Rozsekni to! Workship 2019 spustil přihlašování

Publikováno
28. 3. 2019
Prázdniny v diecézi
Dobrovolnická brigáda Workship, která se koná každoročně na území severního Plzeňska, spustila přihlašování pro letošní ročník. Kapacita je omezená, neváhej, rozsekni to a přihlas se.

Dobrovolnická brigáda Workship je akce určená mladým lidem od 18 do 35 let, která každoročně probíhá na území severního Plzeňska, zejména v přilehlém okolí obcí Manětín, Nečtiny a Plasy.

Asi šedesát dobrovolníků zejména z Česka společně tráví týden plný manuální práce, sdílení ve společenství a také kulturních akcí, které jsou pořádány pro účastníky Workshipu i širokou veřejnost.

Hlavním cílem této akce je především pomoc určena těm, kteří ji nejvíce potřebují. Tedy například starším a nemohoucím lidem, lidem ze sociálně slabších vrstev nebo rodinám s dětmi. Pomoc může dále směřovat k obcím či farnostem. Dalším neméně důležitým bodem je také vzájemné setkání mladých lidí za účelem šíření radosti, rozvíjení mezilidských vztahů jak v samotném společenství účastníků, tak mezi těmi, u kterých dobrovolníci pomáhají, a dalšími občany obcí.

Chceš se taky připojit? Pak neváhej a přihlas se v sekci Přihláška, místa jsou omezená. Ti, kteří se přihlásí do konce června, budou mít o 100 Kč levnější účastnický příspěvek. Přihlašování bude ukončeno na konci července nebo po vyčerpání kapacity.

Více na webu Workshipu nebo v následující viedopozvánce:

Fotogalerie

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás