celá databáze je k dispozici v Excelu ke stažení zde.

V případě potřeby údajů z míst v diecézi, odkud hlášení nedošlo, volejte, prosím, na příslušnou farnost podle kontaktů pod odkazem Diecéze.

Den Liturgie
24.3.2013 Květná neděle
28.3.2013 Zelený čtvrtek
29.3.2013 Velký pátek
30.3.2013 Bílá sobota
31.3.2013 Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
1.4.2013 Pondělí velikonočního oktávu

Farnost: Aš

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Hranice
14:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Hazlov
28.3.2013 18:00 mše svatá
29.3.2013 18:00 křížová cesta Mokřiny
19:00 velkopáteční obřady
30.3.2013 20:00 Velikonoční vigilie
31.3.2013 9:00 slavnostní mše svatá
11:00 slavnostní mše svatá Hranice
14:30 slavnostní mše svatá Hazlov
1.4.2013 9:00 mše svatá

Farnost: Bečov nad Teplou

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Bečov nad Teplou
10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Otročín
28.3.2013 bohoslužby jsou společné v klášteře Teplá
29.3.2013 bohoslužby jsou společné v klášteře Teplá
30.3.2013 bohoslužby jsou společné v klášteře Teplá
31.3.2013 9:00 slavnostní mše svatá Bečov nad Teplou
10:30 slavnostní mše svatá Otročín

Farnost: Blovice

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Nezvěstice
8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Šťáhlavy
9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Starý Plzenec, Malá strana
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Chválenice
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Žákavá
28.3.2013 18:00 mše svatá, po ní krátká adorace v Getsemanské zahradě Blovice
29.3.2013 10:00 křížová cesta Blovice
18:00 možnost k přijetí svátosti smíření Blovice
19:15 velkopáteční obřady Blovice
30.3.2013 9:00 do 18:45 adorace u Božího hrobu Blovice
18:00 možnost k přijetí svátosti smíření Blovice
19:30 Velikonoční vigilie Blovice
31.3.2013 8:15 slavnostní mše svatá Letiny
10:00 slavnostní mše svatá Blovice
11:45 slavnostní mše svatá Seč
1.4.2013 8:15 mše svatá Blovice
10:00 mše svatá Řenče
11:45 mše svatá Žďár

Farnost: Bochov

Datum Hodina Poznámka Místo
28.3.2013 18:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Bochov
29.3.2013 18:00 velkopáteční obřady Bochov
30.3.2013 20:00 Velikonoční vigilie Bochov
31.3.2013 8:30 slavnostní mše svatá Bochov
1.4.2013 8:30 mše svatá Bochov

Farnost: Bor u Tachova

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Bor u Tachova
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Stráž u Tachova
17:00 bohoslužba slova s žehnáním ratolestí Holostřevy
28.3.2013 19:00 mše svatá Bor u Tachova
20:00 do 21:00 adorace v Getsemanské zahradě Bor u Tachova
29.3.2013 9:00 do 12:00 příležitost k přijetí svátosti smíření Bor u Tachova
12:00 křížová cesta Holostřevy
15:00 křížová cesta Bor u Tachova
17:00 velkopáteční obřady Holostřevy
19:00 velkopáteční obřady Bor u Tachova
30.3.2013 9:00 do 12:00 příležitost k přijetí svátosti smíření Bor u Tachova
20:00 Velikonoční vigilie Bor u Tachova
31.3.2013 9:00 slavnostní mše svatá, zpívá Borský chrámový sbor Bor u Tachova
11:00 slavnostní mše svatá, zpívá Stážský chrámový sbor Stráž u Tachova
1.4.2013 9:00 mše svatá Bor u Tachova
11:00 mše svatá Stráž u Tachova
15:00 mše svatá Přimda

Farnost: Dobřany

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Dobřany
28.3.2013 18:00 mše svatá Dobřany
29.3.2013 18:00 velkopáteční obřady Dobřany
30.3.2013 18:00 Velikonoční vigilie Dobřany
31.3.2013 9:00 slavnostní mše svatá Dobřany
10:45 slavnostní mše svatá Chotěšov

Farnost: Dolní Bělá - hlášení nedošlo

Farnost: Domažlice

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Domažlice, arciděkanský kostel
9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Domažlice, arciděkanský kostel
18:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Domažlice, děkanský kostel
28.3.2013 16:00 do 16:45 příležitost k přijetí svátosti smíření Domažlice, arciděkanský kostel
17:00 mše svatá Domažlice, arciděkanský kostel
17:45 do 20:00 adorace v Getsemanské zahradě Domažlice, arciděkanský kostel
29.3.2013 8:00 ranní chvály Domažlice, arciděkanský kostel
8:30 do 16:10 adorace v Getsemanské zahradě Domažlice, arciděkanský kostel
8:45 do 10:00 příležitost k přijetí svátosti smíření Domažlice, arciděkanský kostel
15:00 do 16:00 příležitost k přijetí svátosti smíření Domažlice, arciděkanský kostel
16:15 křížová cesta Domažlice, arciděkanský kostel
17:00 velkopáteční obřady Domažlice, arciděkanský kostel
30.3.2013 8:00 ranní chvály Domažlice, arciděkanský kostel
8:30 do 20:00 adorace u Božího hrobu Domažlice, arciděkanský kostel
8:45 do 10:00 příležitost k přijetí svátosti smíření Domažlice, arciděkanský kostel
20:30 Velikonoční vigilie Domažlice, arciděkanský kostel
31.3.2013 8:00 slavnostní mše svatá Domažlice, arciděkanský kostel
9:30 slavnostní mše svatá Domažlice, arciděkanský kostel
18:00 slavnostní mše svatá Domažlice, děkanský kostel
1.4.2013 8:00 mše svatá Domažlice, arciděkanský kostel
9:30 mše svatá Domažlice, arciděkanský kostel
18:00 mše svatá Domažlice, děkanský kostel

Farnost: Dýšina

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 9:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Druztová
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Dýšina, kostel
13:30 do 16:30 možnost k přijetí svátosti smíření Dýšina, fara
18:00 adorace a nešpory Dýšina, kaple na faře
28.3.2013 16:00 mše svatá Druztová
18:30 mše svatá Dýšina, kostel
19:15 do půlnoci adorace v Getsemanské zahradě Dýšina, kostel
29.3.2013 15:00 křížová cesta Dýšina, hřbitov
16:30 velkopáteční obřady Druztová
18:00 velkopáteční obřady Dýšina, kostel
30.3.2013 9:00 ranní chvály Dýšina, kostel
9:00 do 18:00 adorace u Božího hrobu Dýšina, kostel
19:30 Velikonoční vigilie Dýšina, kostel
31.3.2013 9:15 slavnostní mše svatá Druztová
11:30 slavnostní mše svatá Dýšina, kostel
1.4.2013 9:15 mše svatá Druztová
11:30 mše svatá Dýšina, kostel

Farnost: Františkovy Lázně

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Františkovy Lázně
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Horní Lomany
28.3.2013 16:15 mše svatá, po ní adorace v Getsemanské zahradě Františkovy Lázně
29.3.2013 16:15 velkopáteční obřady s adorací u Božího hrobu Františkovy Lázně
30.3.2013 19:00 Velikonoční vigilie Františkovy Lázně
31.3.2013 9:00 slavnostní mše svatá Františkovy Lázně
11:30 slavnostní mše svatá Horní Lomany
1.4.2013 9:00 mše svatá Františkovy Lázně
11:30 mše svatá Horní Lomany

Farnost: Holýšov

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Holýšov
28.3.2013 18:00 mše svatá Holýšov
29.3.2013 18:00 velkopáteční obřady Holýšov
30.3.2013 18:00 Velikonoční vigilie Holýšov
31.3.2013 8:30 slavnostní mše svatá Holýšov
14:00 slavnostní mše svatá Všekary
1.4.2013 8:30 mše svatá Holýšov

Farnost: Horšovský Týn

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Horšovský Týn
28.3.2013 17:00 mše svatá Horšovský Týn
29.3.2013 16:00 křížová cesta Horšovský Týn
17:00 velkopáteční obřady Horšovský Týn
30.3.2013 19:00 Velikonoční vigilie Horšovský Týn
31.3.2013 9:00 slavnostní mše svatá Bělá nad Radbuzou
10:30 slavnostní mše svatá Horšovský Týn
17:30 slavnostní mše svatá Miřkov
1.4.2013 10:30 mše svatá Horšovský Týn

Farnost: Cheb

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 8:50 mše svatá s žehnáním ratolestí, průvod vychází v Frant. Náměstí Cheb, kostel sv. Václava
28.3.2013 16:00 mše svatá Dolní Žandov
18:00 mše svatá Cheb, farní sál
18:45 adorace v Getsemanské zahradě Cheb, farní sál
29.3.2013 9:00 ranní chvály Cheb, farní sál
15:00 křížová cesta městem Cheb, kostel sv. Mikuláše
18:00 velkopáteční obřady Cheb, kostel sv. Václava
30.3.2013 9:00 ranní chvály Cheb, farní sál
10:00 do 22:00 adorace u Božího hrobu Cheb, kostel sv. Mikuláše
22:00 Velikonoční vigilie se křtem katechumenů Cheb, kostel sv. Mikuláše
31.3.2013 10:00 slavnostní mše svatá Cheb, kostel sv. Mikuláše
12:00 slavnostní mše svatá Dolní Žandov
18:00 slavnostní mše svatá Cheb, farní sál
1.4.2013 8:00 mše svatá Cheb, farní sál

Farnost: Chlum sv. Maří - hlášení nedošlo

Farnost: Chodov

Datum Hodina Poznámka Místo
28.3.2013 16:30 mše svatá Chodov
29.3.2013 15:00 křížová cesta Nové Sedlo
16:00 velkopáteční obřady - bohoslužba slova, adorace kříže Kynšperk nad Ohří
18:00 velkopáteční obřady - bohoslužba slova, adorace kříže Chodov
30.3.2013 16:00 svěcení pokrmů Nové Sedlo
17:00 Velikonoční vigilie Kynšperk nad Ohří
20:00 Velikonoční vigilie Chodov
31.3.2013 8:30 slavnostní mše svatá Chodov
10:30 slavnostní mše svatá Kynšperk nad Ohří
13:30 slavnostní mše svatá Tatrovice
15:00 slavnostní mše svatá Nové Sedlo
1.4.2013 8:30 mše svatá Chodov
10:30 mše svatá Kynšperk nad Ohří
15:00 mše svatá Nové Sedlo

Farnost: Jáchymov

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Jáchymov
27.3.2013 15:00 příležitost k přijetí svátosti smíření Jáchymov
29.3.2013 15:00 křížová cesta Jáchymov
16:00 velkopáteční obřady Jáchymov
30.3.2013 18:00 Velikonoční vigilie Jáchymov
31.3.2013 10:00 slavnostní mše svatá Jáchymov

Farnost: Jesenice

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Čistá
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Jesenice
28.3.2013 18:00 mše svatá Čistá
29.3.2013 18:00 velkopáteční obřady Jesenice
30.3.2013 20:00 Velikonoční vigilie Čistá
31.3.2013 8:30 slavnostní mše svatá Čistá
10:00 slavnostní mše svatá Jesenice
1.4.2013 10:00 mše svatá Jesenice

Farnost: Karlovy Vary u sv. Maří Magdaleny

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
18:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
28.3.2013 18:00 mše svatá Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
29.3.2013 18:00 velkopáteční obřady Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
30.3.2013 9:00 do 17:30 adorace v kryptě u Božího hrobu Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
20:00 Velikonoční vigilie Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
31.3.2013 8:30 slavnostní mše svatá Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
10:00 slavnostní mše svatá, zazní Mozartova Korunovační mše Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
18:00 slavnostní mše svatá Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
1.4.2013 10:00 mše svatá Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
18:00 mše svatá Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.

Farnost: Karlovy Vary - Rybáře

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Karlovy Vary - Rybáře
28.3.2013 18:00 mše svatá, po ní adorace v Getsemanské zahradě Karlovy Vary - Rybáře
29.3.2013 16:00 možnost k přijetí svátosti smíření Karlovy Vary - Rybáře
16:30 křížová cesta Karlovy Vary - Rybáře
18:00 velkopáteční obřady Karlovy Vary - Rybáře
30.3.2013 19:00 Velikonoční vigilie Karlovy Vary - Rybáře
31.3.2013 10:00 slavnostní mše svatá Karlovy Vary - Rybáře
1.4.2013 10:00 mše svatá Karlovy Vary - Rybáře

Farnost: Karlovy Vary - Stará Role - hlášení nedošlo

Farnost: Kdyně - hlášení nedošlo

Farnost: Kladruby u Stříbra

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Kladruby, farní kostel
28.3.2013 17:00 možnost k přijetí svátosti smíření Kladruby, farní kostel
18:00 mše svatá Kladruby, farní kostel
29.3.2013 16:00 možnost k přijetí svátosti smíření Kladruby, farní kostel
17:30 křížová cesta Kladruby, farní kostel
18:00 velkopáteční obřady Kladruby, farní kostel
30.3.2013 10:00 adorace u Božího hrobu Kladruby, farní kostel
11:00 možnost k přijetí svátosti smíření Kladruby, farní kostel
19:00 Velikonoční vigilie Kladruby, farní kostel
31.3.2013 11:00 slavnostní mše svatá Kladruby, farní kostel
15:00 slavnostní mše svatá Svojšín
1.4.2013 11:00 mše svatá Kladruby, klášterní kostel

Farnost: Klatovy

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Bezděkov
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Klatovy, jezuitský kostel
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Běšiny
18:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Klatovy, děkanský kostel
28.3.2013 17:00 mše svatá Běšiny
18:00 mše svatá Klatovy, jezuitský kostel
29.3.2013 15:00 křížová cesta Klatovy, jezuitský kostel
15:30 křížová cesta Dlažov
16:00 velkopáteční obřady Dlažov
17:00 křížová cesta Běšiny
17:30 velkopáteční obřady Běšiny
18:00 velkopáteční obřady Klatovy, jezuitský kostel
30.3.2013 19:00 Velikonoční vigilie Běšiny
19:30 Velikonoční vigilie Klatovy, jezuitský kostel
31.3.2013 8:30 slavnostní mše svatá Dlažov
9:30 slavnostní mše svatá Slavíkovice
10:00 slavnostní mše svatá Klatovy, jezuitský kostel
11:30 slavnostní mše svatá Běšiny
18:00 slavnostní mše svatá Klatovy, děkanský kostel
1.4.2013 8:30 mše svatá Bezděkov
10:00 mše svatá Poleň
10:00 mše svatá Klatovy, jezuitský kostel
11:30 mše svatá Běšiny
18:00 mše svatá Klatovy, děkanský kostel

Farnost: Klenčí pod Čerchovem - hlášení nedošlo

Farnost: Koloveč - hlášení nedošlo

Farnost: Konstantinovy Lázně

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Konstantinovy Lázně
28.3.2013 17:00 mše svatá Bezdružice
29.3.2013 15:00 velkopáteční obřady Bezdružice
30.3.2013 18:00 adorace u Božího hrobu Bezdružice
19:00 Velikonoční vigilie Konstantinovy Lázně
31.3.2013 9:00 slavnostní mše svatá Konstantinovy Lázně
18:30 bohoslužba slova Okrouhlé Hradiště

Farnost: Kralovice

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Kralovice
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Kozojedy
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Potvorov
28.3.2013 18:00 mše svatá Kralovice
29.3.2013 18:00 velkopáteční obřady Kralovice
30.3.2013 20:00 Velikonoční vigilie Kralovice
31.3.2013 10:00 slavnostní mše svatá Kralovice
11:30 slavnostní mše svatá Kozojedy
11:30 slavnostní mše svatá Potvorov
1.4.2013 8:30 mše svatá Strážiště
8:30 mše svatá Žihle
10:00 mše svatá Kralovice

Farnost: Kraslice

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Rotava
9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Kraslice
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Jindřichovice
14:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Oloví, kaple na faře
28.3.2013 18:00 mše svatá Kraslice
29.3.2013 18:00 velkopáteční obřady Kraslice
30.3.2013 18:00 Velikonoční vigilie Kraslice
31.3.2013 8:00 slavnostní mše svatá Rotava
9:30 slavnostní mše svatá Kraslice
11:00 slavnostní mše svatá Jindřichovice
14:30 slavnostní mše svatá Oloví, kaple na faře
1.4.2013 9:00 mše svatá Bublava
11:00 mše svatá Stříbrná
14:00 mše svatá Mezihorská
16:00 mše svatá Horní Nivy

Farnost: Ledce

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 15:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Třemošná, dům Exodus
28.3.2013 16:00 mše svatá Třemošná, dům Exodus
16:30 mše svatá Ledce
29.3.2013 16:30 velkopáteční obřady Ledce
30.3.2013 20:00 Velikonoční vigilie Ledce
31.3.2013 9:00 slavnostní mše svatá Třemošná, dům Exodus
10:00 slavnostní mše svatá Ledce
1.4.2013 10:00 mše svatá Ledce

Farnost: Loket

Datum Hodina Poznámka Místo
23.3.2013 17:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Staré Sedlo
24.3.2013 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Loket
14:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Horní Slavkov
15:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Krásno
28.3.2013 17:00 mše svatá, po ní adorace v Getsemanské zahradě Loket
29.3.2013 16:00 křížová cesta Loket
17:00 velkopáteční obřady Loket
30.3.2013 9:00 adorace u Božího hrobu Loket
18:30 Velikonoční vigilie Loket
31.3.2013 10:00 slavnostní mše svatá Loket
14:00 slavnostní mše svatá Horní Slavkov
15:00 slavnostní mše svatá Krásno
17:00 slavnostní mše svatá Staré Sedlo
1.4.2013 8:00 slavnostní mše svatá Loket

Farnost: Lubenec

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 15:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Lubenec
31.3.2013 8:30 slavnostní mše svatá Lubenec

Farnost: Manětín

Datum Hodina Poznámka Místo
23.3.2013 17:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Úterý
24.3.2013 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Manětín
9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Křečov
14:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Nečtiny
28.3.2013 16:30 mše svatá Křečov
18:00 mše svatá Manětín
29.3.2013 17:00 velkopáteční obřady Dobrá Voda
18:00 velkopáteční obřady Manětín
30.3.2013 9:30 adorace u Božího hrobu Křečov
21:00 Velikonoční vigilie Manětín
31.3.2013 8:00 slavnostní mše svatá Manětín
9:30 slavnostní mše svatá Křečov
14:00 slavnostní mše svatá Nečtiny
15:00 slavnostní mše svatá, za doprovodu Mozartovy Korunovační mše Rabštejn nad Střelou
16:00 slavnostní mše svatá Úterý
1.4.2013 8:00 mše svatá Manětín
9:30 mše svatá Křečov
14:00 mše svatá Březín

Farnost: Mariánské Lázně

Datum Hodina Poznámka Místo
28.3.2013 18:15 mše svatá Mariánské Lázně
29.3.2013 8:00 ranní chvály Mariánské Lázně
16:30 křížová cesta Mariánské Lázně
17:15 velkopáteční obřady Mariánské Lázně
30.3.2013 8:00 ranní chvály Mariánské Lázně
21:00 Velikonoční vigilie Mariánské Lázně
31.3.2013 8:30 slavnostní mše svatá Úšovice
10:00 slavnostní mše svatá Velká Hleďsebe
10:15 slavnostní mše svatá Mariánské Lázně
14:30 slavnostní mše svatá Lázně Kynžvart
18:15 slavnostní mše svatá Mariánské Lázně
1.4.2013 8:30 mše svatá Úšovice
10:00 mše svatá Velká Hleďsebe
10:15 mše svatá Mariánské Lázně

Farnost: Meklín - hlášení nedošlo

Farnost: Město Touškov

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Město Touškov
28.3.2013 18:15 mše svatá Město Touškov
29.3.2013 18:15 velkopáteční obřady Město Touškov
30.3.2013 20:00 Velikonoční vigilie Město Touškov
31.3.2013 9:30 slavnostní mše svatá Město Touškov
1.4.2013 18:30 mše svatá Město Touškov

Farnost: Milavče - hlášení nedošlo

Farnost: Milhostov - ve farnosti se nekonají bohoslužby; je možné navštívit bohoslužby např. ve farnosti Františkovy Lázně

Farnost: Mrákov - hlášení nedošlo

Farnost: Nejdek

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Nejdek
15:00 pobožnost svatého Růžence se svátostným požehnáním Nejdek
28.3.2013 18:00 mše svatá Nejdek
20:00 od 7:00 v Pá: noční bdění - adorace v Getsemanské zahradě Nejdek
29.3.2013 18:00 velkopáteční obřady Nejdek
30.3.2013 8:00 do 9:00 adorace u Božího hrobu Nejdek
20:30 Velikonoční vigilie Nejdek
31.3.2013 10:00 slavnostní mše svatá Nejdek
15:00 pobožnost svatého Růžence se svátostným požehnáním Nejdek
1.4.2013 9:00 mše svatá Nejdek

Farnost: Nýrsko - hlášení nedošlo

Farnost: Nýřany - hlášení nedošlo

Farnost: Opatství Nový Dvůr - klášter trapistů

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Klášter Nový Dvůr
28.3.2013 16:30 mše svatá Klášter Nový Dvůr
29.3.2013 15:00 velkopáteční obřady Klášter Nový Dvůr
30.3.2013 23:00 Velikonoční vigilie Klášter Nový Dvůr
31.3.2013 10:05 slavnostní mše svatá Klášter Nový Dvůr
1.4.2013 10:05 mše svatá Klášter Nový Dvůr

Farnost: Ostrov

Datum Hodina Poznámka Místo
23.3.2013 14:30 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Abertamy
18:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Ostrov, kaple sv. Rodiny
24.3.2013 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Ostrov, kostel
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Hroznětín
12:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Ostrov, kostel
28.3.2013 18:00 mše svatá Ostrov, kostel
29.3.2013 9:00 ranní chvály Ostrov, kostel
10:00 do 12:00 možnost k přijetí svátosti smíření Ostrov, kostel
13:00 do 15:30 možnost k přijetí svátosti smíření Ostrov, kostel
16:00 křížová cesta Ostrov, kostel
17:00 velkopáteční obřady Ostrov, kostel
30.3.2013 9:00 ranní chvály Ostrov, kostel
10:00 do 12:00 možnost k přijetí svátosti smíření Ostrov, kostel
21:00 Velikonoční vigilie Ostrov, kostel
31.3.2013 8:30 slavnostní mše svatá Ostrov, kostel
11:30 slavnostní mše svatá Hroznětín

Farnost: Planá u Mariánských Lázní

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Planá u Mariánských Lázní
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Chodský Újezd
15:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Zadní Chodov
28.3.2013 17:00 mše svatá Planá u Mariánských Lázní
29.3.2013 17:00 velkopáteční obřady Planá u Mariánských Lázní
30.3.2013 7:00 do 18:30 adorace u Božího hrobu Planá u Mariánských Lázní
19:00 Velikonoční vigilie se křtem katechumenů Planá u Mariánských Lázní
31.3.2013 9:00 slavnostní mše svatá Planá u Mariánských Lázní
11:00 slavnostní mše svatá Chodský Újezd
14:00 slavnostní mše svatá Bernartice
15:30 slavnostní mše svatá Zadní Chodov
1.4.2013 11:00 mše svatá - svozy z farností Broumov

Farnost: Plánice

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Plánice
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Kydliny
15:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Němčice
28.3.2013 16:30 mše svatá Plánice
29.3.2013 9:00 křížová cesta Plánice
16:30 velkopáteční obřady Plánice
30.3.2013 19:00 Velikonoční vigilie Plánice
31.3.2013 9:00 slavnostní mše svatá Plánice
11:00 slavnostní mše svatá Kydliny
15:00 slavnostní mše svatá Nicov
1.4.2013 9:00 mše svatá Zdebořice
11:00 mše svatá Habartice/Němčice
15:00 mše svatá Zborovy

Farnost: Plasy

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Plasy
28.3.2013 18:00 mše svatá Plasy
29.3.2013 16:00 velkopáteční obřady Žebnice
18:00 velkopáteční obřady Plasy
20:30 venkovní křížová cesta Plasy, park před kostelem
30.3.2013 21:00 Velikonoční vigilie Plasy
31.3.2013 11:00 slavnostní mše svatá Plasy
1.4.2013 10:00 mše svatá Obora
11:00 mše svatá Plasy

Farnost: Plzeň u katedrály sv. Bartoloměje

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 7:00 mše svatá s žehnáním ratolestí katedrála sv. Bartoloměje
8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel Nanebevzetí Panny Marie
10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí katedrála sv. Bartoloměje
14:15 křížová cesta kostel Nanebevzetí Panny Marie
20:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel Nanebevzetí Panny Marie
28.3.2013 9:00 Missa Chrismatis - mše svatá se svěcením olejů katedrála sv. Bartoloměje
14:00 do 16:00 možnost k přijetí svátosti smíření kostel Nanebevzetí Panny Marie
16:30 mše svatá katedrála sv. Bartoloměje
29.3.2013 8:00 ranní chvály katedrála sv. Bartoloměje
9:30 do 11:30 možnost k přijetí svátosti smíření kostel Nanebevzetí Panny Marie
14:00 do 16:00 možnost k přijetí svátosti smíření kostel Nanebevzetí Panny Marie
15:00 křížová cesta kostel Nanebevzetí Panny Marie
16:30 velkopáteční obřady katedrála sv. Bartoloměje
30.3.2013 8:00 ranní chvály katedrála sv. Bartoloměje
9:30 do 11:30 možnost k přijetí svátosti smíření kostel Nanebevzetí Panny Marie
16:00 do 17:00 možnost k přijetí svátosti smíření kostel Nanebevzetí Panny Marie
19:00 Velikonoční vigilie katedrála sv. Bartoloměje
31.3.2013 5:00 Velikonoční vigilie kostel Nanebevzetí Panny Marie
7:00 slavnostní mše svatá katedrála sv. Bartoloměje
8:00 slavnostní mše svatá kostel Nanebevzetí Panny Marie
10:30 slavnostní pontifikální mše svatá s udělením Apoštolského požehnání katedrála sv. Bartoloměje
18:00 pontifikální nešpory katedrála sv. Bartoloměje
20:00 slavnostní mše svatá kostel Nanebevzetí Panny Marie
1.4.2013 7:00 mše svatá katedrála sv. Bartoloměje
8:00 mše svatá kostel Nanebevzetí Panny Marie
10:30 mše svatá katedrála sv. Bartoloměje

Farnost: Plzeň - Bory

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel sv. Jana Nepomuckého
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí - slovensky kostel sv. Jana Nepomuckého
15:00 možnost k přijetí svátosti smíření kostel sv. Jana Nepomuckého
17:15 křížová cesta za misionáře - mučedníky kostel sv. Jana Nepomuckého
18:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel sv. Jana Nepomuckého
28.3.2013 18:00 mše svatá, po ní adorace v Getsemanské zahradě do 21:00 kostel sv. Jana Nepomuckého
29.3.2013 17:30 křížová cesta kostel sv. Jana Nepomuckého
18:00 velkopáteční obřady kostel sv. Jana Nepomuckého
30.3.2013 8:30 pobožnost u Božího hrobu, předkřestní obřady katechumenů kostel sv. Jana Nepomuckého
19:30 Velikonoční vigilie kostel sv. Jana Nepomuckého
31.3.2013 8:15 požehnání velikonočních jídel kostel sv. Jana Nepomuckého
9:00 slavnostní mše svatá kostel sv. Jana Nepomuckého
11:00 slavnostní mše svatá - slovensky kostel sv. Jana Nepomuckého
15:30 slavnostní mše svatá Štěnovice
18:00 slavnostní mše svatá kostel sv. Jana Nepomuckého
1.4.2013 9:00 mše svatá s otcem biskupem kostel sv. Jana Nepomuckého
11:00 mše svatá - slovensky kostel sv. Jana Nepomuckého
18:00 mše svatá kostel sv. Jana Nepomuckého

Farnost: Plzeň - Litice

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Chlumčany
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí, průvod od kostela Plzeň - Litice, kaple
28.3.2013 19:00 mše svatá Plzeň - Litice, kaple
29.3.2013 18:00 velkopáteční obřady, začátek v kostele Plzeň - Litice
30.3.2013 20:00 Velikonoční vigilie Plzeň - Litice, sál Koinonie
31.3.2013 10:00 slavnostní mše svatá Prusiny
10:00 slavnostní mše svatá Chlumčany

Farnost: Plzeň - Lobzy

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 7:30 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel sv. Jiří, Doubravka
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
28.3.2013 18:00 mše svatá kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
29.3.2013 8:00 ranní chvály kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
15:00 křížová cesta lobezský park - začátek v kostele
18:00 velkopáteční obřady kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
30.3.2013 8:00 ranní chvály kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
8:30 do 11:30 adorace u Božího hrobu kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
19:00 Velikonoční vigilie kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
31.3.2013 7:30 slavnostní mše svatá kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
9:00 slavnostní mše svatá kostel sv. Jiří, Doubravka
10:00 slavnostní mše svatá kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
1.4.2013 7:30 mše svatá kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
9:00 mše svatá kostel sv. Jiří, Doubravka
10:00 mše svatá kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy

Farnost: Plzeň - Severní předměstí

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Lochotínský pavilon
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Lochotínský pavilon
28.3.2013 18:00 mše svatá, po ní adorace v Getsemanské zahradě do 21:00 kostel Všech Svatých, Roudná
29.3.2013 16:30 křížová cesta kostel Všech Svatých, Roudná
18:00 velkopáteční obřady kostel Všech Svatých, Roudná
30.3.2013 22:00 Velikonoční vigilie kostel Všech Svatých, Roudná
31.3.2013 10:00 slavnostní mše svatá Lochotínský pavilon
10:00 slavnostní mše svatá Chotíkov
1.4.2013 10:00 mše svatá kostel Všech Svatých, Roudná

Farnost: Plzeň - Slovany

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 7:30 mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel PM Růžencové, Slovany
15:00 křížová cesta kostel PM Růžencové, Slovany
18:00 mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
28.3.2013 18:00 křížová cesta kostel PM Růžencové, Slovany
19:00 adorace v Getsemanské zahradě kostel PM Růžencové, Slovany
29.3.2013 7:00 temné hodinky kostel PM Růžencové, Slovany
15:00 křížová cesta kostel PM Růžencové, Slovany
18:00 velkopáteční obřady kostel PM Růžencové, Slovany
19:00 adorace u Božího hrobu kostel PM Růžencové, Slovany
30.3.2013 7:00 temné hodinky kostel PM Růžencové, Slovany
20:00 Velikonoční vigilie kostel PM Růžencové, Slovany
31.3.2013 7:30 slavnostní mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
9:00 slavnostní mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
18:00 slavnostní mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
1.4.2013 9:00 mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
18:00 mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany

Farnost: Plzeň - Západ

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Vejprnice
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Krypta, Křimická
28.3.2013 19:00 mše svatá Krypta, Křimická
29.3.2013 17:00 křížová cesta Krypta, Křimická
18:00 velkopáteční obřady Krypta, Křimická
30.3.2013 19:00 Velikonoční vigilie Krypta, Křimická
31.3.2013 8:30 slavnostní mše svatá Vejprnice
10:00 slavnostní mše svatá Krypta, Křimická
15:15 slavnostní mše svatá Malesice
1.4.2013 8:30 mše svatá Vejprnice

Farnost: Poběžovice

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Meclov
9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Poběžovice
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Hora sv. Václava
28.3.2013 18:00 mše svatá Poběžovice
29.3.2013 17:30 křížová cesta a velkopáteční obřady Poběžovice
30.3.2013 19:00 Velikonoční vigilie Poběžovice
31.3.2013 8:00 slavnostní mše svatá Meclov
9:30 slavnostní mše svatá Poběžovice
11:00 slavnostní mše svatá Hora sv. Václava
1.4.2013 8:00 slavnostní mše svatá Meclov
9:30 slavnostní mše svatá Poběžovice
11:00 slavnostní mše svatá Mutěnín
11:00 slavnostní bohoslužba slova Hora sv. Václava

Farnost: Přeštice

Datum Hodina Poznámka Místo
28.3.2013 17:30 mše svatá Přeštice
29.3.2013 17:30 velkopáteční obřady Přeštice
30.3.2013 17:30 Velikonoční vigilie Přeštice
31.3.2013 8:30 slavnostní mše svatá Přeštice
10:00 slavnostní mše svatá Horšice
11:15 slavnostní mše svatá Kbel
1.4.2013 8:30 mše svatá Přeštice
10:00 poutní mše svatá Vícov

Farnost: Rokycany

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Rokycany
9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Mirošov
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Osek
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Strašice
15:00 křížová cesta Rokycany
16:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Ejpovice
28.3.2013 18:00 mše svatá Rokycany
18:00 mše svatá Strašice
29.3.2013 15:00 křížová cesta Rokycany
16:00 křížová cesta Mirošov
17:00 křížová cesta Strašice
17:00 křížová cesta Mýto
17:00 křížová cesta Osek
17:00 velkopáteční obřady Mirošov
18:00 velkopáteční obřady Rokycany
18:00 velkopáteční obřady Strašice
18:00 velkopáteční obřady Mýto
18:00 velkopáteční obřady Osek
30.3.2013 10:00 čtení breviáře Rokycany
18:00 Velikonoční vigilie Mirošov
20:00 Velikonoční vigilie Rokycany
31.3.2013 9:00 slavnostní mše svatá Rokycany
9:00 slavnostní mše svatá Mirošov
11:00 slavnostní mše svatá Osek
11:00 slavnostní mše svatá Strašice
16:00 slavnostní mše svatá Ejpovice
1.4.2013 8:30 mše svatá Volduchy
9:00 mše svatá Rokycany
10:00 mše svatá Kařez
11:00 mše svatá Dobřív
11:30 mše svatá Chylice

Farnost: Skalná

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 8:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Plesná
9:10 křížová cesta Plesná
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Skalná
11:30 křížová cesta Luby
12:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Luby
14:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Kopanina
15:00 křížová cesta Skalná
28.3.2013 18:00 mše svatá Skalná
18:45 do 21:00 adorace v Getsemanské zahradě Skalná
29.3.2013 9:00 celodenní adorace v Getsemanské zahradě Skalná
15:00 křížová cesta Plesná
16:00 křížová cesta Luby
16:30 velkopáteční obřady Luby
18:00 křížová cesta Skalná
18:30 velkopáteční obřady Skalná
30.3.2013 9:00 celodenní adorace u Božího hrobu Skalná
20:00 Velikonoční vigilie Luby
31.3.2013 8:30 slavnostní mše svatá Plesná
10:00 slavnostní mše svatá Skalná
12:00 slavnostní mše svatá Luby
1.4.2013 8:15 mše svatá Kopanina
10:00 mše svatá Skalná
12:00 mše svatá Luby

Farnost: Sokolov

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Sokolov
10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Krajková
17:00 mše svatá Sokolov
28.3.2013 18:00 mše svatá Sokolov
29.3.2013 8:30 ranní chvály Sokolov
15:00 křížová cesta Sokolov
18:00 velkopáteční obřady, poté celonoční adorace u Božího hrobu Sokolov
30.3.2013 8:30 ranní chvály Sokolov
8:30 do 20:00 adorace u Božího hrobu Sokolov
20:00 Velikonoční vigilie Sokolov
31.3.2013 8:30 slavnostní mše svatá Sokolov
10:30 slavnostní mše svatá Krajková
17:00 slavnostní mše svatá Sokolov
1.4.2013 8:30 mše svatá Sokolov
10:15 mše svatá Svatava

Farnost: Spálené Poříčí - hlášení nedošlo

Farnost: Staňkov

Datum Hodina Poznámka Místo
23.3.2013 16:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Staňkov, kaple
17:00 adorace v Getsemanské zahradě Staňkov, kaple
24.3.2013 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Osvračín
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Staňkov, kostel
28.3.2013 18:00 mše svatá Staňkov, kostel
29.3.2013 18:00 velkopáteční obřady Staňkov, kostel
30.3.2013 20:00 Velikonoční vigilie Staňkov, kostel
31.3.2013 8:30 slavnostní mše svatá Osvračín
10:00 slavnostní mše svatá Staňkov, kostel
1.4.2013 10:00 mše svatá Staňkov, kostel

Farnost: Stanovice

Datum Hodina Poznámka Místo
23.3.2013 15:00 mše svatá z Květné neděle - žehnání ratolestí Dražov, kaple sv. Víta
17:00 mše svatá z Květné neděle - žehnání ratolestí Stanovice, kaple na faře
24.3.2013 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Březová
13:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Pila, kaple Vzkříšení
28.3.2013 17:00 mše svatá Březová
19:00 mše svatá Stanovice, kaple na faře
29.3.2013 15:00 velkopáteční obřady Dražov, kaple sv. Víta
17:00 velkopáteční obřady Březová
19:00 velkopáteční obřady Stanovice, kaple na faře
30.3.2013 17:00 Velikonoční vigilie Březová
19:00 Velikonoční vigilie Stanovice, kostel Zjevení Páně
31.3.2013 10:00 slavnostní mše svatá Březová
13:00 slavnostní mše svatá Pila, kaple Vzkříšení
15:00 slavnostní mše svatá Dražov, kaple sv. Víta
17:00 slavnostní mše svatá Stanovice, kostel Zjevení Páně
1.4.2013 10:00 mše svatá Březová
17:00 mše svatá Stanovice, kaple na faře

Farnost: Starý Plzenec

Datum Hodina Poznámka Místo
28.3.2013 17:00 mše svatá Starý Plzenec, kostel Panny Marie
29.3.2013 17:00 velkopáteční obřady Starý Plzenec, kostel Panny Marie
30.3.2013 19:00 Velikonoční vigilie Chválenice
31.3.2013 8:00 slavnostní mše svatá Šťáhlavy
9:30 slavnostní mše svatá Starý Plzenec, kostel Panny Marie
11:00 slavnostní mše svatá Nezvěstice
1.4.2013 8:00 bohoslužba slova Šťáhlavy
8:00 mše svatá Chválenice
11:00 mše svatá Žákava

Farnost: Stod

Datum Hodina Poznámka Místo
28.3.2013 18:00 mše svatá Stod
29.3.2013 18:00 velkopáteční obřady Stod
30.3.2013 19:30 Velikonoční vigilie Stod
31.3.2013 10:00 slavnostní mše svatá Stod
1.4.2013 10:00 mše svatá Stod

Farnost: Stříbro - hlášení nedošlo

Farnost: Švihov

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Švihov
10:10 mše svatá s žehnáním ratolestí Dolany
12:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Vřeskovice
15:00 křížová cesta Dolany
28.3.2013 18:30 mše svatá Švihov
29.3.2013 15:00 křížová cesta Dolany
17:30 velkopáteční obřady Švihov
30.3.2013 16:00 křížová cesta Chudenice
20:00 Velikonoční vigilie Švihov
31.3.2013 8:30 slavnostní mše svatá Švihov
10:10 slavnostní mše svatá Dolany
12:00 slavnostní mše svatá Vřeskovice
14:00 slavnostní mše svatá Měčín
1.4.2013 8:30 mše svatá Švihov
10:10 mše svatá Dolany
12:00 mše svatá Vřeskovice
14:00 mše svatá Chudenice

Farnost: Tachov

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Staré Sedliště
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Tachov
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Hošťka
14:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Tisová
14:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Ctiboř
28.3.2013 17:00 do 18.00 možnost k přijetí svátosti smíření Tachov
18:00 mše svatá, po ní adorace v Getsemanské zahradě do 21:00 Tachov
29.3.2013 10:00 do 11.00 možnost k přijetí svátosti smíření Tachov
17:00 do 18.00 možnost k přijetí svátosti smíření Tachov
18:00 velkopáteční obřady Tachov
30.3.2013 9:00 do 12:00 otevřen a zpřístupněn Boží hrob Tachov
19:00 Velikonoční vigilie se křtem katechumenů Tachov
31.3.2013 8:00 slavnostní mše svatá Staré Sedliště
10:00 slavnostní mše svatá, zpívá Tachovský chrámový sbor Tachov
11:00 slavnostní mše svatá Hošťka
14:00 slavnostní mše svatá Tisová
14:30 slavnostní mše svatá Halže
1.4.2013 10:00 mše svatá Tachov
14:00 mše svatá Částkov

Farnost: Teplá

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Teplá město
14:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Ovesné Kladruby
31.3.2013 11:00 slavnostní mše svatá Teplá město
14:00 slavnostní mše svatá Mnichov
16:00 slavnostní mše svatá Ovesné Kladruby

Farnost: Teplá - klášter

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Teplá - klášter
28.3.2013 18:00 mše svatá Teplá - klášter
29.3.2013 15:00 křížová cesta Teplá - klášter
18:00 velkopáteční obřady Teplá - klášter
30.3.2013 21:00 Velikonoční vigilie Teplá - klášter
31.3.2013 10:00 slavnostní mše svatá Teplá - klášter
1.4.2013 10:00 mše svatá Teplá - klášter

Farnost: Toužim

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Krásné Údolí
12:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Toužim
28.3.2013 16:30 mše svatá Toužim
29.3.2013 15:00 křížová cesta a velkopáteční obřady Toužim
30.3.2013 20:00 Velikonoční vigilie, společná s farností Bochov Bochov
31.3.2013 10:30 slavnostní mše svatá Krásné Údolí
12:00 slavnostní mše svatá Toužim
1.4.2013 10:30 mše svatá Krásné Údolí
12:00 mše svatá Toužim

Farnost: Zbiroh

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Zbiroh
10:45 mše svatá s žehnáním ratolestí Radnice
14:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Stupno
28.3.2013 17:00 mše svatá Radnice
19:00 mše svatá Zbiroh
29.3.2013 15:00 křížová cesta Drahoňův Újezd
17:00 velkopáteční obřady Radnice
19:00 velkopáteční obřady Zbiroh
30.3.2013 17:00 Velikonoční vigilie Radnice
19:00 Velikonoční vigilie Zbiroh
31.3.2013 9:00 slavnostní mše svatá Zbiroh
10:45 slavnostní mše svatá Radnice
14:00 slavnostní mše svatá Stupno
15:30 slavnostní mše svatá Újezd u Svatého Kříže
1.4.2013 9:00 mše svatá Zbiroh
10:45 mše svatá Radnice
14:00 mše svatá Zvíkovec
15:30 mše svatá Drahoňův Újezd

Farnost: Žlutice

Datum Hodina Poznámka Místo
24.3.2013 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Žlutice
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Chyše
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí - tradiční ritus Močidlec
28.3.2013 17:00 mše svatá Žlutice
29.3.2013 17:00 velkopáteční obřady Žlutice
30.3.2013 18:30 Velikonoční vigilie Žlutice
31.3.2013 9:00 slavnostní mše svatá Chyše
11:00 slavnostní mše svatá Žlutice
15:00 slavnostní mše svatá Vrbice
1.4.2013 11:00 mše svatá - tradiční ritus Močidlec
15:00 mše svatá Valeč
16:30 mše svatá Luka

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

 Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás