Vyšel listopadový Zpravodaj plzeňské diecéze

Publikováno
31. 10. 2023
Z obsahu: Rozhovor s Tomášem Lachmanem o pěší dálkové turistice a jeho zapojení do synodální cesty plzeňské diecéze; Diecézní charita Plzeň slaví 30 let; Dopis biskupa Tomáše do farností Poběžovice a Domažlice; Teologické okénko P. Roberta Bergmana; Co na to Písmo? P. Pavla Větrovce; Co se chystá; Okénko pro děti; Toulky naší diecézí: Svatý Blažej; Novinky z Diecézní charity; Tipy na nové knižní publikace;

Vážený čtenáři Zpravodaje plzeňské diecéze, 

v posledních měsících jsme provedli několik důležitých vizuálních i obsahových změn tohoto měsíčníku. Zpravodaj má nyní nový, barevný a svěží vzhled, a také několik nových pravidelných rubrik jako například Teologické okénko, Co na to Písmo, Okénko pro děti a další.

Zpravodaj chceme i nadále zlepšovat, a proto nás velice zajímá vaše zpětná vazba. Co se vám na Zpravodaji líbí? Co by stálo za vylepšení? Co vám v něm chybí?

Budeme rádi za všechny komentáře a odezvy, které posílejte na e-mail zpravodaj@bip.cz, na poštovní adresu Biskupství plzeňského (nám. Republiky 35, Plzeň, Plzeň, 301 00) nebo je můžete sdělit Pavlovi Říhovi, vedoucímu tiskového oddělení, na telefonu +420 720 762 332.

Také bych ráda poděkovala všem, kteří se podíleli na obsahu listopadového čísla.
Příspěvky do prosincového vydání posílejte na výše uvedený e-mail do 15. listopadu.

Velice děkuji za váš čas a spolupráci, 

Hana Zemenová, redaktorka


Digitální verzi si můžete prohlédnout po kliknutí na titulní stránku níže. Tištěná verze bude k dispozici ve vašich farnostech.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás