Centrum pro rodinu

Národní týden manželství 2021

začátek akce
8. 2. 2021
konec akce
14. 2. 2021 23:59
Patnáctý ročník Národního týdne manželství, který se bude v České republice konat v týdnu od 8. do 14. února 2021, ponese motto O manželství a dětech.

Rádi bychom povzbudili ty, kdo se do manželství chystají nebo už jsou svoji, aby v tomto týdnu zvláštním způsobem investovali do svého vztahu, který si to určitě zaslouží. Je bláhové si myslet, že se nám podaří vymýtit všechny rozvody. Ale přinejmenším to naše manželství může být bezpečným místem, kde platí slib lásky v dobrém i zlém. Dobré manželství není samozřejmost


Centrum pro rodinu vás zve na následující akce:

 • Pouť nejen pro manžele
  O víkendu 13.–14. února 2021 pozvěte svou „drahou polovičku“ na společnou pouť. Není důležitý cíl, ale společná cesta, vzájemné povzbuzení, reflexe i sdílení, bytí spolu podpořené impulzy k rozhovoru.
 • Čtyři období v manželství
  Přednáška vztahové poradkyně Mgr. Mileny Mikulkové na téma, co přináší, ale i co bere jaro, léto, podzim a zima v manželství. Jaké jsou znaky jednotlivých období? Jak neustrnout v některém z ročních období manželství? 
  12. února od 20:00 online. Cena: 100 Kč, přihlašování je možné ZDE.
 • SMS výzva pro manžele
  Po registraci ZDE obdržíte každý všední den Národního týdne manželství SMS zprávu s nápadem nebo tipem, co můžete pro svého partnera nebo partnerku udělat. Můžete tak svou polovičku mile překvapit a potěšit, nebo se můžete zprávou nechat inspirovat k vlastnímu nápadu, jak jí nebo jemu dát najevo svou lásku.

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás
Sdílet:

Diecézní zpravodaj

aktuální číslo
Obrázek zpravodaje
Každý měsíc vydáváme zpravodaj s důležitým děním v diecézi. Prohlédněte si ho online.
Archiv

Registrace newsletteru

Každý týden dostanete čerstvé zprávy z naší diecéze.

Chci pomoci

Pomáhejte s námi! Přispějte na charitní a sociální činnost, podporu vzdělávání dětí či opravu kulturních památek.
číslo účtu
283469799/0300
Podporují nás