Setkání s pracovníky Radia Proglas 8.12.2013

Publikováno
26. 11. 2013

Všichni posluchači a příznivci Radia Proglas i ti, kteří vysílání Proglasu doposud neznají, jsou zváni v neděli 8. prosince 2013 na setkání s P. Martinem Holíkem z Radia Proglas a jeho spolupracovníky.

Radio Proglas si nyní  mohou posluchači v Plzni a okolí naladit přes televizi v DVB-T, satelit nebo internet a nově digitálně v pozemském rozhlasovém vysílání DAB+.

Na setkání bude mimo jiné představen tento - ve vaší oblasti již fungující - digitální způsob příjmu Proglasu včetně digitálních přijímačů. Dále bude přiblížen obsah vysílání, forma neziskového hospodaření a Klub přátel Radia Proglas.

V současnosti probíhá úsilí vybudovat v Plzni malé regionální studio, pro které Radio Proglas hledá redaktora. Věříme, že informace z plzeňské diecéze se tím lépe a více ve vysílání posílí, neboť jsme si vědomi, že je třeba v dnešním světském prostředí aktivně přispívat k jeho kultivaci včetně posílení vlivu křesťanských hodnot.

Místa setkání:

  •  Farnost Plzeň - severní předměstí na Lochotíně (Domeček): 9.00 mše sv. a po ní  v 10 hodin v kavárně setkání s pracovníky Proglasu
  • Farnost Plzeň-Lobzy - salesiánský kostel sv. Martina a Prokopa: po mši sv. v 11.00 hodin setkání s pracovníky Proglasu
  • Město Touškov - farní kostel Narození sv. Jana Křtitele: 9.30 mši sv. a po ní beseda s  pracovníky Proglasu (+ P. Martinem Holíkem)

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás