Církevní škola v Plzni otvírá přípravný kurz pro profesionální chůvy

Publikováno
24. 1. 2017
Církevní školství
Hlídáte děti a baví vás to? Máte ráda děti a chtěla byste se jako chůva živit nebo si založit školku či dětskou skupinu, ale nemáte odpovídající vzdělání? Chcete zlepšit své vyhlídky pro získání nového pracovního místa? Církevní ZŠ a SŠ Plzeň otvírá přípravný kurz pro profesionální chůvy. Přihlásit se je možné do konce ledna.

Využijte projektu Profesionální chůva dle NSK, jehož cílem je rozšíření nabídky programů v oblasti dalšího vzdělávání k profesním kvalifikacím Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a Chůva pro dětské koutky.

Oba kurzy Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a Chůva pro dětské koutky budou probíhat v prostorách Církevní základní školy a střední školy Plzeň v průběhu února až května 2017.

Cena kurzů závisí na počtu účastnic, její podstatnou část tvoří cena zkoušky před autorizovanou osobou: Chůva pro dětské koutky od 4 500 Kč, Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky od 5 000 Kč.

Bližší informace o náplni kurzu, podmínkách pro účast v kurzu i termínech najdete na www.cisplzen.cz.  Obrátit se můžete také na odborného garanta kurzu Janu Fenclovou, tel. 733 786 400, fenclova@cisplzen.cz.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás