Benefiční aukce obrazu podpoří domácí hospic Sv. Jiří v Chebu

Publikováno
27. 6. 2018
Do soboty 30.6.2018 probíhá benefiční dražba letošního poutního obrazu od Vladimíra Hoppa "Chrám sv. Mikuláše aneb Kdo běží do věží". Výtěžek poputuje do Hospice sv. Jiří v Chebu.

Maratonský obraz "běžel" (na zádech běžců) či "jel" (v doprovodném vozidle) po celou trasu ultramaratonu i maratonu, přičemž byl vystavován na jednotlivých etapových místech ultramaratonu a na startu maratonu.

Pokud někdo chce letošní maratonský obraz získat do svého vlastnictví a přispět tak vloženou částkou na podporu domácího hospice Sv. Jiří v Chebu, je možné obraz vydražit v elektronické benefiční aukci.
Za tímto účelem je třeba se zaregistrovat ZDE a poté můžete přihazovat zvolením příslušné částky a kliknutím na tlačítko "Přihodit". Pro jednoduchost jsou příhozy počítány v eurech a pro účely této aukce bude použit pevný přepočet 1 euro = 25 Kč.


Svoji nabídku můžete také realizovat osobně či telefonicky Evě Kolafové (731 619 729) nebo Petru Hruškovi (608 656 557), kteří vás na vaši žádost mohou zaregistrovat a vaši nabídku do dražby za vás vložit.

Lhůta ukončení je sobota 30. června 2018 ve 23:59:59 SLČ. Pokud pět minut před ukončením bude realizován příhoz, lhůta se automaticky prodlužuje o dalších 5 minut. Originál obrazu "Chrám sv. Mikuláše aneb Kdo běží do věží" získá ten, jehož nabídka bude v okamžiku definitivního ukončení dražby nejvyšší. Ostatní účastníci aukce, kteří originál obrazu nevydraží, mohou na základě svého dobrovolného příspěvku na výše uvedené účely získat kopii dražených obrazů. Předání obrazů (či kopií obrazu) a příslušné platby pak budou realizovány na základě osobní domluvy a uzavření darovací smlouvy s dárcem.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás