Meditační zahrada

Přehled dění v plzeňské Meditační zahradě během letních prázdnin

Publikováno
18. 6. 2018
Meditační zahrada
Jistě neprohloupí ten, kdo mezi své letní aktivity zařadí i návštěvu Meditační zahrady. Kromě prohlídky bude možnost navštívit mši svatou či podniknout pouť ke sv. Maxmiliánu Kolbe. Termíny a kontakty naleznete níže v článku a také v Kalendáři akcí.

Meditační zahrada v Plzni - Doudlevcích zve k návštěvě v pravidelné otevírací době od středy do neděle, vždy v 10.00-17.00 hodin, včetně státních svátků 5.a 6. července. Kromě toho budou slaveny mše svaté v kapli sv. Maxmiliána Kolbe v těchto termínech: 12.7., 26.7., 9.8. a 23.8., vždy od 16.00 hodin. 

V úterý 14.8. se bude konat pouť ke sv. Maxmiliánu Kolbe. Program zahájí křížová cesta od 15.30 hodin a poté bude následovat poutní mše svatá v 16.00 hodin.

Během návštěvy Meditační zahrady je možnost zhlédnout filmový dokument „Plody zla a odpuštění“ – svědectví plk. Luboše Hrušky (i cizojazyčně).

Rezervace termínů svateb, zájezdů, koncertů a dalších akcí je možná na čísle: 603 809 798, případně na emailové adrese: zahrada@bip.cz. Kontaktní osoba: Věra Kopicová.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:
Autor článku: Klára Kadlecová

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás