Lidé bez domova vyrazí na pouť do Teplé

Publikováno
7. 11. 2016

Společenství Od srdce k srdci pořádá ve čtvrtek 17. listopadu společnou pouť do kláštera v Teplé pro všechny lidi, kteří z jakýchkoliv důvodů ztratili domov. Odjezd je naplánován na 9.00 hodin od Domova sv. Františka – Wenzigova ulice. Přidat se může kdokoliv.

Skupina dobrovolníků, P. Martin Sedloň OMI a místní bratři premonstráti chtějí účastníky hlavně povzbudit, posílit v nich naději, aspoň na chvilku jim umožnit zapomenout na starosti každodenního života a pocítit, že nejsou sami. Nabídnou společnou modlitbu a průchod branou milosir. Kromě toho bude na programu mše svatá věnovaná těm, kteří na ulici zemřeli, sváteční oběd, káva, prohlídka kláštera, adorace a nebude chybět ani překvapení.

V případě zájmu o účast, pomoc s organizací, materiální či finanční záštitu, zájem o dlouhodobější spolupráci nebo zapojení se i do jiných aktivit společenství Od srdce k srdci kontaktujte vedoucí projektu Lucii Vavruškovou (tel.: 734 241 053, e-mail: lucka.vavruskova@seznam.cz).

Společenství Od srdce k srdci je otevřené společenství mladých, kteří touží být blízko všem potřebným (nemocným, starým, opuštěným, trpícím, lidem v nouzi), ať už konkrétní pomocí, návštěvou, modlitbou či obětí. Věnují svůj čas někomu druhému, kdo to potřebuje. Aktuální pravidelnou aktivitou je pořádání mše svaté s občerstvením pro bezdomovce, ale již teď se začínají chystat některé aktivity na dobu adventu a vánočních svátků.

Více na stránkách: www.dcm.krestan.org/?cat=11.

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás