Přehled velikonočních bohoslužeb v Diecézi plzeňské 13. - 21.4.2014

Publikováno
14. 4. 2014

Seznam je řazen abecedně podle názvu farností. Celá databáze je k dispozici v Excelu ke stažení zde.

V případě potřeby údajů z míst v diecézi, odkud hlášení nedošlo, volejte, prosím, na příslušnou farnost podle kontaktů pod odkazem Diecéze.

Den Liturgie
13.4.2014 Květná neděle
17.4.2014 Zelený čtvrtek
18.4.2014 Velký pátek
19.4.2014 Bílá sobota
20.4.2014 Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
21.4.2014 Pondělí velikonočního oktávu


Farnost: Aš

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Hranice
14:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Hazlov
17.4.2014 18:00 mše svatá
18.4.2014 14:30 křížová cesta
14:30 křížová cesta Hazlov
14:30 křížová cesta Hranice
18:00 velkopáteční obřady
19:00 do 24:00 adorace u Božího hrobu
19.4.2014 20:00 Velikonoční vigilie
21:00 celonoční Eucharistická adorace do 8:00
20.4.2014 9:00 slavnostní mše svatá
11:00 slavnostní mše svatá Hranice
14:30 slavnostní mše svatá Hazlov
21.4.2014 9:00 mše svatá


Farnost: Bečov nad Teplou

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Bečov nad Teplou
10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Otročín
17.4.2014 bohoslužby jsou společné v klášteře Teplá
18.4.2014 bohoslužby jsou společné v klášteře Teplá
19.4.2014 bohoslužby jsou společné v klášteře Teplá
20.4.2014 9:00 slavnostní mše svatá Bečov nad Teplou
10:30 slavnostní mše svatá Otročín
21.4.2014 bohoslužby jsou společné v klášteře Teplá


Farnost: Blovice

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Blovice
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Letiny
11:45 mše svatá s žehnáním ratolestí Žďár
17.4.2014 18:00 mše svatá, po ní krátká adorace v Getsemanské zahradě Blovice
18.4.2014 10:00 křížová cesta Blovice
18:00 možnost ke svátosti smíření Blovice
19:15 velkopáteční obřady Blovice
19.4.2014 9:00 do 18:45 adorace u Božího hrobu Blovice
18:00 možnost ke svátosti smíření Blovice
19:30 Velikonoční vigilie Blovice
20.4.2014 8:15 slavnostní mše svatá Letiny
10:00 slavnostní mše svatá Blovice
11:45 slavnostní mše svatá Seč
21.4.2014 8:15 mše svatá Blovice
10:00 mše svatá Řenče
11:45 mše svatá Žďár


Farnost: Bochov - hlášení nedošlo


Farnost: Bor u Tachova

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Bor u Tachova
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Stráž u Tachova
15:00 mše svatá s žehnáním ratolestí pro rodiče s dětmi Skviřín
17.4.2014 19:00 mše svatá Bor u Tachova
20:00 do 21:00 adorace v Getsemanské zahradě Bor u Tachova
18.4.2014 9:00 do 12:00 příležitost ke svátosti smíření Bor u Tachova
14:00 křížová cesta krajinou, začátek u kostela Holostřevy
15:00 křížová cesta Bor u Tachova
19:00 velkopáteční obřady Bor u Tachova
19.4.2014 9:00 do 12:00 příležitost k přijetí svátosti smíření Bor u Tachova
20:00 Velikonoční vigilie Bor u Tachova
20.4.2014 9:00 slavnostní mše svatá Bor u Tachova
11:00 slavnostní mše svatá Stráž u Tachova
14:00 slavnostní mše svatá Svojšín
15:00 slavnostní mše svatá Přimda
21.4.2014 9:00 mše svatá Bor u Tachova


Farnost: Dobřany

Datum Hodina Poznámka Místo
12.4.2014 16:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Chotěšov
13.4.2014 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Dobřany
17.4.2014 18:00 mše svatá Dobřany
18.4.2014 18:00 křížová cesta a velkopáteční obřady Dobřany
19.4.2014 19:30 Velikonoční vigilie Dobřany
20.4.2014 10:00 slavnostní mše svatá Dobřany
10:00 slavnostní mše svatá Chotěšov


Farnost: Dolní Bělá

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Dolní Bělá
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Krašovice
17.4.2014 18:30 mše svatá Dolní Bělá
18.4.2014 18:00 velkopáteční obřady Líšťany
18:00 velkopáteční obřady Všeruby
18:30 velkopáteční obřady Dolní Bělá
19.4.2014 20:30 Velikonoční vigilie Dolní Bělá
20.4.2014 8:00 slavnostní mše svatá Dolní Bělá
11:30 slavnostní mše svatá Líšťany
21.4.2014 8:00 mše svatá Krašovice


Farnost: Domažlice

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Domažlice, arciděkanský kostel
9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Domažlice, arciděkanský kostel
18:00 mše svatá Domažlice, klášterní kostel
17.4.2014 16:00 do 16:45 příležitost ke svátosti smíření Domažlice, arciděkanský kostel
17:00 mše svatá Domažlice, arciděkanský kostel
17:45 do 20:00 adorace v Getsemanské zahradě Domažlice, arciděkanský kostel
18.4.2014 8:00 ranní chvály a modlitba se čtením Domažlice, arciděkanský kostel
8:30 do 16:10 adorace v Getsemanské zahradě Domažlice, arciděkanský kostel
8:45 do 10:00 příležitost ke svátosti smíření Domažlice, arciděkanský kostel
15:00 do 16:00 příležitost ke svátosti smíření Domažlice, arciděkanský kostel
16:15 křížová cesta Domažlice, arciděkanský kostel
17:00 velkopáteční obřady Domažlice, arciděkanský kostel
19.4.2014 8:00 ranní chvály a modlitba se čtením Domažlice, arciděkanský kostel
8:30 do 20:00 adorace u Božího hrobu Domažlice, arciděkanský kostel
20:30 Velikonoční vigilie Domažlice, arciděkanský kostel
20.4.2014 8:00 slavnostní mše svatá Domažlice, arciděkanský kostel
9:30 slavnostní mše svatá Domažlice, arciděkanský kostel
14:30 slavnostní mše svatá Třebnice
18:00 slavnostní mše svatá Domažlice, klášterní kostel
21.4.2014 8:00 mše svatá Domažlice, arciděkanský kostel
9:30 mše svatá Domažlice, arciděkanský kostel
18:00 mše svatá Domažlice, klášterní kostel


Farnost: Dýšina

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 9:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Druztová
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Dýšina, kostel
17.4.2014 16:00 mše svatá Druztová
18:30 mše svatá Dýšina, kostel
19:15 do půlnoci adorace v Getsemanské zahradě Dýšina, kostel
18.4.2014 15:00 křížová cesta Dýšina, hřbitov
16:30 velkopáteční obřady Druztová
18:00 velkopáteční obřady Dýšina, kostel
19.4.2014 9:00 ranní chvály Dýšina, kostel
9:00 do 18:00 adorace u Božího hrobu Dýšina, kostel
20:30 Velikonoční vigilie Dýšina, kostel
20.4.2014 9:15 slavnostní mše svatá Druztová
11:30 slavnostní mše svatá Dýšina, kostel
21.4.2014 9:15 mše svatá Druztová
11:30 mše svatá Dýšina, kostel


Farnost: Františkovy Lázně a Františkovy Lázně - venkov

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Františkovy Lázně
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Horní Lomany
17.4.2014 16:15 mše svatá, po ní adorace v Getsemanské zahradě Františkovy Lázně
18.4.2014 15:00 křížová cesta Františkovy Lázně
16:15 velkopáteční obřady s adorací u Božího hrobu Františkovy Lázně
19.4.2014 20:15 Velikonoční vigilie Františkovy Lázně
20.4.2014 9:00 slavnostní mše svatá Františkovy Lázně
11:30 slavnostní mše svatá Horní Lomany
21.4.2014 9:00 mše svatá Františkovy Lázně
11:30 mše svatá Horní Lomany


Farnost: Horšovský Týn - hlášení nedošlo


Farnost: Cheb

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí, průvod vychází v Frant. Náměstí Cheb, kostel sv. Václava
17.4.2014 16:00 mše svatá Dolní Žandov
18:00 mše svatá Cheb, farní sál
18:45 adorace v Getsemanské zahradě Cheb, farní sál
18.4.2014 9:00 ranní chvály Cheb, farní sál
15:00 křížová cesta městem Cheb, kostel sv. Mikuláše
18:00 velkopáteční obřady Cheb, kostel sv. Václava
19.4.2014 9:00 ranní chvály Cheb, farní sál
10:00 do 22:00 adorace u Božího hrobu Cheb, kostel sv. Mikuláše
22:00 Velikonoční vigilie se křtem katechumenů Cheb, kostel sv. Mikuláše
20.4.2014 10:00 slavnostní mše svatá Cheb, kostel sv. Václava
12:00 slavnostní mše svatá Dolní Žandov
18:00 slavnostní mše svatá Cheb, farní sál
21.4.2014 8:50 mše svatá Cheb, kostel sv. Václava
15:00 mše svatá Cheb, DPS Dragounská


Farnost: Chlum sv. Maří

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Kynšterk nad Ohří
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Habartov
12:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Chlum sv. Maří
18.4.2014 17:00 velkopáteční obřady Kynšterk nad Ohří
19.4.2014 18:00 Velikonoční vigilie Habartov
19:00 Velikonoční vigilie Kynšterk nad Ohří
20.4.2014 9:30 slavnostní mše svatá Kynšterk nad Ohří
11:00 slavnostní mše svatá Habartov
12:00 slavnostní mše svatá Chlum sv. Maří
21.4.2014 9:30 mše svatá Kynšterk nad Ohří
11:00 mše svatá Habartov
12:00 mše svatá Chlum sv. Maří


Farnost: Chodov

Datum Hodina Poznámka Místo
12.4.2014 15:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Nové Sedlo, kostel Nanebevstoupení Páně
13.4.2014 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Chodov
17.4.2014 18:00 mše svatá Chodov
18.4.2014 8:00 ranní chvály a hodinka četby Chodov
18:00 velkopáteční obřady Chodov
19.4.2014 8:00 ranní chvály a hodinka četby Chodov
21:00 Velikonoční vigilie Chodov
20.4.2014 8:30 slavnostní mše svatá Chodov
15:00 slavnostní mše svatá Nové Sedlo, kostel Nanebevstoupení Páně
21.4.2014 8:30 mše svatá Chodov


Farnost: Jáchymov

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 9:00 příležitost ke svátosti smíření Jáchymov
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Jáchymov
17.4.2014 16:00 mše svatá Jáchymov
18.4.2014 15:00 křížová cesta Jáchymov
16:00 velkopáteční obřady Jáchymov
19.4.2014 18:00 Velikonoční vigilie Jáchymov
20.4.2014 10:00 slavnostní mše svatá Jáchymov
21.4.2014 10:00 mše svatá Jáchymov


Farnost: Jesenice

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Čistá
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Jesenice
17.4.2014 18:00 mše svatá Jesenice
18.4.2014 18:00 velkopáteční obřady Čistá
19.4.2014 20:30 Velikonoční vigilie Jesenice
20.4.2014 8:30 slavnostní mše svatá Čistá
10:00 slavnostní mše svatá Jesenice
21.4.2014 10:00 mše svatá Jesenice


Farnost: Karlovy Vary u sv. Maří Magdaleny

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:30 mše svatá Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
18:00 mše svatá Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
17.4.2014 18:00 mše svatá, poté setkání na faře Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
18.4.2014 15:00 velkopáteční obřady Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
19.4.2014 9:00 do 17:30 adorace v kryptě u Božího hrobu Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
19:00 Velikonoční vigilie Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
20.4.2014 8:30 slavnostní mše svatá se žehnáním pokrmů Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
10:00 slavnostní mše svatá Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
18:00 slavnostní mše svatá Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
21.4.2014 10:00 mše svatá Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
18:00 mše svatá Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.


Farnost: Karlovy Vary - Rybáře

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Karlovy Vary - Rybáře
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Karlovy Vary - Rybáře
17.4.2014 17:00 mše svatá, po ní adorace v Getsemanské zahradě Karlovy Vary - Rybáře
18.4.2014 15:00 křížová cesta Karlovy Vary - Rybáře
17:00 velkopáteční obřady Karlovy Vary - Rybáře
19.4.2014 19:00 Velikonoční vigilie Karlovy Vary - Rybáře
20.4.2014 8:30 slavnostní mše svatá Karlovy Vary - Rybáře
10:00 slavnostní mše svatá Karlovy Vary - Rybáře
21.4.2014 8:30 mše svatá Karlovy Vary - Rybáře
10:00 mše svatá Karlovy Vary - Rybáře


Farnost: Karlovy Vary - Stará Role

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 7:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Karlovy Vary - Dalovice
9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Karlovy Vary - Stará Role
10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Karlovy Vary - Nová Role
17.4.2014 19:00 mše svatá Karlovy Vary - Stará Role
18.4.2014 19:00 velkopáteční obřady Karlovy Vary - Stará Role
19.4.2014 20:00 Velikonoční vigilie Karlovy Vary - Stará Role
20.4.2014 7:30 slavnostní mše svatá Karlovy Vary - Dalovice
9:00 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Karlovy Vary - Stará Role
10:30 slavnostní mše svatá Karlovy Vary - Nová Role
21.4.2014 9:00 mše svatá Karlovy Vary - Stará Role


Farnost: Kdyně

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Kout na Šumavě
9:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Kdyně
10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Loučim
14:00 křížová cesta Pocinovice
17.4.2014 16:30 mše svatá Kdyně
18.4.2014 16:30 velkopáteční obřady Kdyně
19.4.2014 20:00 Velikonoční vigilie Kdyně
20.4.2014 8:00 slavnostní mše svatá Kout na Šumavě
9:15 slavnostní mše svatá Kdyně
10:30 slavnostní mše svatá Loučim
11:30 slavnostní mše svatá Pocinovice
21.4.2014 8:00 mše svatá Kout na Šumavě
9:15 mše svatá Kdyně
10:30 mše svatá Loučim


Farnost: Kladruby u Stříbra

Datum Hodina Poznámka Místo
12.4.2014 18:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Kladruby, farní kostel
18.4.2014 14:15 možnost ke svátosti smíření Kladruby, farní kostel
15:00 křížová cesta Kladruby, farní kostel
20.4.2014 9:00 slavnostní mše svatá Kladruby, farní kostel


Farnost: Klatovy

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Dlažov
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Klatovy, jezuitský kostel
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Běšiny
18:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Klatovy, děkanský kostel
17.4.2014 18:00 mše svatá Klatovy, jezuitský kostel
18.4.2014 10:00 příležitost ke svátosti míření do 12:00 Klatovy, děkanský kostel
15:00 křížová cesta Klatovy, jezuitský kostel
17:00 křížová cesta Běšiny
17:30 velkopáteční obřady Běšiny
18:00 velkopáteční obřady Klatovy, jezuitský kostel
20:00 příležitost ke svátosti míření do 22:00 Klatovy, děkanský kostel
20:00 noční adorace u ježíšova hrobu Klatovy, děkanský kostel
19.4.2014 10:00 příležitost ke svátosti míření do 12:00 Klatovy, děkanský kostel
14:00 příležitost ke svátosti míření do 17:00 Klatovy, děkanský kostel
20:30 Velikonoční vigilie Klatovy, jezuitský kostel
20.4.2014 8:30 slavnostní mše svatá Bezděkov
9:30 slavnostní mše svatá Slavíkovice
10:00 slavnostní mše svatá Klatovy, jezuitský kostel
11:30 slavnostní mše svatá Běšiny
18:00 slavnostní mše svatá Klatovy, děkanský kostel
21.4.2014 8:30 mše svatá Dlažov
10:00 mše svatá pro rodiny a dětmi Klatovy, jezuitský kostel
11:30 mše svatá Běšiny


Farnost: Klenčí pod Čerchovem

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Klenčí pod Čerchovem
10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Trhanov
14:30 křížová cesta Dobrá Voda
17.4.2014 18:00 mše svatá Klenčí pod Čerchovem
18.4.2014 17:30 křížová cesta Klenčí pod Čerchovem
18:00 velkopáteční obřady Klenčí pod Čerchovem
19.4.2014 20:00 Velikonoční vigilie Klenčí pod Čerchovem
20.4.2014 9:00 slavnostní mše svatá Klenčí pod Čerchovem
10:30 slavnostní mše svatá Trhanov
21.4.2014 9:00 mše svatá Klenčí pod Čerchovem
10:30 mše svatá Trhanov
14:00 mše svatá Nemanice


Farnost: Koloveč - hlášení nedošlo


Farnost: Konstantinovy Lázně

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Konstantinovy Lázně
14:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Bezdružice
17.4.2014 17:00 mše svatá Bezdružice
18.4.2014 15:00 velkopáteční obřady Bezdružice
19.4.2014 18:00 adorace u Božího hrobu Bezdružice
19:00 Velikonoční vigilie Konstantinovy Lázně
20.4.2014 9:00 slavnostní mše svatá Konstantinovy Lázně
15:00 bohoslužba slova Okrouhlé Hradiště


Farnost: Kralovice

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Kralovice
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Kozojedy
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Potvorov
17.4.2014 18:00 mše svatá Kralovice
18.4.2014 18:00 velkopáteční obřady Kralovice
19.4.2014 20:30 Velikonoční vigilie Kralovice
20.4.2014 10:00 slavnostní mše svatá Kralovice
11:30 slavnostní mše svatá Kozojedy
11:30 slavnostní mše svatá Potvorov
21.4.2014 8:30 mše svatá Strážiště
8:30 mše svatá Žihle
10:00 mše svatá Kralovice


Farnost: Kraslice

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Rotava
9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Kraslice
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Jindřichovice
14:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Oloví, kaple na faře
17.4.2014 18:00 mše svatá Kraslice
18.4.2014 18:00 velkopáteční obřady Kraslice
19.4.2014 18:00 Velikonoční vigilie Kraslice
20.4.2014 8:00 slavnostní mše svatá Rotava
9:30 slavnostní mše svatá Kraslice
11:00 slavnostní mše svatá Jindřichovice
14:30 slavnostní mše svatá Oloví, kaple na faře
16:30 slavnostní mše svatá Mezihorská
21.4.2014 9:00 mše svatá Bublava
10:15 mše svatá Stříbrná
14:00 mše svatá Tatrovice
15:30 mše svatá Horní Nivy
17:00 mše svatá Sněžná


Farnost: Ledce

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Ledce
15:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Třemošná, dům Exodus
17.4.2014 16:00 mše svatá Třemošná, dům Exodus
17:00 mše svatá Ledce
18.4.2014 17:00 velkopáteční obřady Ledce
19.4.2014 18:00 Velikonoční vigilie Ledce
20.4.2014 9:00 slavnostní mše svatá Třemošná, dům Exodus
10:00 slavnostní mše svatá Ledce
21.4.2014 10:00 mše svatá Ledce


Farnost: Loket

Datum Hodina Poznámka Místo
12.4.2014 17:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Staré Sedlo
13.4.2014 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí a průvodem Loket
14:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Horní Slavkov, kulturní dům
15:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Krásno
17.4.2014 17:00 mše svatá, po ní adorace v Getsemanské zahradě Loket
18.4.2014 16:30 velkopáteční obřady Loket
19.4.2014 18:00 Velikonoční vigilie Loket
20.4.2014 10:00 slavnostní mše svatá Loket
14:00 slavnostní mše svatá Horní Slavkov, kulturní dům
15:00 slavnostní mše svatá Krásno
17:00 slavnostní mše svatá Staré Sedlo
21.4.2014 10:00 mše svatá Loket


Farnost: Lubenec

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 15:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Lubenec
20.4.2014 8:30 slavnostní mše svatá Lubenec


Farnost: Manětín

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Manětín
9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Křečov
14:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Nečtiny
17.4.2014 17:00 mše svatá Křečov
18:00 mše svatá Manětín
18.4.2014 17:00 velkopáteční obřady Manětín
19.4.2014 9:30 adorace u Božího hrobu Křečov
20:00 Velikonoční vigilie Manětín
20.4.2014 8:00 slavnostní mše svatá Manětín
9:30 slavnostní mše svatá Křečov
14:00 slavnostní mše svatá Nečtiny
16:00 slavnostní mše svatá Rabštejn nad Střelou
21.4.2014 8:00 mše svatá Manětín
9:30 mše svatá Křečov
14:00 mše svatá Březín


Farnost: Mariánské Lázně

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Mariánské Lázně - Úšovice
8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Velká Hleďsebe
10:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Mariánské Lázně
14:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Lázně Kynžvart
18:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Mariánské Lázně
17.4.2014 18:15 mše svatá Mariánské Lázně
19:15 do 20:00 adorace v Getsemanské zahradě Mariánské Lázně
18.4.2014 8:00 ranní chvály Mariánské Lázně
16:30 křížová cesta Mariánské Lázně
17:15 velkopáteční obřady Mariánské Lázně
19.4.2014 8:00 ranní chvály Mariánské Lázně
9:00 přípravné obřady před křtem katechumenů Mariánské Lázně
9:00 do 12:00 adorace u Božího hrobu Mariánské Lázně
14:00 do 17:00 adorace u Božího hrobu Mariánské Lázně
21:00 Velikonoční vigilie Mariánské Lázně
20.4.2014 8:30 slavnostní mše svatá Mariánské Lázně - Úšovice
8:30 slavnostní mše svatá Velká Hleďsebe
10:15 slavnostní mše svatá Mariánské Lázně
14:30 slavnostní mše svatá Lázně Kynžvart
18:15 slavnostní mše svatá Mariánské Lázně
21.4.2014 8:30 mše svatá Mariánské Lázně - Úšovice
8:30 mše svatá Velká Hleďsebe
10:15 mše svatá Mariánské Lázně


Farnost: Meklín - hlášení nedošlo


Farnost: Město Touškov

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Kozolupy
9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Město Touškov
17.4.2014 18:15 mše svatá Město Touškov
18.4.2014 18:15 velkopáteční obřady Město Touškov
19.4.2014 21:00 Velikonoční vigilie Město Touškov
20.4.2014 8:15 slavnostní mše svatá Kozolupy
9:30 slavnostní mše svatá Město Touškov
21.4.2014 18:15 mše svatá Město Touškov


Farnost: Milavče - hlášení nedošlo


Farnost: Mrákov - hlášení nedošlo


Farnost: Nejdek

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Nejdek
15:00 pobožnost svatého Růžence se svátostným požehnáním Nejdek
17.4.2014 18:00 mše svatá Nejdek
20:00 noční bdění - adorace v Getsemanské zahradě do Pá 6:00 Nejdek
18.4.2014 18:00 velkopáteční obřady Nejdek
19.4.2014 8:00 adorace u Božího hrobu do 9:00 Nejdek
21:00 Velikonoční vigilie Nejdek
20.4.2014 10:00 slavnostní mše svatá Nejdek
15:00 pobožnost svatého Růžence se svátostným požehnáním Nejdek
21.4.2014 9:00 mše svatá Nejdek


Farnost: Nýrsko

Datum Hodina Poznámka Místo
12.4.2014 18:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Týnec
13.4.2014 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Nýrsko
10:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Strážov
12:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Janovice nad Úhlavou
15:00 křížová cesta Skelná Huť
17.4.2014 18:00 mše svatá Strážov
18.4.2014 16:30 křížová cesta Nýrsko
17:00 velkopáteční obřady Nýrsko
19.4.2014 19:00 Velikonoční vigilie Nýrsko
20.4.2014 8:30 slavnostní mše svatá Nýrsko
10:15 slavnostní mše svatá Strážov
12:00 slavnostní mše svatá Janovice nad Úhlavou
21.4.2014 8:30 mše svatá Nýrsko
10:15 mše svatá Týnec
12:00 mše svatá Křištín


Farnost: Nýřany

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Nýřany
11:00 mše svatá Heřmanova Huť
17.4.2014 18:00 mše svatá Nýřany
18.4.2014 18:00 velkopáteční obřady Nýřany
19.4.2014 21:00 Velikonoční vigilie Nýřany
20.4.2014 9:00 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Nýřany
11:00 slavnostní mše svatá Heřmanova Huť
21.4.2014 15:00 mše svatá s žehnáním pokrmů Jezná


Farnost: Opatství Nový Dvůr - klášter trapistů

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Klášter Nový Dvůr
17.4.2014 6:45 ranní chvály Klášter Nový Dvůr
16:30 mše svatá Klášter Nový Dvůr
18.4.2014 6:45 ranní chvály Klášter Nový Dvůr
15:00 velkopáteční obřady Klášter Nový Dvůr
19.4.2014 6:45 ranní chvály Klášter Nový Dvůr
23:00 Velikonoční vigilie Klášter Nový Dvůr
20.4.2014 7:30 ranní chvály Klášter Nový Dvůr
10:05 tercie a slavnostní mše svatá Klášter Nový Dvůr
21.4.2014 6:45 ranní chvály Klášter Nový Dvůr
10:05 tercie a mše svatá Klášter Nový Dvůr


Farnost: Ostrov

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Ostrov, kostel
11:00 příležitost ke svátosti smíření Hroznětín
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Hroznětín
17.4.2014 18:00 mše svatá Ostrov, kostel
19:30 do 22:00 adorace v Getsemanské zahradě Ostrov, kostel
18.4.2014 9:00 ranní chvály Ostrov, kostel
15:00 křížová cesta Ostrov, kostel
16:00 velkopáteční obřady Ostrov, kostel
17:30 celonoční adorace u Božího hrobu až do soboty 18:00 Ostrov, kostel
19.4.2014 9:00 ranní chvály Ostrov, kostel
18:15 žehnání velikonočních pokrmů Ostrov, kostel
21:00 Velikonoční vigilie Ostrov, kostel
20.4.2014 8:30 slavnostní mše svatá Ostrov, kostel
11:30 slavnostní mše svatá Abertamy
11:30 slavnostní mše svatá Hroznětín
16:00 slavnostní mše svatá Horní Blatná
16:00 slavnostní mše svatá Radošov
21.4.2014 9:30 mše svatá Ostrov, kostel


Farnost: Planá u Mariánských Lázní

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Planá u Mariánských Lázní
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Chodský Újezd
14:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Chodová Planá
15:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Zadní Chodov
17.4.2014 17:00 mše svatá Planá u Mariánských Lázní
18.4.2014 16:15 křížová cesta Planá u Mariánských Lázní
17:00 velkopáteční obřady Planá u Mariánských Lázní
19.4.2014 7:00 do 19:00 adorace u Božího hrobu Planá u Mariánských Lázní
19:00 Velikonoční vigilie se křtem katechumenů Planá u Mariánských Lázní
20.4.2014 9:00 slavnostní mše svatá Planá u Mariánských Lázní
11:00 slavnostní mše svatá Chodský Újezd
14:00 slavnostní mše svatá Chodová Planá
15:30 slavnostní mše svatá Zadní Chodov
21.4.2014 11:00 mše svatá - svozy z farností Broumov


Farnost: Plánice

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Plánice
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Kydliny
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Habartice
15:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Němčice
17.4.2014 18:00 mše svatá Plánice
18.4.2014 9:00 křížová cesta Plánice
16:00 velkopáteční obřady Plánice
19.4.2014 20:00 Velikonoční vigilie Plánice
20.4.2014 9:00 slavnostní mše svatá Plánice
11:00 slavnostní mše svatá Kydliny
15:00 slavnostní mše svatá Nicov
15:00 slavnostní mše svatá Němčice
21.4.2014 9:00 mše svatá Předslav
11:00 mše svatá Zdebořice
15:00 mše svatá Zborovy


Farnost: Plánice

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Plánice
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Kydliny
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Habartice
15:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Němčice
17.4.2014 18:00 mše svatá Plánice
18.4.2014 9:00 křížová cesta Plánice
16:00 velkopáteční obřady Plánice
19.4.2014 20:00 Velikonoční vigilie Plánice
20.4.2014 9:00 slavnostní mše svatá Plánice
11:00 slavnostní mše svatá Kydliny
15:00 slavnostní mše svatá Nicov
15:00 slavnostní mše svatá Němčice
21.4.2014 9:00 mše svatá Předslav
11:00 mše svatá Zdebořice
15:00 mše svatá Zborovy


Farnost: Plasy

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Plasy
17.4.2014 18:00 mše svatá Plasy
18.4.2014 16:00 velkopáteční obřady Žebnice
18:00 velkopáteční obřady Plasy
20:30 venkovní křížová cesta Plasy, park před kostelem
19.4.2014 21:00 Velikonoční vigilie Plasy
20.4.2014 11:00 slavnostní mše svatá Plasy
21.4.2014 10:00 mše svatá Obora
11:00 mše svatá Plasy


Farnost: Plzeň u katedrály sv. Bartoloměje

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 7:00 mše svatá s žehnáním ratolestí katedrála sv. Bartoloměje
8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel Nanebevzetí Panny Marie
10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí katedrála sv. Bartoloměje
14:15 křížová cesta kostel Nanebevzetí Panny Marie
20:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel Nanebevzetí Panny Marie
17.4.2014 9:00 Missa Chrismatis - mše svatá se svěcením olejů katedrála sv. Bartoloměje
14:00 do 16:00 možnost ke svátosti smíření kostel Nanebevzetí Panny Marie
16:30 mše svatá katedrála sv. Bartoloměje
19:00 mše svatá kostel Nanebevzetí Panny Marie
18.4.2014 8:00 ranní chvály katedrála sv. Bartoloměje
9:30 do 11:30 možnost ke svátosti smíření kostel Nanebevzetí Panny Marie
14:00 do 16:00 možnost ke svátosti smíření kostel Nanebevzetí Panny Marie
15:00 křížová cesta kostel Nanebevzetí Panny Marie
16:30 velkopáteční obřady katedrála sv. Bartoloměje
19:00 velkopáteční obřady kostel Nanebevzetí Panny Marie
19.4.2014 8:00 ranní chvály katedrála sv. Bartoloměje
9:30 do 11:30 možnost ke svátosti smíření kostel Nanebevzetí Panny Marie
16:00 do 17:00 možnost ke svátosti smíření kostel Nanebevzetí Panny Marie
20:30 Velikonoční vigilie katedrála sv. Bartoloměje
20.4.2014 7:00 slavnostní mše svatá katedrála sv. Bartoloměje
8:00 slavnostní mše svatá kostel Nanebevzetí Panny Marie
10:30 slavnostní pontifikální mše svatá s udělením Apoštolského požehnání katedrála sv. Bartoloměje
18:00 pontifikální nešpory katedrála sv. Bartoloměje
20:00 slavnostní mše svatá kostel Nanebevzetí Panny Marie
21.4.2014 7:00 mše svatá katedrála sv. Bartoloměje
8:00 mše svatá kostel Nanebevzetí Panny Marie
10:30 mše svatá katedrála sv. Bartoloměje


Farnost: Plzeň - Bory

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel sv. Jana Nepomuckého
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí - slovensky kostel sv. Jana Nepomuckého
15:00 možnost ke svátosti smíření kostel sv. Jana Nepomuckého
17:15 křížová cesta s varhanním doprovodem kostel sv. Jana Nepomuckého
18:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel sv. Jana Nepomuckého
17.4.2014 18:00 mše svatá, po ní adorace v Getsemanské zahradě do 21:00 kostel sv. Jana Nepomuckého
18.4.2014 17:30 křížová cesta kostel sv. Jana Nepomuckého
18:00 velkopáteční obřady, poté adorace u Božího hrobu do 20:00 kostel sv. Jana Nepomuckého
19.4.2014 8:30 pobožnost u Božího hrobu, předkřestní obřady katechumenů kostel sv. Jana Nepomuckého
19:00 Velikonoční vigilie se křtem katechumenů kostel sv. Jana Nepomuckého
20.4.2014 8:15 požehnání pokrmů kostel sv. Jana Nepomuckého
9:00 slavnostní mše svatá kostel sv. Jana Nepomuckého
11:00 slavnostní mše svatá - slovensky kostel sv. Jana Nepomuckého
15:30 slavnostní mše svatá Štěnovice
18:00 slavnostní mše svatá kostel sv. Jana Nepomuckého
21.4.2014 9:00 mše svatá s otcem biskupem kostel sv. Jana Nepomuckého
11:00 mše svatá - slovensky kostel sv. Jana Nepomuckého
15:00 poutní mše svatá, poté žehnání polím Nebílovský Borek
18:00 mše svatá kostel sv. Jana Nepomuckého


Farnost: Plzeň - Litice

Datum Hodina Poznámka Místo
12.4.2014 15:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Prusiny
13.4.2014 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí s průvodem po Liticích Plzeň - Litice, kaple
17.4.2014 19:00 mše svatá Plzeň - Litice, kaple
18.4.2014 18:00 křížová cesta po Liticích a velkopáteční obřady Plzeň - Litice, sál Koinonie
19.4.2014 20:30 Velikonoční vigilie Plzeň - Litice, sál Koinonie
20.4.2014 10:00 slavnostní mše svatá Chlumčany


Farnost: Plzeň - Lobzy

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 7:30 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel sv. Jiří, Doubravka
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
17.4.2014 18:00 mše svatá kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
18.4.2014 8:00 ranní chvály kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
15:00 křížová cesta lobezský park - začátek v kostele
18:00 velkopáteční obřady kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
19.4.2014 8:00 ranní chvály kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
8:00 do 12:00 adorace u Božího hrobu kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
20:30 Velikonoční vigilie kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
20.4.2014 7:30 slavnostní mše svatá kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
9:00 slavnostní mše svatá kostel sv. Jiří, Doubravka
10:00 slavnostní mše svatá kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
21.4.2014 7:30 mše svatá kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
9:00 mše svatá kostel sv. Jiří, Doubravka
10:00 mše svatá kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy


Farnost: Plzeň - Severní předměstí

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 7:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Chotíkov
9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Lochotínský pavilon
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Lochotínský pavilon
17.4.2014 18:00 mše svatá, po ní adorace v Getsemanské zahradě do 21:00 kostel Všech Svatých, Roudná
18.4.2014 16:45 křížová cesta kostel Všech Svatých, Roudná
18:00 velkopáteční obřady kostel Všech Svatých, Roudná
19.4.2014 22:00 Velikonoční vigilie kostel Všech Svatých, Roudná
20.4.2014 10:00 slavnostní mše svatá Lochotínský pavilon
10:00 slavnostní mše svatá Chotíkov
21.4.2014 10:00 mše svatá kostel Všech Svatých, Roudná


Farnost: Plzeň - Slovany

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 7:30 mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel PM Růžencové, Slovany
10:30 mše svatá podle misálu z roku 1962 kostel PM Růžencové, Slovany
15:00 křížová cesta kostel PM Růžencové, Slovany
18:00 mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
17.4.2014 18:00 mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
19:00 celonoční adorace v Getsemanské zahradě kostel PM Růžencové, Slovany
18.4.2014 15:00 křížová cesta kostel PM Růžencové, Slovany
18:00 velkopáteční obřady kostel PM Růžencové, Slovany
19:00 adorace u Božího hrobu kostel PM Růžencové, Slovany
19.4.2014 20:00 Velikonoční vigilie kostel PM Růžencové, Slovany
20.4.2014 7:30 slavnostní mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
9:00 slavnostní mše svatá se žehnáním pokrmů kostel PM Růžencové, Slovany
18:00 slavnostní mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
21.4.2014 9:00 mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
18:00 mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany


Farnost: Plzeň - Západ

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Vejprnice
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Krypta, Křimická
17.4.2014 19:00 mše svatá Krypta, Křimická
18.4.2014 17:00 křížová cesta Krypta, Křimická
18:00 velkopáteční obřady Krypta, Křimická
19.4.2014 19:00 Velikonoční vigilie Krypta, Křimická
20.4.2014 8:30 slavnostní mše svatá Vejprnice
10:00 slavnostní mše svatá Krypta, Křimická
15:15 slavnostní mše svatá Malesice
21.4.2014 8:30 mše svatá Vejprnice


Farnost: Poběžovice

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Meclov
9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Poběžovice
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Hora sv. Václava
17.4.2014 18:00 mše svatá Poběžovice
18.4.2014 18:00 křížová cesta a velkopáteční obřady Poběžovice
19.4.2014 20:00 Velikonoční vigilie Poběžovice
20.4.2014 8:00 slavnostní mše svatá Meclov
9:30 slavnostní mše svatá Poběžovice
11:00 slavnostní mše svatá Hora sv. Václava
21.4.2014 8:00 slavnostní mše svatá Meclov
9:30 slavnostní mše svatá Poběžovice
11:00 slavnostní mše svatá Mutěnín
11:00 slavnostní bohoslužba slova Hora sv. Václava


Farnost: Přeštice

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Přeštice
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Horšice
11:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Kbel
17.4.2014 17:30 mše svatá Přeštice
18.4.2014 17:30 velkopáteční obřady Přeštice
19.4.2014 17:30 Velikonoční vigilie Přeštice
20.4.2014 8:30 slavnostní mše svatá Přeštice
10:00 slavnostní mše svatá Horšice
11:30 slavnostní mše svatá Kbel
21.4.2014 8:30 mše svatá Přeštice
10:00 mše svatá Vícov u Přeštic


Farnost: Rokycany

Datum Hodina Poznámka Místo
12.4.2014 17:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Mýto
17:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Chylice
13.4.2014 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Rokycany
9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Mirošov
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Osek
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Strašice
15:00 křížová cesta u křížových zastaveních pod nemocnicí Rokycany
16:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Ejpovice
17.4.2014 18:00 mše svatá Rokycany
18.4.2014 15:00 křížová cesta Rokycany
16:00 křížová cesta Mirošov
17:00 křížová cesta Strašice
17:00 křížová cesta Mýto
17:00 křížová cesta Osek
17:00 velkopáteční obřady Mirošov
18:00 velkopáteční obřady Rokycany
18:00 velkopáteční obřady Strašice
18:00 velkopáteční obřady Mýto
18:00 velkopáteční obřady Osek
19.4.2014 10:00 čtení breviáře Rokycany
20:00 Velikonoční vigilie Rokycany
20.4.2014 9:00 slavnostní mše svatá Rokycany
9:00 slavnostní mše svatá Mirošov
11:00 slavnostní mše svatá Osek
11:00 slavnostní mše svatá Strašice
16:00 slavnostní mše svatá Ejpovice
21.4.2014 8:30 mše svatá Volduchy
9:00 mše svatá Rokycany
10:00 mše svatá Kařez
11:00 mše svatá Dobřív
11:30 mše svatá Chylice


Farnost: Skalná

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Plesná
9:10 křížová cesta Plesná
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Skalná
11:30 křížová cesta Luby
12:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Luby
13:45 mše svatá s žehnáním ratolestí Kopanina
15:00 křížová cesta Skalná
17.4.2014 18:00 mše svatá Skalná
18:45 do 21:00 adorace v Getsemanské zahradě Skalná
18.4.2014 9:00 celodenní adorace v Getsemanské zahradě Skalná
15:00 křížová cesta Plesná
16:00 křížová cesta Luby
16:30 velkopáteční obřady Luby
18:00 křížová cesta Skalná
18:30 velkopáteční obřady Skalná
19.4.2014 9:00 celodenní adorace u Božího hrobu Skalná
20:00 Velikonoční vigilie Luby
20.4.2014 8:15 slavnostní mše svatá Plesná
10:00 slavnostní mše svatá Skalná
12:00 slavnostní mše svatá Luby
21.4.2014 8:00 mše svatá Kopanina
10:00 mše svatá Skalná
12:00 mše svatá Luby


Farnost: Sokolov

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Sokolov
10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Krajková
17:00 mše svatá Sokolov
16.4.2014 17:00 křížová cesta dětí a mládeže Sokolov
17.4.2014 18:00 mše svatá Sokolov
18.4.2014 8:30 ranní chvály Sokolov
15:00 křížová cesta Sokolov
18:00 velkopáteční obřady, poté celonoční adorace u Božího hrobu Sokolov
19.4.2014 8:30 ranní chvály Sokolov
8:30 do 22:00 možnost adorace u Božího hrobu Sokolov
22:00 Velikonoční vigilie Sokolov
20.4.2014 8:30 slavnostní mše svatá Sokolov
10:30 slavnostní mše svatá Krajková
12:00 křty dětí Sokolov
17:00 slavnostní mše svatá Sokolov
21.4.2014 8:30 mše svatá Sokolov
10:15 mše svatá Svatava


Farnost: Spálené Poříčí

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Spálené Poříčí
10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Nové Mitrovice
15:00 křížová cesta Spálené Poříčí
17.4.2014 18:00 mše svatá Spálené Poříčí
18.4.2014 18:00 velkopáteční obřady Nové Mitrovice
19.4.2014 21:00 Velikonoční vigilie Spálené Poříčí
20.4.2014 8:30 slavnostní mše svatá Spálené Poříčí
10:30 slavnostní mše svatá Nové Mitrovice
21.4.2014 18:00 mše svatá Spálené Poříčí


Farnost: Staňkov

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Osvračín
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Staňkov, kostel
15:00 křížová cesta Staňkov, kostel
17.4.2014 18:00 mše svatá Staňkov, kostel
18:00 velkopáteční obřady Staňkov, kostel
18.4.2014 20:00 Velikonoční vigilie Staňkov, kostel
19.4.2014 8:30 slavnostní mše svatá Osvračín
10:00 slavnostní mše svatá Staňkov, kostel
20.4.2014 10:00 mše svatá Staňkov, kostel


Farnost: Stanovice - hlášení nedošlo


Farnost: Starý Plzenec

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Chválenice
8:00 bohoslužba slova Šťáhlavy
9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Starý Plzenec
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Nezvěstice
11:00 bohoslužba slova Žákava
17.4.2014 16:00 mše svatá Nezvěstice
18:00 mše svatá Starý Plzenec
18.4.2014 16:00 velkopáteční obřady Nezvěstice
18:00 velkopáteční obřady Starý Plzenec
19:00 adorace Nejsvětější Svátosti do 22:00 Starý Plzenec
19.4.2014 6:00 adorace Nejsvětější Svátosti do 12:00 Starý Plzenec
20:30 Velikonoční vigilie Chválenice
20.4.2014 8:00 slavnostní mše svatá Šťáhlavy
9:30 slavnostní mše svatá Starý Plzenec
11:00 slavnostní mše svatá Žákava
21.4.2014 8:00 mše svatá Chválenice
8:00 bohoslužba slova Šťáhlavy
9:30 mše svatá Starý Plzenec
11:00 mše svatá Nezvěstice


Farnost: Stod

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Stod
17.4.2017 18:00 mše svatá Stod
18.4.2014 17:30 křížová cesta Stod
18:00 velkopáteční obřady Stod
19.4.2014 19:00 Velikonoční vigilie Stod
20.4.2014 10:00 slavnostní mše svatá Stod
21.4.2014 10:00 mše svatá Stod


Farnost: Stříbro - hlášení nedošlo


Farnost: Švihov

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Švihov
10:10 mše svatá s žehnáním ratolestí Dolany
12:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Vřeskovice
15:00 křížová cesta ulicemi Chudenic Chudenice
17.4.2014 18:30 mše svatá Švihov
18.4.2014 15:00 křížová cesta Dolany
17:30 velkopáteční obřady Švihov
19.4.2014 16:00 křížová cesta Chudenice
20:00 Velikonoční vigilie Švihov
20.4.2014 8:30 slavnostní mše svatá Švihov
10:10 slavnostní mše svatá Dolany
12:00 slavnostní mše svatá Vřeskovice
14:00 slavnostní mše svatá Měčín
21.4.2014 8:30 mše svatá Švihov
10:10 mše svatá Dolany
12:00 mše svatá Vřeskovice
14:00 mše svatá Chudenice


Farnost: Tachov

Datum Hodina Poznámka Místo
12.4.2014 14:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Částkov
15:15 křížová cesta a možnost svátosti smíření Staré Sedliště
13.4.2014 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Staré Sedliště
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Tachov
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Hošťka
14:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Tisová
15:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Velký Rapotín
17.4.2014 17:00 do 18.00 příležitost ke svátosti smíření Tachov
18:00 mše svatá, po ní adorace v Getsemanské zahradě do 21:00 Tachov
18.4.2014 10:00 do 11.00 příležitost ke svátosti smíření Tachov
15:00 křížová cesta Tachov
17:00 do 18.00 příležitost ke svátosti smíření Tachov
18:00 velkopáteční obřady Tachov
19.4.2014 9:00 do 12:00 otevřen a zpřístupněn Boží hrob Tachov
19:00 Velikonoční vigilie se křtem katechumenů Tachov
20.4.2014 8:00 slavnostní mše svatá Staré Sedliště
10:00 slavnostní mše svatá, zpívá Tachovský chrámový sbor Tachov
11:00 slavnostní mše svatá Hošťka
14:00 slavnostní mše svatá Tisová
14:30 slavnostní mše svatá Halže
21.4.2014 10:00 mše svatá Tachov
14:00 mše svatá Částkov
15:00 varhanní koncert Tachov


Farnost: Teplá (město)

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Teplá město
20.4.2014 11:00 slavnostní mše svatá Teplá město
13:30 slavnostní mše svatá Mnichov
17:00 slavnostní mše svatá Ovesné Kladruby


Farnost: Teplá - klášter

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Teplá - klášter
17.4.2014 18:00 mše svatá Teplá - klášter
18.4.2014 15:00 křížová cesta Teplá - klášter
18:00 velkopáteční obřady Teplá - klášter
19.4.2014 21:00 Velikonoční vigilie Teplá - klášter
20.4.2014 10:00 slavnostní mše svatá Teplá - klášter
16:00 slavnostní mše svatá Úterý
21.4.2014 10:00 mše svatá Teplá - klášter


Farnost: Toužim

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Krásné Údolí
12:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Toužim
17.4.2014 15:30 mše svatá Toužim
18.4.2014 15:00 křížová cesta a velkopáteční obřady Toužim
19.4.2014 20:00 Velikonoční vigilie, společná s farností Bochov Bochov
20.4.2014 10:30 slavnostní mše svatá Krásné Údolí
12:00 slavnostní mše svatá Toužim
21.4.2014 10:30 mše svatá Krásné Údolí
12:00 mše svatá Toužim


Farnost: Zbiroh

Datum Hodina Poznámka Místo
12.4.2014 12:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Újezd u Svatého Kříže
14:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Zvíkovec
15:30 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Drahoňův Újezd
13.4.2014 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Zbiroh
10:45 mše svatá s žehnáním ratolestí Radnice
14:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Stupno
17.4.2014 17:00 mše svatá Radnice
19:00 mše svatá Zbiroh
18.4.2014 15:00 křížová cesta Drahoňův Újezd
17:00 velkopáteční obřady Radnice
19:00 velkopáteční obřady Zbiroh
19.4.2014 17:00 Velikonoční vigilie Radnice
19:00 Velikonoční vigilie Zbiroh
20.4.2014 9:00 slavnostní mše svatá Zbiroh
10:45 slavnostní mše svatá Radnice
14:00 slavnostní mše svatá Stupno
15:30 slavnostní mše svatá Újezd u Svatého Kříže
21.4.2014 9:00 mše svatá Zbiroh
10:45 mše svatá Radnice
14:00 mše svatá Zvíkovec
15:30 mše svatá Drahoňův Újezd


Farnost: Žlutice

Datum Hodina Poznámka Místo
13.4.2014 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Žlutice
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Chyše
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí - tradiční ritus Močidlec
17.4.2014 18:00 mše svatá Žlutice
18.4.2014 18:00 velkopáteční obřady Žlutice
19.4.2014 19:30 Velikonoční vigilie Žlutice
20.4.2014 9:00 slavnostní mše svatá Luka
11:00 slavnostní mše svatá - tradiční ritus Žlutice
15:00 slavnostní mše svatá Vrbice
21.4.2014 9:00 mše svatá Chyše
15:00 mše svatá - tradiční ritus Močidlec
16:30 mše svatá Valeč

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

 Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás