Vyfoťte se s Ježíškem v jesličkách a zapojte se do soutěže

Publikováno
18. 12. 2020
Advent a Vánoce
„Oslava Ježíškových narozenin připadá na 24. prosince, nikoli na začátek adventu, jak by avizoval betlém, který je na náměstí Republiky už při otevření trhů,“ řekl loni k nové tradici plzeňský biskup. Betlém na plzeňském náměstí Republiky tak zůstal až do večera 17. prosince prázdný.

Biskup Tomáš Holub a starosta plzeňského centrálního obvodu David Procházka přinesli Ježíška do jesliček ve čtvrtek odpoledne před čtvrtou nedělí adventní.

Konkrétní čas konání akce nebyl uveden vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a platným vladním nařízením, která zamezují shromažďování většího množství lidí na jednom místě. 

Ať už jste z Plzně, nebo z jiného místa naší diecéze, vyfoťte se u betléma s Ježíškem, sami, s rodinou, s kamarády (nápadům se zkrátka meze nekladou), a pošlete nám svou fotografii do konce kalendářního roku na adresu soutez@bip.cz.

Autoři tří vylosovaných fotografií a autor nejoriginálnější fotky se mohou těšit na drobný dárek. Přejeme Vám i všem Vašim blízkým požehnaný zbytek adventu a radost z narození Ježíška ve stáji v Betlémě.

Fotky v galerii: © Jiří Strašek

Fotogalerie

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás