Jak zvládat konflikty v rodině?

Publikováno
15. 2. 2017

Přijměte pozvání na kurz pořádaný v rámci Národního týdne manželství: Škola lásky v rodině, který se bude zaměřovat na zvládání konfliktů a emočních konfrontací v rodině podle dr. Jiřiny Prekopové, a to pod vedením lektora PhDr. Jana Čapka. Uskuteční se 25. února 2017 od 9.30 do 16.30 v Plzni, nám. Republiky 35.

Kurzu se nemusí účastnit oba manželé. Cena je 400 Kč za jednotlivce, za rodičovský pár 700 Kč. Přihlášky posílejte na: rodiny@bip.cz.

Není možné, aby celoživotní vztah dvou lidí probíhal jen v harmonii. Nežili by v pravdě. Konflikty v lásce patří k polaritě života. Jen přes ně se dá láska obnovovat. Milovat by se ale měli přesto, že neodpovídají přáním toho druhého. Jde o to, aby se nepřizpůsobovali slepě za cenu ztráty vlastního Já anebo, aby v důsledku neschopnosti odpustit či kompromisu nevzdávali lásku a neopouštěli se.

Smyslem kurzu je učit se zvládat konflikty, aby se bezvýhradná láska zase rozproudila. Týká se to všech vztahů uvnitř rodiny. Pak se bude dařit manželskému soužití i výchově dětí. Radost a nadšení, vyplývající z bezvýhradné lásky, jsou nejlepší síly otevírající bránu k osobní svobodě.

Lektor: Mgr. Ing. Jan Čapek, terapeut a výcvikový lektor Terapie pevným objetím podle Jiřiny Prekopové, lektor kurzu Efektivního rodičovství a Škola lásky v rodině, působí v Křesťanské psychologické poradně Nymburk.

Akci pořádá Rodinné centrum Plzeň.

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás