Zveme na benefiční akce v rámci Tříkrálové sbírky

Publikováno
23. 12. 2015

Koordinační tým Tříkrálové sbírky Plzeňské diecéze společně s uměleckými skupinami z Plzně a okolí, připravil pro nadcházející Tříkrálovou sbírku 2016 nejrůznější doprovodné kulturní akce, jejichž výtěžek bude benefiční formou věnován do sbírkových kasiček. Veřejnost je srdečně zvána si zpříjemnit a dobrým skutkem obohatit lednové dny.

5.1. v 19:00 hod., čajovna Seraf, "Člověk je pro člověka limitovaný dar" - Benefiční výstava obrazů Anny-Boženy Kuchtové. Výstava trvá od 5. do 14. ledna.

6.1. v 19:00 hod., kavárna Jaloň, Komponovaný benefiční večer - četba z Čapkových děl a bluesové melodie v podání Ireny Pulicarové, Jakuba Šmída, Petra Ž. Novotného a Samuela Čížkovského.

6.1. ve 20:00 hod., kavárna Kačaba, Krpál pro Tříkrálovou sbírku - koncert studentské kapely z kostela Nanebevzetí Panny Marie v Plzni.

13.1. v 19:00 hod., kavárna Jabloň, Los Gádžos pro Tříkrálovou sbírku - balkánské a gypsy rytmy v podání plzeňské partičky Los Gádžos

14.1. ve 20:30 hod., Anděl music bar, MeloDive pro Tříkrálovou sbírku - závěrečný koncert Tříkrálové sbírky kapely MeloDive, s níž vyplujeme na vlnách indie, jazz a gospel

Mgr. Alžběta Kalábová

koordinátorka Tříkrálové sbírky v Plzeňské diecézi

Diecézní Charita Plzeň

https://www.facebook.com/trikralovasbirkaplzenskokarlovarsko/

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás