Plzeňské biskupství se zapojí do městských oslav 28. října

Publikováno
20. 10. 2017

Jako každý rok připravilo město Plzeň na blížící se státní svátek připomínající den vzniku samostatného československého státu bohatý program. Letos poprvé se k němu připojí i plzeňské biskupství, které tak veřejnosti v sobotu 28. října 2017 nabídne speciální prohlídky katedrály sv. Bartoloměje a její věže.

Pro tuto příležitost byly pro zájemce připraveny časové vstupenky v rozmezí od 10 do 17 hod. (aktuálně vyprodáno), jejichž držitelé se mohou těšit na komentovanou prohlídku s průvodcem. Návštěvníci budou provedeni interiérem katedrály, Štemberskou kaplí, seznámí se s historií místa, významem Plzeňské Madony aj. Vstup na prohlídky bude označen u postranního vchodu.

Ti, kteří se nedostanou do katedrály, budou moci během celého dne (od 10 do 18:20) navštívit katedrální věž a pokochat se výhledem na celou Plzeň. Rádi bychom návštěvníky předem upozornili na jediné omezení: z důvodu bezpečnosti lze v daném okamžiku do věže vpustit pouze omezený počet osob. V případě naplnění této kapacity bude vždy nutné vyčkat na výměnu návštěvníků.

Pojďte oslavit 28. říjen i společně s námi.

Srdečně Vás zve Martina Myslíková.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás