Je možné být opravdu šťastný? Obláti zvou na kurz víry

Publikováno
19. 4. 2017

Misionáři obláti z plaské komunity zvou na pravidelná setkávání nad životními otázkami ve světle Evangelia, která se budou konat každé květnové úterý v Regionálním muzeu v Nečtinech od 18.30 hod. 1. setkání se uskuteční 2. května 2017. 

Jak najít pokoj v srdci? Proč člověk potřebuje odpuštění? Je možné být opravdu šťastný? Jak se nebát smrti? Jde napravit nenapravitelné? Může být strach požehnaný? Co to znamená být křesťanem?...

Křesťanství není názor, nauka, kostel nebo nějaké předpisy. Křesťanství je síla a bytostná naděje skrze toho, který se narodil v Betlémě. Srdečně zveme na několik tematických setkání, kde najdete snad nějakou pro Vás důležitou odpověď, ale především chuť a sílu do života pro sebe i pro druhé.  Není nutné účastnit se všech setkání. Přijďte. Žijeme jen jednou. Přátelství je možné, i když to máme každý „trochu jinak“. Jednotlivá setkání budou moderovat bratři obláti z Plas. Kdyby chtěl někdo bližší informace nebo měl nějaké otázky, obraťte se na: P. Martin Sedloň OMI, mob. 731 621 241.

Těšíme se na vás. Pozvěte i své známé.

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás