Církevní ZŠ Plzeň zve na den otevřených dveří

Publikováno
23. 2. 2017

Církevní ZŠ Plzeň přijímá pro školní rok 2017/18 nové žáky do 1. třídy a 6. třídy. Neváhejte využít možnost seznámit se se školou osobně, v pátek 24. února od 9 do 16 hodin na Dni otevřených dveří.

Můžete při něm nahlédnout přímo do výuky, prohlédnout si prostory školy, zeptat se vedení školy a pedagogů na vše, co vás zajímá. Pro děti je připravena dobrodružná expedice.

Podrobnosti naleznete na webových stránkách školy.

Církevní ZŠ Plzeň je zcela nová škola, která začala vyučovat v září 2016 v jedné první a jedné šesté třídě. Je první a jedinou základní školou na území plzeňské diecéze, jejímž zřizovatelem je Biskupství plzeňské. Tvoří jeden subjekt s církevní SŠ, která má ale již dvacetiletou tradici - pod názvem Církevní střední odborná škola Spálené Poříčí vzdělávala a vychovávala ekology a pracovníky v sociálních službách v městečku na jižním Plzeňsku. Od školního roku 2016/2017 působí společně pod názvem Církevní ZŠ a SŠ Plzeň na Slovanech, v Táborské ulici 28.

Vizí školy je poskytovat žákům a studentům nejen kvalitní vzdělání, ale podporovat je také v osobnostním a duchovním růstu. Nepovažují školu za "přípravku" na život, ale součást života tady a teď. Chtějí zde vytvářet prostředí, kde každý najde své místo a uplatnění. Talenty, nadání a schopnosti jsou různé. Objevovat a tvořit můžeme všichni. Každý má své jedinečné místo.

Více informací naleznete na webových stránkách nebo Facebooku.

(převzato z webových stránek školy)

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás