Přípravy na Noc kostelů jsou v plném proudu, přihlásit se s programem je stále možné

Publikováno
10. 4. 2017

1. února 2017 bylo spuštěno elektronické přihlašování k letošní Noci kostelů, která se uskuteční v pátek 9. června. Přihlásit místo s chystaným programem je možné prakticky až do začátku konání akce, ovšem s výhodami a propagační podporou biskupství jen do poloviny dubna. Neváhejte tak přihlásit kostel, který chcete při Noci kostelů otevřít lidem.

Kostely se přihlašují elektronicky na stránkách www.nockostelu.cz (v levém sloupci Informace a přihlašování → elektronická přihláška). Pokud byl váš kostel už v minulosti přihlášen, jednotlivá okna je třeba pouze zaktualizovat. Po potvrzení a odeslání přihlášky (ve spodním řádku) vám přijdou na zadanou mailovou adresu přihlašovací údaje k editaci stránky vašeho kostela (vkládání programu, informací o místě, obrázků apod.).  Nové kostely je potřeba přihlásit stejným způsobem.

Přihlašování je možné prakticky až do začátku konání akce, ovšem každý kostel přihlášený do konce dubna obdrží balíček plakátů a plakátků k dotisku (1xA2, 2xA3, 3xA4 k dotisku, 30xA5 k dotisku). Pastorační centrum bude také připravovat propagační materiály s obrázky a programy otevřených kostelů pro jednotlivé oblasti (podobně, jako v minulých letech). Uzávěrka přihlašování kostelů do těchto propagačních materiálů je prodloužena do 20. dubna.

Nejpozději do tohoto termínu pošlete na níže uvedenou adresu koordinátorky program (stačí v bodech) a obrázek/foto kostela o velikosti nejméně 1 MB. Všechny materiály budou k vyzvednutí na biskupství od poloviny května.

V případě nejasností kontaktujte koordinátorku Annu Šlajsovou na adrese: nockostelu@bip.cz nebo na mob.: 731 619 698.

Noc kostelů je každoročně pořádaná akce, která nabízí široké veřejnosti možnost navštívit v noční atmosféře nejen kostely a modlitebny, ale také prostory klášterů, rajské dvory, krypty, věže, kůry a další běžně nedostupná místa.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás