Zveme na benefiční koncerty dne 22.8.2015

Publikováno
1. 8. 2015

V srpnu v Plzeňském kraji mezi sebou přivítáme jeden z nejvýznamnějších českých uměleckých kolektivů Kühnův dětský sbor, který byl založen v roce 1932 a dnes je známý nejen v Evropě, ale i v Japonsku, Spojených státech, Kanadě, Jihoafrické republice a dalších místech.

Kühnův dětský sbor v sobotu 22.8.2015 uspořádá dva benefiční koncerty. První koncert  se bude konat v katedrále sv. Bartoloměje v Plzni. Začátek koncertu bude ve 13.30 a výtěžek koncertu bude věnován Hospici Sv. Jiří v Chebu.

Poté se sbor přemístí na Klatovsko a to do poutního kostela Narození Panny Marie v Nicově u Plánice. Začátek koncertu bude v 18.00 hodin a výtěžek koncertu bude věnován na záchranu tohoto poutního místa. Účinkovat bude koncertní oddělení sboru pod vedením sbormistra Petra Louženského a za doprovodu varhaníka Jana Kalfuse. Vstupné bude dobrovolné.

Věříme, že se s Vámi v Plzni nebo Nicově setkáme a prožijeme krásný umělecký zážitek. Před koncertem sbor navštíví Památník obětem zla, kde dojde k setkání s P. Hruškou - jedním ze zakladatelů domácího Hospice Sv. Jiří a synem plk. Luboše Hrušky

Za pořadatele: MUDr. Zdenka Tyrpeklová - koordinátor obou koncertů a Ing. Dalibor Hák za Nicovský nadační fond

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás