Workship aneb pomoz tam, kde je třeba 17.- 23.8.2014

Publikováno
12. 8. 2014

Skupina mladých dobrovolníků z celé republiky se rozhodla využít a nabídnout svoji energii tam, kde to má opravdu smysl. Cca 50 účastníků projektu věnuje své prázdninové dny od 17. do 23. srpna všem lidem, kteří se přihlásí o jejich pomoc v oblasti Manětínska a Plaska severně od Plzně. To vše bez nároku na odměnu. Natírání plotu, sekání dříví, úklid, mytí oken, stěhování, bourání či budování bude každý večer vystřídáno kulturním programem, při kterém se mohou setkat a společně ho prožít všichni zájemci z okolí.

V pondělí 18. srpna přijede Víťa Marčík se svým divadelním představením Robinson Crusoe, v úterý 19. srpna bude v letním kině promítán film Nedotknutelní, ve středu 20. srpna se všichni společně sejdeme u opékání buřtů, obohaceném o šermířskou show a hry pro děti, ve čtvrtek 21. srpna si pak vyslechneme povídání o tom, jak se žije v Keni.

Celou akci zaštiťuje řeholní komunita oblátů z Plas a s organizací pomáhá OMIgang (skupina přátel a komunitních příznivců). Workship tradicí navazuje na akci Summerjob, kterou organizují mladí z hnutí Fokoláre.

Kontakt: Zuzana Lášková (tel.: 777 248 000)

Web: http://workship.farnostplasy.cz/

E-mail: workship.manetin@gmail.com

Plakáty ke stažení: http://workship.farnostplasy.cz/

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás