Přehled velikonočních bohoslužeb v Diecézi plzeňské 29.3. - 6.4.2015

Publikováno
27. 3. 2015

Seznam je řazen abecedně podle názvu farností. Celá databáze je k dispozici v Excelu ke stažení zde.

V případě potřeby údajů z míst v diecézi, odkud hlášení nedošlo, volejte, prosím, na příslušnou farnost podle kontaktů pod odkazem Diecéze.

Den Liturgie
29.3.2015 Květná neděle
2.4.2015 Zelený čtvrtek
3.4.2015 Velký pátek
4.4.2015 Bílá sobota
5.4.2015 Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
6.4.2015 Pondělí velikonočního oktávu


Farnost: Aš - hlášení nedošlo


Farnost: Bečov nad Teplou

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Bečov nad Teplou
10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Otročín
2.4.2015 bohoslužby jsou společné v klášteře Teplá
3.4.2015 bohoslužby jsou společné v klášteře Teplá
4.4.2015 bohoslužby jsou společné v klášteře Teplá
5.4.2015 9:00 slavnostní mše svatá Bečov nad Teplou
10:30 slavnostní mše svatá Otročín
6.4.2015 bohoslužby jsou společné v klášteře Teplá


Farnost: Blovice

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Blovice
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Letiny
11:45 mše svatá s žehnáním ratolestí Žďár
2.4.2015 18:00 mše svatá, po ní krátká adorace v Getsemanské zahradě Blovice
3.4.2015 10:00 křížová cesta Blovice
18:00 příležitost ke svátosti smíření Blovice
19:15 velkopáteční obřady Blovice
4.4.2015 9:00 do 18:45 adorace u Božího hrobu Blovice
18:00 příležitost ke svátosti smíření Blovice
19:30 Velikonoční vigilie Blovice
5.4.2015 8:15 slavnostní mše svatá Letiny
10:00 slavnostní mše svatá Blovice
11:45 slavnostní mše svatá Seč
6.4.2015 8:15 mše svatá Blovice
10:00 mše svatá Řenče
11:45 mše svatá Žďár


Farnost: Bochov - hlášení nedošlo

Datum Hodina Poznámka Místo
4.4.2015 20:00 Velikonoční vigilie, společná s farností Toužim Bochov


Farnost: Bor u Tachova

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Bor u Tachova
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Stráž u Tachova
2.4.2015 9:00 do 12:00 příležitost k přijetí svátosti smíření Bor u Tachova
15:00 mše svatá Stráž u Tachova
19:00 mše svatá Bor u Tachova
3.4.2015 9:00 do 12:00 příležitost ke svátosti smíření Bor u Tachova
15:00 křížová cesta Bor u Tachova
19:00 velkopáteční obřady Bor u Tachova
4.4.2015 9:00 do 12:00 příležitost k přijetí svátosti smíření Bor u Tachova
20:00 Velikonoční vigilie Bor u Tachova
5.4.2015 9:00 slavnostní mše svatá Bor u Tachova
11:00 slavnostní mše svatá Stráž u Tachova
15:00 slavnostní mše svatá Přimda
6.4.2015 9:00 mše svatá Bor u Tachova


Farnost: Dobřany

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Dobřany
10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Chotěšov
2.4.2015 18:00 mše svatá Dobřany
3.4.2015 18:00 velkopáteční obřady Dobřany
4.4.2015 19:30 Velikonoční vigilie Dobřany
5.4.2015 10:00 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Dobřany
10:30 slavnostní mše svatá s křtem dospělého Chotěšov


Farnost: Dolní Bělá

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Dolní Bělá
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Krašovice
11:30 bohoslužba slova Všeruby
2.4.2015 18:30 mše svatá Dolní Bělá
3.4.2015 18:00 velkopáteční obřady Líšťany
18:00 velkopáteční obřady Všeruby
4.4.2015 20:30 Velikonoční vigilie Dolní Bělá
5.4.2015 8:00 slavnostní mše svatá Dolní Bělá
11:30 slavnostní mše svatá Líšťany
6.4.2015 8:00 mše svatá Krašovice


Farnost: Domažlice

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Domažlice, arciděkanský kostel
9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Domažlice, arciděkanský kostel
18:00 mše svatá Domažlice, klášterní kostel
2.4.2015 16:00 do 16:45 příležitost ke svátosti smíření Domažlice, arciděkanský kostel
17:00 mše svatá Domažlice, arciděkanský kostel
17:45 do 20:00 adorace v Getsemanské zahradě Domažlice, arciděkanský kostel
3.4.2015 8:00 ranní chvály a modlitba se čtením Domažlice, arciděkanský kostel
8:30 do 16:10 adorace v Getsemanské zahradě Domažlice, arciděkanský kostel
8:45 do 10:00 příležitost ke svátosti smíření Domažlice, arciděkanský kostel
15:00 do 16:00 příležitost ke svátosti smíření Domažlice, arciděkanský kostel
16:15 křížová cesta Domažlice, arciděkanský kostel
17:00 velkopáteční obřady Domažlice, arciděkanský kostel
4.4.2015 8:00 ranní chvály a modlitba se čtením Domažlice, arciděkanský kostel
8:30 do 20:00 adorace u Božího hrobu Domažlice, arciděkanský kostel
20:30 Velikonoční vigilie Domažlice, arciděkanský kostel
5.4.2015 8:00 slavnostní mše svatá Domažlice, arciděkanský kostel
9:30 slavnostní mše svatá Domažlice, arciděkanský kostel
14:30 slavnostní mše svatá Třebnice
18:00 slavnostní mše svatá Domažlice, klášterní kostel
6.4.2015 8:00 mše svatá s žehnáním pokrmů Domažlice, arciděkanský kostel
9:30 mše svatá s žehnáním pokrmů Domažlice, arciděkanský kostel
18:00 mše svatá Domažlice, klášterní kostel


Farnost: Dýšina

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 9:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Druztová
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Dýšina, kostel
2.4.2015 16:00 mše svatá Druztová
18:30 mše svatá Dýšina, kostel
19:15 do půlnoci adorace v Getsemanské zahradě Dýšina, kostel
3.4.2015 15:00 křížová cesta Dýšina, hřbitov
16:30 velkopáteční obřady Druztová
18:00 velkopáteční obřady Dýšina, kostel
4.4.2015 9:00 ranní chvály Dýšina, kostel
9:30 do 18:00 adorace u Božího hrobu Dýšina, kostel
20:30 Velikonoční vigilie Dýšina, kostel
5.4.2015 9:15 slavnostní mše svatá Druztová
11:30 slavnostní mše svatá Dýšina, kostel
18:00 adorace a nešpory Dýšina, kaple na faře
6.4.2015 9:15 mše svatá s žehnáním pokrmů Druztová
11:30 mše svatá s žehnáním pokrmů Dýšina, kostel


Farnost: Františkovy Lázně a Františkovy Lázně - venkov

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Františkovy Lázně
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Horní Lomany
2.4.2015 16:15 mše svatá, po ní adorace v Getsemanské zahradě Františkovy Lázně
3.4.2015 15:00 křížová cesta Františkovy Lázně
16:15 velkopáteční obřady s adorací u Božího hrobu Františkovy Lázně
4.4.2015 20:00 Velikonoční vigilie Františkovy Lázně
5.4.2015 9:00 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Františkovy Lázně
11:30 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Horní Lomany
6.4.2015 9:00 mše svatá Františkovy Lázně
11:30 mše svatá Horní Lomany


Farnost: Horšovský Týn - hlášení nedošlo


Farnost: Cheb

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Cheb, kostel sv. Václava
2.4.2015 16:00 mše svatá Dolní Žandov
18:00 mše svatá Cheb, kostel sv. Václava
3.4.2015 9:00 ranní chvály Cheb, farní sál
15:00 křížová cesta městem Cheb, kostel sv. Mikuláše
18:00 velkopáteční obřady Cheb, kostel sv. Václava
4.4.2015 9:00 ranní chvály Cheb, farní sál
21:00 Velikonoční vigilie Cheb, kostel sv. Václava
5.4.2015 10:00 slavnostní mše svatá Cheb, kostel sv. Václava
6.4.2015 15:00 mše svatá Cheb, DPS Skalka


Farnost: Chlum sv. Maří - hlášení nedošlo


Farnost: Chodov

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Chodov
2.4.2015 17:00 mše svatá Chodov
3.4.2015 9:00 ranní chvály a hodinka četby Chodov
15:00 křížová cesta Chodov
16:00 velkopáteční obřady a adorace u Božího hrobu Chodov
4.4.2015 9:00 ranní chvály a hodinka četby Chodov
19:00 Velikonoční vigilie Chodov
5.4.2015 9:00 slavnostní mše svatá Chodov
11:00 slavnostní mše svatá Nové Sedlo
14:00 slavnostní mše svatá Tatrovice
6.4.2015 9:00 mše svatá Chodov


Farnost: Jáchymov

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Jáchymov
2.4.2015 16:00 mše svatá Jáchymov
3.4.2015 15:00 křížová cesta Jáchymov
16:00 velkopáteční obřady Jáchymov
4.4.2015 18:00 Velikonoční vigilie Jáchymov
5.4.2015 10:00 slavnostní mše svatá Jáchymov


Farnost: Jesenice

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Čistá
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Jesenice
2.4.2015 18:00 mše svatá Čistá
3.4.2015 18:00 velkopáteční obřady Jesenice
4.4.2015 20:30 Velikonoční vigilie Čistá
5.4.2015 8:30 slavnostní mše svatá Čistá
10:00 slavnostní mše svatá Jesenice
6.4.2015 10:00 mše svatá Jesenice


Farnost: Karlovy Vary u sv. Maří Magdaleny

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
18:00 mše svatá Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
2.4.2015 18:00 mše svatá Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
3.4.2015 18:00 velkopáteční obřady Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
4.4.2015 19:00 Velikonoční vigilie Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
5.4.2015 10:00 slavnostní mše svatá Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
18:00 slavnostní mše svatá Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
6.4.2015 10:00 mše svatá Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.
18:00 mše svatá Karlovy Vary, kostel sv. Maří Magd.


Farnost: Karlovy Vary - Rybáře

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Karlovy Vary - Rybáře
3.4.2015 15:00 velkopáteční obřady Karlovy Vary - Rybáře
4.4.2015 16:00 Velikonoční vigilie Karlovy Vary - Rybáře
5.4.2015 8:30 slavnostní mše svatá Karlovy Vary - Rybáře
6.4.2015 8:30 mše svatá Karlovy Vary - Rybáře


Farnost: Karlovy Vary - Stará Role

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 7:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Karlovy Vary - Dalovice
9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Karlovy Vary - Stará Role
10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Karlovy Vary - Nová Role
2.4.2015 19:00 mše svatá Karlovy Vary - Stará Role
3.4.2015 19:00 velkopáteční obřady Karlovy Vary - Stará Role
4.4.2015 20:00 Velikonoční vigilie Karlovy Vary - Stará Role
5.4.2015 7:30 slavnostní mše svatá Karlovy Vary - Dalovice
9:00 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Karlovy Vary - Stará Role
10:30 slavnostní mše svatá Karlovy Vary - Nová Role
6.4.2015 9:00 mše svatá Karlovy Vary - Stará Role


Farnost: Kdyně

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Kout na Šumavě
9:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Kdyně
10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Loučim
2.4.2015 16:30 mše svatá Kdyně
3.4.2015 16:30 velkopáteční obřady Kdyně
4.4.2015 20:00 Velikonoční vigilie Kdyně
5.4.2015 8:00 slavnostní mše svatá Kout na Šumavě
9:15 slavnostní mše svatá Kdyně
10:30 slavnostní mše svatá Loučim
11:30 slavnostní mše svatá Pocinovice
6.4.2015 8:00 mše svatá Kout na Šumavě
9:15 mše svatá Kdyně
10:30 mše svatá Loučim


Farnost: Kladruby u Stříbra - hlášení nedošlo


Farnost: Klatovy

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Dlažov
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Klatovy, jezuitský kostel
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Běšiny
18:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Klatovy, jezuitský kostel
2.4.2015 18:00 mše svatá Klatovy, jezuitský kostel
3.4.2015 15:00 křížová cesta Klatovy, jezuitský kostel
15:30 křížová cesta Dlažov
16:00 velkopáteční obřady Dlažov
17:00 křížová cesta Běšiny
17:30 velkopáteční obřady Běšiny
18:00 velkopáteční obřady Klatovy, jezuitský kostel
4.4.2015 20:30 Velikonoční vigilie Klatovy, jezuitský kostel
5.4.2015 8:30 slavnostní mše svatá Bezděkov
9:30 slavnostní mše svatá Slavíkovice
10:00 slavnostní mše svatá Klatovy, jezuitský kostel
11:30 slavnostní mše svatá Běšiny
18:00 slavnostní mše svatá Klatovy, jezuitský kostel
6.4.2015 8:30 mše svatá Dlažov
10:00 mše svatá pro rodiny a dětmi Klatovy, jezuitský kostel
11:30 mše svatá Běšiny


Farnost: Klenčí pod Čerchovem

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Klenčí pod Čerchovem
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Trhanov
2.4.2015 18:00 mše svatá Klenčí pod Čerchovem
3.4.2015 17:30 křížová cesta Klenčí pod Čerchovem
18:00 velkopáteční obřady Klenčí pod Čerchovem
4.4.2015 20:00 Velikonoční vigilie Klenčí pod Čerchovem
5.4.2015 9:30 slavnostní mše svatá Klenčí pod Čerchovem
11:00 slavnostní mše svatá Trhanov
6.4.2015 9:00 mše svatá Klenčí pod Čerchovem
10:30 mše svatá Trhanov
14:00 mše svatá Nemanice


Farnost: Koloveč - hlášení nedošlo


Farnost: Konstantinovy Lázně

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Konstantinovy Lázně
13:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Bezdružice
2.4.2015 17:00 mše svatá Bezdružice
3.4.2015 17:00 velkopáteční obřady Bezdružice
4.4.2015 18:30 Velikonoční vigilie Konstantinovy Lázně
5.4.2015 9:00 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Konstantinovy Lázně
15:00 bohoslužba slova s žehnáním pokrmů Okrouhlé Hradiště


Farnost: Kralovice

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Kralovice
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Kozojedy
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Potvorov
2.4.2015 18:00 mše svatá Kralovice
3.4.2015 18:00 velkopáteční obřady Kralovice
4.4.2015 20:30 Velikonoční vigilie Kralovice
5.4.2015 10:00 slavnostní mše svatá Kralovice
11:30 slavnostní mše svatá Kozojedy
11:30 slavnostní mše svatá Potvorov
6.4.2015 8:30 mše svatá Strážiště
8:30 mše svatá Žihle
10:00 mše svatá Kralovice


Farnost: Kraslice

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Rotava
9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Kraslice
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Jindřichovice
14:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Oloví, kaple na faře
2.4.2015 18:00 mše svatá Kraslice
3.4.2015 18:00 velkopáteční obřady Kraslice
4.4.2015 18:00 Velikonoční vigilie Kraslice
5.4.2015 8:00 slavnostní mše svatá Rotava
9:30 slavnostní mše svatá Kraslice
11:00 slavnostní mše svatá Jindřichovice
14:30 slavnostní mše svatá Oloví, kaple na faře
6.4.2015 8:00 mše svatá Bublava
9:15 mše svatá Stříbrná
14:00 mše svatá Horní Nivy
15:30 bohoslužba slova Mezihorská
17:00 mše svatá Sněžná


Farnost: Ledce

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Ledce
15:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Třemošná, dům Exodus
2.4.2015 16:30 mše svatá Ledce
3.4.2015 16:30 velkopáteční obřady Ledce
4.4.2015 20:00 Velikonoční vigilie Ledce
5.4.2015 10:00 slavnostní mše svatá Ledce
15:00 slavnostní mše svatá Třemošná, dům Exodus
6.4.2015 10:00 mše svatá Ledce


Farnost: Loket

Datum Hodina Poznámka Místo
28.3.2015 17:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Staré Sedlo
29.3.2015 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí a průvodem Loket, začátek v kapli, průvod do kostela
14:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Horní Slavkov, kulturní dům
15:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Krásno
2.4.2015 17:00 mše svatá, po ní adorace v Getsemanské zahradě Loket
18:00 adorace v Getsemanské zahradě Loket
3.4.2015 9:00 ranní chvály a hodinka četby Loket
16:00 křížová cesta Loket
17:00 velkopáteční obřady Loket
18:00 adorace u Božího hrobu Loket
4.4.2015 9:00 ranní chvály a hodinka četby Loket
19:30 Velikonoční vigilie Loket
5.4.2015 10:00 slavnostní mše svatá Loket
14:00 slavnostní mše svatá Horní Slavkov, kulturní dům
15:00 slavnostní mše svatá Krásno
17:00 slavnostní mše svatá Staré Sedlo
6.4.2015 10:00 mše svatá Loket


Farnost: Lubenec

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 15:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Lubenec
5.4.2015 8:30 slavnostní mše svatá Lubenec


Farnost: Manětín

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Manětín
9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Křečov
14:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Nečtiny
2.4.2015 17:00 mše svatá Křečov
18:00 mše svatá Manětín
3.4.2015 18:00 velkopáteční obřady Manětín
4.4.2015 9:30 adorace u Božího hrobu Křečov
20:00 Velikonoční vigilie Manětín
5.4.2015 8:00 slavnostní mše svatá Manětín
9:30 slavnostní mše svatá Křečov
14:00 slavnostní mše svatá Nečtiny
14:00 slavnostní mše svatá Rabštejn nad Střelou
6.4.2015 8:00 mše svatá Manětín
9:30 mše svatá Křečov
14:00 mše svatá Březín


Farnost: Mariánské Lázně

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Mariánské Lázně - Úšovice
8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Velká Hleďsebe
10:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Mariánské Lázně
14:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Lázně Kynžvart
18:15 mše svatá Mariánské Lázně
2.4.2015 18:15 mše svatá Mariánské Lázně
3.4.2015 8:00 ranní chvály Mariánské Lázně
16:30 křížová cesta Mariánské Lázně
17:15 velkopáteční obřady Mariánské Lázně
4.4.2015 8:00 ranní chvály Mariánské Lázně
9:00 do 12:00 adorace u Božího hrobu Mariánské Lázně
21:00 Velikonoční vigilie Mariánské Lázně
5.4.2015 8:30 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Mariánské Lázně - Úšovice
8:30 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Velká Hleďsebe
10:15 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Mariánské Lázně
14:30 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Lázně Kynžvart
18:15 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Mariánské Lázně
6.4.2015 8:30 mše svatá Mariánské Lázně - Úšovice
8:30 mše svatá Velká Hleďsebe
10:15 mše svatá Mariánské Lázně


Farnost: Meklín - hlášení nedošlo


Farnost: Město Touškov

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Kozolupy
9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Město Touškov
2.4.2015 18:15 mše svatá Město Touškov
3.4.2015 18:15 velkopáteční obřady Město Touškov
4.4.2015 20:00 Velikonoční vigilie Město Touškov
5.4.2015 8:15 slavnostní mše svatá Kozolupy
9:30 slavnostní mše svatá Město Touškov
6.4.2015 9:30 mše svatá Město Touškov


Farnost: Milavče - hlášení nedošlo


Farnost: Mrákov - hlášení nedošlo


Farnost: Nejdek

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Nejdek
2.4.2015 18:00 mše svatá Nejdek
3.4.2015 18:00 velkopáteční obřady Nejdek
4.4.2015 21:00 Velikonoční vigilie Nejdek
5.4.2015 10:00 slavnostní mše svatá Nejdek
6.4.2015 9:00 mše svatá Nejdek


Farnost: Nýrsko

Datum Hodina Poznámka Místo
28.3.2015 16:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Týnec
29.3.2015 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Nýrsko
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Strážov
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Janovice nad Úhlavou
15:00 křížová cesta v přírodě Skelná Huť
2.4.2015 17:00 mše svatá Nýrsko
17:00 mše svatá Strážov
3.4.2015 17:00 velkopáteční obřady Nýrsko
4.4.2015 19:00 Velikonoční vigilie Nýrsko
5.4.2015 8:00 slavnostní mše svatá Nýrsko
10:00 slavnostní mše svatá Strážov
11:30 slavnostní mše svatá Janovice nad Úhlavou
6.4.2015 8:00 mše svatá Nýrsko
10:00 mše svatá Křištín
10:00 mše svatá Strážov
11:30 mše svatá Týnec


Farnost: Nýřany

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Nýřany
11:00 mše svatá Heřmanova Huť
2.4.2015 18:00 mše svatá Nýřany
3.4.2015 18:00 velkopáteční obřady Nýřany
4.4.2015 21:00 Velikonoční vigilie Nýřany
5.4.2015 9:00 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Nýřany
11:00 slavnostní mše svatá Heřmanova Huť
6.4.2015 15:00 mše svatá s žehnáním pokrmů Jezná


Opatství Nový Dvůr - klášter trapistů

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Klášter Nový Dvůr
2.4.2015 6:45 ranní chvály Klášter Nový Dvůr
16:30 mše svatá Klášter Nový Dvůr
3.4.2015 6:45 ranní chvály Klášter Nový Dvůr
15:00 velkopáteční obřady Klášter Nový Dvůr
4.4.2015 6:45 ranní chvály Klášter Nový Dvůr
23:00 Velikonoční vigilie Klášter Nový Dvůr
5.4.2015 7:30 ranní chvály Klášter Nový Dvůr
10:05 tercie a slavnostní mše svatá Klášter Nový Dvůr
6.4.2015 6:45 ranní chvály Klášter Nový Dvůr
10:05 tercie a mše svatá Klášter Nový Dvůr


Farnost: Ostrov

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Ostrov, kostel
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Hroznětín
17:00 křížová cesta Ostrov, kostel
2.4.2015 18:00 mše svatá Ostrov, kostel
19:30 do půlnoci adorace v Getsemanské zahradě Ostrov, kostel
3.4.2015 9:00 ranní chvály Ostrov, kostel
15:00 křížová cesta Ostrov, kostel
16:00 velkopáteční obřady Ostrov, kostel
17:30 celonoční adorace u Božího hrobu až do soboty 18:00 Ostrov, kostel
4.4.2015 9:00 ranní chvály Ostrov, kostel
18:15 žehnání velikonočních pokrmů Ostrov, kostel
21:00 Velikonoční vigilie Ostrov, kostel
5.4.2015 8:30 slavnostní mše svatá Ostrov, kostel
11:30 slavnostní mše svatá Hroznětín
15:00 slavnostní mše svatá Horní Blatná
17:00 velikonoční nešpory Ostrov, kostel
6.4.2015 8:30 mše svatá Ostrov, kostel
10:00 mše svatá Radošov


Farnost: Planá u Mariánských Lázní

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Planá u Mariánských Lázní
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Chodský Újezd
14:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Zadní Chodov
2.4.2015 17:00 mše svatá Planá u Mariánských Lázní
3.4.2015 17:00 velkopáteční obřady Planá u Mariánských Lázní
4.4.2015 7:00 do 18:30 adorace u Božího hrobu Planá u Mariánských Lázní
19:00 Velikonoční vigilie Planá u Mariánských Lázní
5.4.2015 9:00 slavnostní mše svatá Planá u Mariánských Lázní
11:00 slavnostní mše svatá Chodský Újezd
14:00 slavnostní mše svatá Zadní Chodov
15:30 slavnostní mše svatá Chodová Planá
6.4.2015 11:00 mše svatá - svozy z farností Broumov


Farnost: Plánice

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Plánice
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Kydliny
15:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Němčice
2.4.2015 18:00 mše svatá Plánice
3.4.2015 9:00 křížová cesta Plánice
16:30 velkopáteční obřady Plánice
4.4.2015 20:00 Velikonoční vigilie Plánice
5.4.2015 9:00 slavnostní mše svatá Plánice
11:00 slavnostní mše svatá Kydliny
15:00 slavnostní mše svatá Nicov
6.4.2015 9:00 mše svatá Habartice
11:00 mše svatá Předslav
15:00 mše svatá Zdebořice
16:30 mše svatá Zborovy


Farnost: Plasy

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Plasy
14:00 Moravské pašije Víti Marčíka - divadelní představení Plasy, areál kláštera
2.4.2015 18:00 mše svatá Plasy, kaple na faře
3.4.2015 16:00 velkopáteční obřady Žebnice
18:00 velkopáteční obřady Plasy
20:30 křížová cesta v parku - sraz u kostela Plasy, park před kostelem
4.4.2015 21:00 Velikonoční vigilie Plasy
5.4.2015 11:00 slavnostní mše svatá Plasy
6.4.2015 10:00 mše svatá Obora
11:00 mše svatá Plasy


Farnost: Plzeň u katedrály sv. Bartoloměje

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 7:00 mše svatá s žehnáním ratolestí katedrála sv. Bartoloměje
8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel Nanebevzetí Panny Marie
10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí katedrála sv. Bartoloměje
14:15 křížová cesta kostel Nanebevzetí Panny Marie
20:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel Nanebevzetí Panny Marie
2.4.2015 9:00 Missa Chrismatis - mše svatá se svěcením olejů katedrála sv. Bartoloměje
16:30 mše svatá katedrála sv. Bartoloměje
19:00 mše svatá kostel Nanebevzetí Panny Marie
3.4.2015 8:00 ranní chvály katedrála sv. Bartoloměje
15:00 křížová cesta kostel Nanebevzetí Panny Marie
16:30 velkopáteční obřady katedrála sv. Bartoloměje
19:00 velkopáteční obřady kostel Nanebevzetí Panny Marie
4.4.2015 8:00 ranní chvály katedrála sv. Bartoloměje
20:00 Velikonoční vigilie s křtem dospělých katedrála sv. Bartoloměje
5.4.2015 7:00 slavnostní mše svatá katedrála sv. Bartoloměje
8:00 slavnostní mše svatá kostel Nanebevzetí Panny Marie
10:30 slavnostní pontifikální mše svatá s udělením Apoštolského požehnání katedrála sv. Bartoloměje
18:00 pontifikální nešpory katedrála sv. Bartoloměje
20:00 slavnostní mše svatá kostel Nanebevzetí Panny Marie
6.4.2015 7:00 mše svatá katedrála sv. Bartoloměje
8:00 mše svatá kostel Nanebevzetí Panny Marie
10:30 mše svatá katedrála sv. Bartoloměje


Farnost: Plzeň - Bory

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel sv. Jana Nepomuckého
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí - slovensky kostel sv. Jana Nepomuckého
15:00 příležitost ke svátosti smíření do 17:00 kostel sv. Jana Nepomuckého
17:15 křížová cesta kostel sv. Jana Nepomuckého
18:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel sv. Jana Nepomuckého
2.4.2015 18:00 mše svatá, po ní adorace v Getsemanské zahradě do 20:00 kostel sv. Jana Nepomuckého
3.4.2015 17:30 křížová cesta kostel sv. Jana Nepomuckého
18:00 velkopáteční obřady, poté adorace u Božího hrobu do 20:00 kostel sv. Jana Nepomuckého
4.4.2015 8:30 pobožnost u Božího hrobu, předkřestní obřady katechumenů kostel sv. Jana Nepomuckého
19:30 Velikonoční vigilie s křtem katechumenů kostel sv. Jana Nepomuckého
5.4.2015 9:00 slavnostní mše svatá kostel sv. Jana Nepomuckého
11:00 slavnostní mše svatá - slovensky kostel sv. Jana Nepomuckého
15:30 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Štěnovice
18:00 slavnostní mše svatá kostel sv. Jana Nepomuckého
6.4.2015 9:00 mše svatá s otcem biskupem kostel sv. Jana Nepomuckého
11:00 mše svatá - slovensky kostel sv. Jana Nepomuckého
18:00 mše svatá kostel sv. Jana Nepomuckého


Farnost: Plzeň - Litice

Datum Hodina Poznámka Místo
23.9.2015 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Plzeň - Litice, kaple Navštívení
2.4.2015 19:00 mše svatá Plzeň - Litice, kaple Navštívení
3.4.2015 18:00 křížová cesta a velkopáteční obřady Plzeň - Litice, kostel
4.4.2015 20:00 Velikonoční vigilie Plzeň - Litice, sál Koinonie
5.4.2015 10:00 slavnostní mše svatá Chlumčany


Farnost: Plzeň - Lobzy

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 7:30 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel sv. Jiří, Doubravka
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
2.4.2015 18:00 mše svatá, po obřadech adorace kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
3.4.2015 8:00 ranní chvály kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
15:00 křížová cesta parkem lobezský park - začátek v kostele
18:00 velkopáteční obřady kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
4.4.2015 8:00 ranní chvály kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
8:30 do 12:00 adorace u Božího hrobu kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
20:30 Velikonoční vigilie kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
5.4.2015 7:30 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
9:00 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů kostel sv. Jiří, Doubravka
10:00 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
6.4.2015 7:30 mše svatá kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy
9:00 mše svatá kostel sv. Jiří, Doubravka
10:00 mše svatá kostel sv. Martina a Prokopa, Lobzy


Farnost: Plzeň - Severní předměstí

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 7:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Chotíkov
9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Lochotínský pavilon
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Lochotínský pavilon
2.4.2015 18:00 mše svatá, po ní adorace v Getsemanské zahradě do 21:00 kostel Všech Svatých, Roudná
3.4.2015 16:45 křížová cesta kostel Všech Svatých, Roudná
18:00 velkopáteční obřady kostel Všech Svatých, Roudná
4.4.2015 22:00 Velikonoční vigilie kostel Všech Svatých, Roudná
5.4.2015 10:00 slavnostní mše svatá Lochotínský pavilon
10:00 slavnostní mše svatá Chotíkov
6.4.2015 10:00 mše svatá kostel Všech Svatých, Roudná


Farnost: Plzeň - Slovany

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 7:30 mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí kostel PM Růžencové, Slovany
10:30 mše svatá podle misálu z roku 1962 kostel PM Růžencové, Slovany
15:00 křížová cesta kostel PM Růžencové, Slovany
18:00 mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
2.4.2015 15:30 mše svatá podle misálu z roku 1962 kostel PM Růžencové, Slovany
18:00 mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
19:00 celonoční adorace v Getsemanské zahradě kostel PM Růžencové, Slovany
3.4.2015 12:30 velkopáteční obřady podle misálu z roku 1962 kostel PM Růžencové, Slovany
15:00 křížová cesta kostel PM Růžencové, Slovany
18:00 velkopáteční obřady kostel PM Růžencové, Slovany
4.4.2015 15:00 Velikonoční vigilie podle misálu z roku 1962 kostel PM Růžencové, Slovany
20:00 Velikonoční vigilie kostel PM Růžencové, Slovany
5.4.2015 7:30 slavnostní mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
9:00 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů kostel PM Růžencové, Slovany
10:30 mše svatá podle misálu z roku 1962 kostel PM Růžencové, Slovany
18:00 slavnostní mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
6.4.2015 9:00 mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany
10:30 mše svatá podle misálu z roku 1962 kostel PM Růžencové, Slovany
18:00 mše svatá kostel PM Růžencové, Slovany


Farnost: Plzeň - Západ

Datum Hodina Poznámka Místo
2.4.2015 19:00 mše svatá s adorací Krypta, Křimická
3.4.2015 17:00 křížová cesta Krypta, Křimická
18:00 velkopáteční obřady Krypta, Křimická
4.4.2015 19:00 Velikonoční vigilie Krypta, Křimická
5.4.2015 8:30 slavnostní mše svatá Vejprnice
10:00 slavnostní mše svatá Krypta, Křimická
6.4.2015 8:30 mše svatá Vejprnice


Farnost: Poběžovice

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Poběžovice
2.4.2015 17:00 mše svatá Poběžovice
3.4.2015 17:00 křížová cesta Poběžovice
5.4.2015 8:00 slavnostní mše svatá Poběžovice


Farnost: Přeštice

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Přeštice
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Horšice
11:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Kbel
14:30 křížová cesta Přeštice
2.4.2015 17:30 mše svatá Přeštice
3.4.2015 17:30 velkopáteční obřady Přeštice
4.4.2015 17:30 Velikonoční vigilie Přeštice
5.4.2015 8:30 slavnostní mše svatá Přeštice
10:00 slavnostní mše svatá Horšice
11:15 slavnostní mše svatá Kbel
6.4.2015 8:30 mše svatá Přeštice
10:00 mše svatá Vícov u Přeštic


Farnost: Rokycany

Datum Hodina Poznámka Místo
28.3.2015 16:30 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Ejpovice
17:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Chylice
29.3.2015 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Rokycany
9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Mirošov
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Osek
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Strašice
16:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Mýto
2.4.2015 18:00 mše svatá Rokycany
3.4.2015 15:00 křížová cesta Rokycany
16:00 křížová cesta Mirošov
16:30 velkopáteční obřady Mirošov
17:30 křížová cesta Strašice
17:30 křížová cesta Mýto
17:30 křížová cesta Osek
18:00 velkopáteční obřady Rokycany
18:00 velkopáteční obřady Strašice
18:00 velkopáteční obřady Mýto
18:00 velkopáteční obřady Osek
4.4.2015 10:00 liturgie hodin - čtení z breviáře Rokycany
20:00 Velikonoční vigilie Rokycany
5.4.2015 9:00 slavnostní mše svatá Rokycany
9:00 slavnostní mše svatá Mirošov
11:00 slavnostní mše svatá Osek
11:00 slavnostní mše svatá Strašice
16:00 slavnostní mše svatá Mýto
6.4.2015 8:30 mše svatá Dobřív
9:00 mše svatá Rokycany
10:00 mše svatá Kařez
10:30 mše svatá Chylice
11:30 mše svatá Volduchy


Farnost: Skalná

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:15 mše svatá s žehnáním ratolestí Plesná
9:10 křížová cesta Plesná
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Skalná
11:30 křížová cesta Luby
12:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Luby
13:45 mše svatá s žehnáním ratolestí Kopanina
15:00 křížová cesta Skalná
2.4.2015 18:00 mše svatá Skalná
18:45 do 21:00 adorace v Getsemanské zahradě Skalná
3.4.2015 9:00 celodenní adorace v Getsemanské zahradě Skalná
15:00 křížová cesta Plesná
16:00 křížová cesta Luby
16:30 velkopáteční obřady Luby
18:00 křížová cesta Skalná
18:30 velkopáteční obřady Skalná
4.4.2015 9:00 celodenní adorace u Božího hrobu Skalná
20:00 Velikonoční vigilie Luby
5.4.2015 8:30 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Plesná
10:00 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Skalná
12:00 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Luby
6.4.2015 8:15 mše svatá Kopanina
10:00 mše svatá Skalná
12:00 mše svatá Luby


Farnost: Sokolov

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Sokolov
10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Krajková
17:00 mše svatá Sokolov
1.4.2015 17:00 křížová cesta dětí a mládeže Sokolov
2.4.2015 18:00 mše svatá Sokolov
3.4.2015 8:30 ranní chvály Sokolov
15:00 křížová cesta Sokolov
18:00 velkopáteční obřady, poté celonoční adorace u Božího hrobu Sokolov
4.4.2015 8:30 ranní chvály Sokolov
8:30 do 21:00 možnost adorace u Božího hrobu Sokolov
21:00 Velikonoční vigilie Sokolov
5.4.2015 8:30 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Sokolov
10:30 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Krajková
12:00 křty dětí Sokolov
17:00 slavnostní mše svatá Sokolov
6.4.2015 8:30 mše svatá Sokolov
10:15 mše svatá Svatava


Farnost: Spálené Poříčí

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Spálené Poříčí, farní kostel
10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Nové Mitrovice
15:00 křížová cesta Spálené Poříčí, farní kostel
2.4.2015 18:00 mše svatá Spálené Poříčí, farní kostel
3.4.2015 18:00 velkopáteční obřady Nové Mitrovice
4.4.2015 20:00 Velikonoční vigilie Spálené Poříčí, farní kostel
5.4.2015 8:30 slavnostní mše svatá Spálené Poříčí, farní kostel
10:30 slavnostní mše svatá Nové Mitrovice
6.4.2015 17:00 mše svatá Spálené Poříčí, kaple na faře


Farnost: Staňkov (včetně bývalé farnosti Holýšov)

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Osvračín
8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Holýšov
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Staňkov, kostel
15:00 křížová cesta Staňkov, kostel
2.4.2015 16:00 mše svatá Osvračín
18:00 mše svatá Holýšov
18:00 mše svatá Staňkov, kostel
3.4.2015 16:00 velkopáteční obřady Osvračín
18:00 velkopáteční obřady Holýšov
18:00 velkopáteční obřady Staňkov, kostel
4.4.2015 18:00 Velikonoční vigilie Osvračín
18:00 Velikonoční vigilie Holýšov
20:00 Velikonoční vigilie Staňkov, kostel
5.4.2015 8:30 slavnostní mše svatá Osvračín
8:30 slavnostní mše svatá Holýšov
10:00 slavnostní mše svatá Staňkov, kostel
14:00 poutní mše svatá s žehnáním pokrmů Všekary
6.4.2015 8:30 mše svatá Osvračín
8:30 mše svatá Holýšov
10:00 mše svatá Staňkov, kostel


Farnost: Stanovice

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Březová
13:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Pila
15:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Dražov
17:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Stanovice, kostel
2.4.2015 17:00 mše svatá Březová
19:00 mše svatá Stanovice, kostel
3.4.2015 15:00 velkopáteční obřady Dražov
17:00 velkopáteční obřady Březová
19:00 velkopáteční obřady Stanovice, kostel
4.4.2015 17:00 Velikonoční vigilie Březová
19:00 Velikonoční vigilie Stanovice, kostel
5.4.2015 10:00 slavnostní mše svatá Březová
13:00 slavnostní mše svatá Pila
15:00 slavnostní mše svatá Dražov
17:00 slavnostní mše svatá Stanovice, kostel
6.4.2015 10:00 mše svatá Březová
17:00 mše svatá Stanovice, kostel


Farnost: Starý Plzenec

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Chválenice
8:00 bohoslužba slova Šťáhlavy
9:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Starý Plzenec, kostel Narození P. Marie
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Nezvěstice
11:00 bohoslužba slova Žákava
2.4.2015 17:00 mše svatá Starý Plzenec, kostel Narození P. Marie
3.4.2015 15:00 křížová cesta Nezvěstice
17:00 křížová cesta (pro děti) a po ní velkopáteční obřady Starý Plzenec, kostel sv. Jana Křtitele
4.4.2015 19:00 Velikonoční vigilie Chválenice
5.4.2015 8:00 slavnostní mše svatá Šťáhlavy
9:30 slavnostní mše svatá Starý Plzenec, kostel Narození P. Marie
11:00 slavnostní mše svatá Žákava
6.4.2015 8:00 mše svatá Chválenice
9:30 mše svatá Starý Plzenec
11:00 mše svatá Nezvěstice


Farnost: Stod

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Stod
2.4.2015 18:00 mše svatá Stod
3.4.2015 17:30 křížová cesta Stod
18:00 velkopáteční obřady Stod
4.4.2015 18:30 Velikonoční vigilie Stod
5.4.2015 10:00 slavnostní mše svatá Stod
6.4.2015 10:00 mše svatá Stod


Farnost: Stříbro

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Stříbro
2.4.2015 17:30 příležitost ke svátosti smíření Stříbro
18:00 mše svatá Stříbro
3.4.2015 18:00 velkopáteční obřady Stříbro
4.4.2015 19:30 Velikonoční vigilie Stříbro
5.4.2015 10:00 slavnostní mše svatá Stříbro
6.4.2015 10:00 mše svatá Erpužice


Farnost: Švihov

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Švihov
10:10 mše svatá s žehnáním ratolestí Dolany
12:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Vřeskovice
2.4.2015 18:30 mše svatá Švihov
3.4.2015 15:00 křížová cesta Dolany
17:30 velkopáteční obřady Švihov
4.4.2015 8:30 adorace u Božího hrobu až do vigilie Švihov
20:00 Velikonoční vigilie Švihov
5.4.2015 8:30 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Švihov
10:10 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Dolany
12:00 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Vřeskovice
14:00 slavnostní mše svatá Měčín
6.4.2015 8:30 mše svatá Švihov
10:10 mše svatá Dolany
12:00 mše svatá Vřeskovice


Farnost: Tachov

Datum Hodina Poznámka Místo
28.3.2015 14:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Částkov
15:15 křížová cesta a možnost svátosti smíření Staré Sedliště
29.3.2015 8:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Staré Sedliště
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Tachov
11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Hošťka
14:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Tisová
14:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Halže
2.4.2015 17:00 do 18.00 příležitost ke svátosti smíření Tachov
18:00 mše svatá, po ní adorace v Getsemanské zahradě do 21:00 Tachov
3.4.2015 10:00 do 11.00 příležitost ke svátosti smíření Tachov
15:00 křížová cesta Tachov
17:00 do 18.00 příležitost ke svátosti smíření Tachov
18:00 velkopáteční obřady Tachov
4.4.2015 9:00 do 12:00 otevřen a zpřístupněn Boží hrob Tachov
19:00 Velikonoční vigilie s křtem katechumenů Tachov
5.4.2015 8:00 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Staré Sedliště
10:00 slavnostní mše svatá, zpívá Tachovský chrámový sbor Tachov
11:00 slavnostní mše svatá Hošťka
14:30 slavnostní mše svatá Halže
6.4.2015 10:00 mše svatá Tachov
14:00 mše svatá Částkov
14:30 mše svatá Ctiboř


Farnost: Teplá (město)

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 11:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Teplá město
5.4.2015 11:00 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Teplá město
13:30 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Mnichov
16:30 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Ovesné Kladruby


Farnost: Teplá - klášter

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Teplá - klášter
17:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Úterý
2.4.2015 18:00 mše svatá Teplá - klášter
3.4.2015 15:00 křížová cesta Teplá - klášter
18:00 velkopáteční obřady Teplá - klášter
4.4.2015 21:00 Velikonoční vigilie Teplá - klášter
5.4.2015 10:00 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Teplá - klášter
16:00 slavnostní mše svatá s žehnáním pokrmů Úterý
6.4.2015 10:00 mše svatá Teplá - klášter


Farnost: Toužim

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 10:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Krásné Údolí
12:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Toužim
2.4.2015 15:30 mše svatá Toužim
3.4.2015 15:00 křížová cesta Toužim
15:30 velkopáteční obřady Toužim
4.4.2015 20:00 Velikonoční vigilie, společná s farností Bochov Bochov
5.4.2015 10:30 slavnostní mše svatá Krásné Údolí
12:00 slavnostní mše svatá Toužim
6.4.2015 10:30 mše svatá Krásné Údolí
12:00 mše svatá Toužim


Farnost: Zbiroh

Datum Hodina Poznámka Místo
28.3.2015 12:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Újezd u Svatého Kříže
14:00 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Zvíkovec
15:30 mše svatá z Květné neděle s žehnáním ratolestí Drahoňův Újezd
29.3.2015 9:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Zbiroh
10:45 mše svatá s žehnáním ratolestí Radnice
14:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Stupno
2.4.2015 17:00 mše svatá Radnice
19:00 mše svatá Zbiroh
3.4.2015 15:00 křížová cesta Drahoňův Újezd
17:00 velkopáteční obřady Radnice
19:00 velkopáteční obřady Zbiroh
4.4.2015 17:00 Velikonoční vigilie Radnice
19:00 Velikonoční vigilie Zbiroh
5.4.2015 9:00 slavnostní mše svatá Zbiroh
10:45 slavnostní mše svatá Radnice
14:00 slavnostní mše svatá Zvíkovec
15:30 slavnostní mše svatá Drahoňův Újezd
6.4.2015 9:00 mše svatá Stupno
10:30 mše svatá Újezd u Svatého Kříže
15:30 mše svatá Líšná


Farnost: Žlutice

Datum Hodina Poznámka Místo
29.3.2015 8:30 mše svatá s žehnáním ratolestí Žlutice
10:00 mše svatá s žehnáním ratolestí Chyše
11:30 mše svatá s žehnáním ratolestí - tradiční ritus Močidlec
2.4.2015 18:00 mše svatá Žlutice
3.4.2015 18:00 velkopáteční obřady Žlutice
4.4.2015 19:30 Velikonoční vigilie Žlutice
5.4.2015 11:00 slavnostní mše svatá - tradiční ritus Žlutice
15:00 slavnostní mše svatá Valeč
16:30 mše svatá Luka
6.4.2015 11:00 mše svatá - tradiční ritus Močidlec
15:00 mše svatá Vrbice
16:30 mše svatá Chyše

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

 Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás